Únava, unavená a šíleně ospalá

633
8.6.15 12:06

únava, unavena a šíleně ospalá

Ahoj, jsem šíleně unavená, vstávala jsem v 10 h z toho jsem si už zdřímla, vůbec se nedokážu probudit. Co mám dělat abych se ospalosti zbavila, nedokážu jinak dnes existvat? Do toho mám nateklu nohu že nemohu chodit, něco mě poštípalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12796
8.6.15 12:10

Vysoka dávka magnezis.

Nemůže na tebe něco lest? Pak i cecko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
8.6.15 12:14
@Jana.49 píše:
Ahoj, jsem šíleně unavená, vstávala jsem v 10 h z toho jsem si už zdřímla, vůbec se nedokážu probudit. Co mám dělat abych se ospalosti zbavila, nedokážu jinak dnes existvat? Do toho mám nateklu nohu že nemohu chodit, něco mě poštípalo.

dej si red bull nebo kafe :kytka:

• Citovat
  • Upravit
633
8.6.15 12:14

Netuším, ale je to hroznej pocit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 12:15

@omites
Asi nějaká lest :)
Ale dneska každému předepisuješ magnezium :D

Mě na ospalost pomáhá čerstvý vzduch a pohyb (obojího mám málo).

JInak já v sobotu vstávala v 7, v 10 jsem si na hodinku zdřímla. Ve 14h na hoďku a půl a v půl devátý jsem usnula s prckem… Prostě si tělo vybralo nějaký spánkový deficit? Netuším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
8.6.15 12:18
@Jana.49 píše:

Taky s tím bojuju. Ráno chodíme do školky, budík mám na 6:30 hodin, ale každý den zaspávám. Dnes jsem se vzbudila v půl osmé s šíleným zmatkem. Nemohla jsem se probrat a lítala jsem po bytě a vše dochystávala. Je to velmi omezující a ubíjející. :( Trýzní mě to, že to nedokážu ani svou vůlí ovlivnit. Únava je silnější než já. OK, nasadím magnézko. Zkusím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
8.6.15 12:19
@Vorvaň obrovský píše:
@omites
Asi nějaká lest :)
Ale dneska každému předepisuješ magnezium :D

Mě na ospalost pomáhá čerstvý vzduch a pohyb (obojího mám málo).

JInak já v sobotu vstávala v 7, v 10 jsem si na hodinku zdřímla. Ve 14h na hoďku a půl a v půl devátý jsem usnula s prckem… Prostě si tělo vybralo nějaký spánkový deficit? Netuším.

Ono je na nervovou soustavu. Beru já i syn :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
8.6.15 12:22

@Vorvaň obrovský mimochodem dneska jsem už i predepsala baňku a skoricovy olej :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 12:26

@omites
No to si jdu dohledat. (Asi na to zeštíhlení ruky?)

Moc dobře vím, proč tě mám na FB v oblíbených. A jdu si koupit magnesium!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 12:30

@Jana.49 já měla toto při zvýšené funkci štítné žlázy - šílená únava, ospalost, nateklé kotníky, k tomu vyšší tlak, třes, a bušení srdce… fičela jsem k dr., hned mi po výsledcích vytelefonoval endokrinologa, nasadil léky a postupně se mi ulevilo a vše zmizelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
8.6.15 12:33
@Voltiček píše:
Taky s tím bojuju. Ráno chodíme do školky, budík mám na 6:30 hodin, ale každý den zaspávám. Dnes jsem se vzbudila v půl osmé s šíleným zmatkem. Nemohla jsem se probrat a lítala jsem po bytě a vše dochystávala. Je to velmi omezující a ubíjející. :( Trýzní mě to, že to nedokážu ani svou vůlí ovlivnit. Únava je silnější než já. OK, nasadím magnézko. Zkusím.

Stejné pondělí jsem zažila minulý týden. Zapomněla jsem nařídit budík :zed: a vzbudila se skoro o hodinu později, než je potřeba. Ráno všechno ve spěchu. Navíc celý den jsem pak byla jak zmlácená. Hrůza. Taktéž poběžím pro magnézko :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 12:48
@Jana.49 píše:

Alergická reakce? Mám to, když mě štípne vosa, včela.
Jinak doporučuju vydržet a nespat, pak je to ještě horší, protože člověk je přespalý, a jít spát dřív večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
8.6.15 13:01
@omites píše:
@Vorvaň obrovský mimochodem dneska jsem už i predepsala baňku a skoricovy olej :kytka:
:mavam: :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5329
8.6.15 14:07
@omites píše:
Ono je na nervovou soustavu. Beru já i syn :kytka:

A pro dite kupujes nejaky konkretni produkt v lekarne. Ptam se kvuli davkovani. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 14:37

Já na únavu začala používat guaranu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie