Unava, podlamovani nohou, preskakovani srdce

Anonymní
12.9.21 09:16

Unava, podlamovani nohou, preskakovani srdce

Ahoj.
Uz si nevim rady. Uz dele jak 5 let mam specificke potize - motani hlavy, podlamovani nohou, slabost koncetin, preskakovani srdce, lapani po dechu (vleze). Dle veskerych vysetreni jsem ok, ale ja se tak teda vubec necitim. Neustale me boli zada, rupe mi v krcni pateri pri kazdem otoceni hlavy. Denne doma cvicim, protahuju se, ale je mi cim dal hur.
Zacina se mi to podepisovat na psychice - jsem podrazdena, nic me nebavi, je mi z toho hrozne smutno.
Nesetkala jste se s tim nektera a neumite pomoci? Dekuju. Anonym prosim - zdravotni stav. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
825
12.9.21 09:56

Nerozumim medicíně. Pouze mne napadla hned borelioza. Prý na ni existuje více testu a těžce se odhaluje po nějaké době. testy jsou prý nákladné, proto se děla jenom nějaký typ. Řešilo se to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 10:23

@flybe Borelioza asi jako jedina ne. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
825
12.9.21 23:38

Jako ze se neresila, chapu to spravne? Pokud neresila, tak si myslim, ze je na case.. To vypada jiz na to horsi stadium.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.21 08:40

@flybe ale ja jsem nikdy v zivote nemela kliste :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
32611
13.9.21 12:59
@Anonymní píše:
@flybe ale ja jsem nikdy v zivote nemela kliste :nevim:

Boreliozu neprenasi jen klíště, jsou i muchnicky a dalsi hmyz. Dcera taky mela boreliozu, přitom klíště jsme zadne nezaznamenali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.9.21 13:04

A co tak psychosomaticka pricina telesnych obtizi? Co kdyz je to trochu zpusobeno udalostmi ve vasem zivote? Pokud jsou vysetreni negativni, zkusila bych jit cestou psychosomaticke mediciny a najit souvislost mezi telem, dusi, socialnimi interakcemi, sycenim vasich potreb, prozivanim emoci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat