Únava po očkování na covid?

Anonymní
5.6.21 14:05

Únava po očkování na covid?

Ahoj holky, před 2 týdny jsem byla na prvním očkování, kromě velký bolesti ruky jsem žádný problémy neměla, nicméně od te doby spím jak dudek :lol: rikqla jsem si ze to je 3-4 dny ok, ale ono je to už 14 dni. Spím skvěle, 8h denně, začala jsem usinat daleko dřív než predtim, nebudim se - sama pozitiva :lol: nicméně horší je ze to mám i přes den. Rano vstanu v 8 a v 10 jsem zralá jít spát.

Mate to někdo taky tak?

Ještě je varianta ze do toho přišlo těhotenství, ale to bych byla teď tak týden po oplodnění, takže to nepředpokládám ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.6.21 14:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky, před 2 týdny jsem byla na prvním očkování, kromě velký bolesti ruky jsem žádný problémy neměla, nicméně od te doby spím jak dudek :lol: rikqla jsem si ze to je 3-4 dny ok, ale ono je to už 14 dni. Spím skvěle, 8h denně, začala jsem usinat daleko dřív než predtim, nebudim se - sama pozitiva :lol: nicméně horší je ze to mám i přes den. Rano vstanu v 8 a v 10 jsem zralá jít spát.

Mate to někdo taky tak?

Ještě je varianta ze do toho přišlo těhotenství, ale to bych byla teď tak týden po oplodnění, takže to nepředpokládám ;)

Ne, ted naopak spím špatně, a tedy mezi očkováním se chráním, abych neotěhotněla a mohla očkování dokončit.

• Citovat
  • Nahlásit
308
5.6.21 14:32

Mela jsem ockovani pred 2 dny. Nic mi tez nebylo krom bolesti ruky, ale taky od ty doby spim jak zabita. I pres den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
5.6.21 14:37

Ano. Plus mi nejdou zapnout elektrospotřebiče a oko mám takové bez jiskry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
5.6.21 15:43

V den očkování jsem měla bolesti ramene, spím tvrdě v noci, někdy i ve dne a otěhotnění bych posunula po skončení očkování. Sice říkají, že to ničemu nevadí (těhotenství), ale pro klid v duši bych se snažila až po očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 15:45
@elan píše:
V den očkování jsem měla bolesti ramene, spím tvrdě v noci, někdy i ve dne a otěhotnění bych posunula po skončení očkování. Sice říkají, že to ničemu nevadí (těhotenství), ale pro klid v duši bych se snažila až po očkování.

V 1. trimestru očkování nedoporučují

• Citovat
  • Nahlásit
1844
5.6.21 15:48
@Anonymní píše:

Mate to někdo taky tak?

Ještě je varianta ze do toho přišlo těhotenství, ale to bych byla teď tak týden po oplodnění, takže to nepředpokládám ;)

Řekla bych, že je to možné. A pokud je to jen spavost, buď ráda. Já jsem po obou dávkách měla daleko horší průběh než měl u mě covid. Ale šla jsem do toho dobrovolně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 17:17

No já nepředpokládám že by se zadarilo a pokud ano tak na tu další dávku třeba nepůjdu.

• Citovat
  • Nahlásit
6532
5.6.21 18:02

Ne, jen ten první den únava a druhý den už jako rybička. Ruka mě bolela trochu, ale normálně jsem na ní spala. Manžel to stejné. Teď v týdnu byl kolega na druhé vakcíně a taky jen první den únava a druhý den byl fit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
5.6.21 19:50

Jsem pátý den po prvním očkování. První dva dny jsem jen spala. Pak jsem se chvíli cítila normálně a dneska jsem zase na odpis. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
5.6.21 19:55

Taky chrapu…jsem sice těsně po šestinedělí, ale chrapu víc od vakcíny, to bylo ve středu… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 21:19

No holky mne se to fakt drží už 2 týdny :lol: dneska opět okolo oběda uplna krize. Tak snad to přejde. Ale jsem rada ze spím v noci :mrgreen: s tím jsem měla problém, tak za mě aspoň malé plus :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2107
6.6.21 12:46

Já spím po obědě i bez očkování. Takže si ho radši odpustím. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 15:06

@Petullka82 :lol:
No takhle, můj spánek před očkovánim byl bída, usinala jsem okolo 1 a v 7:30 byla s mnoha a mnoha probuzenimi vzhůru. Nějaký spaní během dne nikdy.

Dneska, 2 týdny po očkování: usinam 22h, budim se v 8, v noci se nebudim, okolo 11h dopo jsem zralá jít zase spát :lol:

Není to špatný :mrgreen: ale trvá to dlouho :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5273
6.6.21 20:43

Já po očkování spím úplně normálně. Akorát u mě je norma to, co ty popisuješ jako následek očkování. :mrgreen:

Je to teda otrava, po obědě si musím dát vždycky 20, ale už jsem si na to zvykla a žít se s tím dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat