Únava, bez energie a bolest celého těla

Anonymní
23.5.20 15:08

Únava, bez energie a bolest celého těla

Zdravím dámy. Už cca týden jsem opravdu strašně moc unavená, nic se mi nechce a všechno mě bolí… Jim jako normální člověk, žádné přejídání. Takže si nemyslím, že by to mohla být špatná strava. Máte některá z Vás s něčím podobným zkušenosti? Budu ráda, za každou odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14682
23.5.20 15:17

Coronavirus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
23.5.20 15:24
@Anonymní píše:
Zdravím dámy. Už cca týden jsem opravdu strašně moc unavená, nic se mi nechce a všechno mě bolí… Jim jako normální člověk, žádné přejídání. Takže si nemyslím, že by to mohla být špatná strava. Máte některá z Vás s něčím podobným zkušenosti? Budu ráda, za každou odpověď.

Myslíš, že ti to někdo vyvesti na netu? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39039
23.5.20 15:42
@stinga píše:
Coronavirus

Souhlasím s diagnozou kolegyně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7712
23.5.20 16:21
@Anonymní píše:

To je dotaz za Zlateho bludistaka :pankac: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 17:10

To bude vsechno hned cotonavirus?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.5.20 17:11

Coronavirus :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.5.20 20:53

Velice inteligentní odpovědi :D

• Nahlásit
  • Citovat
24807
25.5.20 10:28
@Anonymní píše:

Zdravím. Jednu dobu jsem se takhle taky cítila, měla jsem pocit, že jsem úplně bez energie i přes to, že jsem dobře spala, měla kvalitní stravu. Postupem času to nepřešlo, začlo se mi to zhoršovat, byla jsem už totálně na nic, všechno mě bolelo. Nakonec jsem dokopala k tomu, zajít k obvodní a když jsem jí řekla, co mi je, ihned mi vzala krev a nestačila jsem se divit. Měla jsem dost velké nedostatky vitamínů a všeho možného! Proto ta únava a bolesti. Celkově pak šla imunita do háje. Byla jsem tehdy v době, kdy jsem kojila, nevím, jestli to máš podobně. Každopádně jsem se na doporučení začala ládovat vitamínama, jako céčkem, železem, zinkem, vitamínem D3,K2 a ještě i calciem.To céčko jsem měla obyč. Celaskon, železo mi dali přímo v lékárně a ten zbytek jsem si koupila Biomin.Sice mě to stálo nějakou sumu, ale vyplatilo se mi to.Po cca 3 týdnech jsem se zlepšila a pak jsem za asi dva měsíce byla znovu na odběrech a ty už dopadly mnohem lépe. Nakonec si to občas stejně ještě vezmu, ikdyž už jsem v pohodě, ale chci to nějak udržovat. On ten vit. D3 je celkově moc dobrý na imunitu, takže teď ho dávám i dceři.
Přeji brzké uzdravení :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
26.5.20 15:44

Neměla jsi teď někdy klíště?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...