Únava, bolesti před porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronikapaige
Stálice 63 příspěvků 03.07.19 12:02
Únava, bolesti před porodem

Ahoj holky, vím že asi těchto diskuzi je tu několik ale pořád si nejsem jistá, chci se vás zeptat v pátek budu 38tyden a už bych fakt ráda porodila, vím že je ještě čas termín mám 19.7 a druhý termín 22.7 ale nevím jsem šílene unavená, už ani vztat z postele se mi nechce, hrozně mě bolí celý tělo, ruce, ramena, stehna asi svaly, zatím hl. zatka neodtekla ani plodova voda spíš chodím častěji na WC, někdy si nejsem jistá s čeho to vlastně jde. :lol: mám akorát občas poslicky a bolesti v trislech, nevím jak to poznat, jelikos jsem porod nezažila, měla jsem cs takže jsem jako by prvorodicka. Myslíte že bych mohla porodit do týdne? Ta únava a bolesti při vztavani je hrozná jdu jak kačer a jak babička ještě hůl chybí :lol: :lol: díky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Michaela02993
Závislačka 4002 příspěvků 03.07.19 12:06

Tak porodit můžeš kdykoliv, může se ti klidně porod rozjet z minuty na minutu ale takhle podle únavy, poslíčků atd to nikdo nevydedukuje ;) navíc voda ti třeba nemusí prasknout vůbec a budou ti ji píchat na sále :)

Veronikapaige
Stálice 63 příspěvků 03.07.19 12:11

@Michaela02993 ano to jsem si též říkala že mi nemusí vůbec odtect, ale byla bych raději aspoň bych věděla, teď bych 5.7 měla jít na kontrolu do porodnice tak uvidíme ale myslím že nic nebude. Ani otevřená nebudu

Uživatel je onlineVerurizeckova
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 03.07.19 12:12

@Veronikapaige nespolehala bych na to, ze porodíš nějak dříve. Spis bych se psychicky srovnala s aktuálním stavem, ze to všechno přijde, tak jak má… poslední měsíc jsem měla taky na pytel a nakonec jsem ještě týden přenášela… a to jsem byla kaput, mě hrozně bolely zada a byla jsem jak prkno. Až když jsem se hodila do pohody, tak to přišlo :) holt to musíš vydržet a užívej si ještě valeni… a až to budou kontrakce, tak to poznáš :) taky jsem měla pořad strach, jestli to poznám a poznala jsem to bezpečně :lol:

Uživatel je onlineRavedd
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 03.07.19 12:13

@Veronikapaige ta únava i bolest může být kombinace těhotenství a tepla :) a na vyšetření bych taky nespolehala mě 4.5. Na kontrole řekli že jsem zamcena na 10 zapadu, nejspíš budu přenášet a to jsem tam byla okolo 14 hodiny. Večer ve 22:42 se dcera narodila :lol: a to mě ještě málem poslali domu naštěstí to nestihli :lol:

Veronikapaige
Stálice 63 příspěvků 03.07.19 12:15

@Verurizeckova taky si myslím, u dceři jsem rodila den před termínem akutnim císařem kvůli preeklampsii, mám právě šílene otoky ale testy jsou v pohodě, chci rodit přirozeně tak snad se povede, ani nevím jak ty kontrakce bolí, trpím migrénami takze asi to nebude tak šílený jak bolení hlavy ne? :lol:

Veronikapaige
Stálice 63 příspěvků 03.07.19 12:19

@Ravedd jo to vedro je šílený, snad se brzo ochladí, jsem též zamčena na západy.. Asi má miminko ještě čas nechce se mu ven :D

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 03.07.19 12:19

@Veronikapaige uplne vim jak se citis ja si timhle prosla loni v lete taky prvni cs. porod se ti muze rozjet z minuty na minutu.rano me bolelo trochu bricho byla jsem v porodnici na planovanem monitoru podle dr vse v poradku nic se ani podle prohlidky nechysta a v ten tyz den 20.50 byla mala na svete. :lol: snaz se odpocivat I kdyz chapu ze to moc nejde

Uživatel je onlineRavedd
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 03.07.19 12:23

@Lunysek jo mě řekli to samý :lol: a ještě z porodnice mě chtěli poslat domu no ještě že se nestihli dohodnout co se mnou jinak bych porodila venku :lol: 22:00 první kontrakce to jsem si nebyla jistá :lol: 22:28 jsem byla v porodnici a oni že to porod není a chtěli mě poslat zpět domu a 22:42 se dcera narodila :lol: vodu píchnout nestihli a na křeslo jsem si stihla akorát sednout :lol: :lol:

Veronikapaige
Stálice 63 příspěvků 03.07.19 12:23

@Lunysek no s 6 letou dcerou odpočívat moc nejde :lol: problém je že když pořád ležím tak je to ještě horší, líná jak veš :lol:
Teď v pátek jdu taky na plánovaný monitor a poradnu tak uvidíme.

Uživatel je onlineRavedd
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 03.07.19 12:23

@Veronikapaige já musím říct že teda naštěstí zkušenost s těhotenstvím v létě nemám obě děti se narodily v květnu ale musí to být hrozný

Veronikapaige
Stálice 63 příspěvků 03.07.19 12:26

@Ravedd je to šílený, máš otoky potis se jako prase :roll: a ještě když já nejsem ten typ ženy co byla nebo je štíhlá, jsem při těle, takže je to o mnoho horší

Michaela02993
Závislačka 4002 příspěvků 03.07.19 12:38

@Veronikapaige buď fakt radši smířená s případným přenášením. A i kdybys byla třeba otevřená na 2 prsty nic to znamenat nemusí :) já u prvního rodila v září, od 35tt otevřená na 2 prsty, ještě den před porodem mi říkali že budu přenášet a během pár hodin jsem porodila, takže je to individuální :) takže tě s tou únavou atd chápu :D teď rodim v srpnu a jediný co mě uklidňuje je ze to budu mít brzo za sebou :D musíš si bohužel jen zvyknout, víc udělat ani nejde a ta únava může být opravdu jen z tepla

Sibarita
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 03.07.19 12:48

@Veronikapaige Ahoj, uplne Te chapu! Ja mam termin 17.7., uz jsem doufala, ze vcera na kontrole bude nejake pozitivni info a nic, stale cs 3 jako minuly tyden, miminko se nechysta. Pred tydnem byl odhad 3700g, budu rodit potreti a tak jsem tajne doufala, ze si to ten nas palicacek rozmysli a bude spechat na svet :kytka: Nejvic se bojim vyvolavaneho porodu, zazila jsem ho u prvniho mimca a noc moc. Uz to musime vydrzet, mimco se rozhodnea muze to byt behem dne, jak pisou holky ;)

Aduš8
Kelišová 5238 příspěvků 03.07.19 13:11

Já mám termín 3.8.,ale rodím plánovanou sekcí 17.7. Cítím se naprosto stejně, dva dny už mám poslíčky(už čtrnáct dní beru Utrogestan na udržení), všechno mě bolí. Doma dvacetimesicni batole, které vstává v pět. Jsem totálně vyčerpaná a odpočítávám dny do konce.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama