Reklama

Únava po spurtu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AlessandraRT
Povídálka 14 příspěvků 15.04.18 09:56
Únava po spurtu?

Ahoj, mám dotaz ohledně růstového spurtu. Malému jsou tři měsíce a už skoro 5 dní pořád baští a zkracuje intervaly kojení. To je ok, už jeden spurt měl. Ale v noci spí hezky. Moje otázka je, je možné, že je z toho růstu unavený? Poslední dva dny dost přes den spí, na jeho poměry neobvykle dost. Když je vzhůru tak je pořád takový umrmlený. Zažili jste to taky?
PS:doktorce v pondělí zavolám, ale je víkend a já hledam nějakou radu tady :)
 Děkuju

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6498 příspěvků 32 inzerátů 15.04.18 10:23

Nech ho žít, a užívej si hodné mimčo. Určitě mu nic není, a to že je unavený ze"spurtu", ti asi neřekne. Prostě prospívá. Mě holky spali taky celou noc, jedna od 14 dní, a druhá od 4 měsíců, a neřešila jsem to.

AlessandraRT
Povídálka 14 příspěvků 15.04.18 10:32

@pannda máš pravdu, přestanu ho tak sledovat. :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >