Reklama

Únava po potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 20:15
únava po potratu

Dobrý večer. Dostala jsem se do takové nepříjemné situace - změnila jsem gynekoložku a nová paní doktorka hned po registraci dlouhodobě onemocněla. Sice zaskakuje kolega, ale ten má jazyk na vestě a objednává jen v krajní nouzi… Jsem cca 2 měsíce po porodu v 17.týdnu těhotenství. V posledních dnech jsem strašně unavená a ospalá, mám návaly horka a vlčí hlad. Měla jste některá podobné trable po potratu? Abych se zbytečně neobjednávala k lékařům, pokud je to normální…

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 20:22

po potratu ne, po porodu, vyklubal se z toho problém se štítnou žlázou

Celeste97
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 12.09.18 20:23

Vlčí hlad normální není :think: Já bych pro jistotu zašla za praktickým lékařem a nechala si vzít krev, taky by to mohla být cukrovka :nevim:

annasmyc
Kecalka 223 příspěvků 12.09.18 20:24

únava a vlčí hlad jsem mívala v raném těhotenství, nemohla bys být znovu těhotná? Nebereš nějaké léky (antidepresiva?) které by to mohly způsobovat? Šestinedělí bylo předtím ok? Mohlo by to být taky prostě z psychického vypětí, stresová reakce..Ať jsi brzo fit na těle i na duši :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 20:33

Děkuju za rychlé reakce. Těhotná určitě ne… Máme za sebou spouuustu let snažení a přirozené těhotenství je vyloučené (ale tajně doufám:) ) Vyrazím za praktikem… Dobrou noc.

berua13
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 12.09.18 20:35

Taky jsem byla šíleně unavená, ale u mě to byl nedostatek hemoglobinu, ztratila jsem hodně krve. Nech si udělat krevní obraz.

Uživatel je onlinejanny079
Kecalka 208 příspěvků 12.09.18 21:15

Dva mesice uz je docela dlouha doba na priznaky. Zkus si udelat tehotensky test. Nebudes prvni ani posledni, komu potrat nastartoval prirozene poceti… Unavu muze zpusobit i nedostatek zeleza. Doktor ti udela krevni obraz a uvidis. Preji Ti, aby to bylo vse v poradku a drzim pesti, aby to byla dalnice na testu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama