Únava v těhlech vedrech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 09:16
Únava v těhlech vedrech

Zakládám tohle téma jen tak pro postěžování si, protože já už toho mám plný kecky. Miluju léto, ale ne když ho musím trávit v práci :pocitac: Určitě je nás tu takových víc.
Taky jste v těhlech vedrech tak šíleně unavení? V noci nespím (ložnice v podkroví) a přes den mám v práci co dělat, abych udržela oči otevřené. Podávat nějaké pracovní výkony je téměř nemožné. Navíc nemám v kanceláři klimatizaci, takže je to na provaz, už teď tu mám asi 100 stupňů :zed:
Takže uvítám tipy, jak v tomhle přežíváte ve městě v kanceláři vy, čím se nakopnout atd :)
Pardon za anonym, ale nemusí každý vědět, jak se v práci flákám :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
unuděná
Echt Kelišová 8084 příspěvků 26.06.19 09:19
@Anonymní píše:
Zakládám tohle téma jen tak pro postěžování si, protože já už toho mám plný kecky. Miluju léto, ale ne když ho musím trávit v práci :pocitac: Určitě je nás tu takových víc.
Taky jste v těhlech vedrech tak šíleně unavení? V noci nespím (ložnice v podkroví) a přes den mám v práci co dělat, abych udržela oči otevřené. Podávat nějaké pracovní výkony je téměř nemožné. Navíc nemám v kanceláři klimatizaci, takže je to na provaz, už teď tu mám asi 100 stupňů :zed:
Takže uvítám tipy, jak v tomhle přežíváte ve městě v kanceláři vy, čím se nakopnout atd :)
Pardon za anonym, ale nemusí každý vědět, jak se v práci flákám :oops:

Jsem na tom podobně, taky nemám klímu v kanceláři a teploměr už se mi roztekl :mrgreen: :P Naštěstí jsem se nemusela hrkat MHD, ale klimatizovaným autem, ale teď jsem šla cca 300m pro svačinu a málem mě to porazilo :) Uteču ve dvě a vyvalíme se s dětma někam k vodě. Nebo k našim do klimatizovaného pokoje :mavam:

Bubla Bůčková
Kelišová 7121 příspěvků 26.06.19 09:23

Pořídit větrák. Já byla v práci ráda, byla tam klima :lol:

Ravedd
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 26.06.19 09:27

Naštěstí v práci je klimatizace ale stejně ty výkony nic moc :roll: do ničeho se mi nechce a nic mě nebaví :lol: včera mi na gynde dr řekl že mám zánět takže antibiotika a zákaz koupat se a sluníčku se vyhýbat takže teď uz6se fakt můžu jen zavřít doma :roll:

Murka
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 26.06.19 09:36

My dnes spali na terase pod širákem, v pokojíčku u holek ani v ložnici se nedalo být. A v práci je to taky „super“, přejíždět autem mezi pobočkama, hledat několikrát denně místo k parkování, k tomu určitý dress code… Odpoledne se většinou naložíme do bazénu a ani se nám nechce z něj. Do toho řeším, že starší holka málo pije, včera byli se školou na nějaké akci (celé dopoledne venku) a ona z lahve odpito asi dvě deci :cert: Můžu to do ní hustit horem dolem a stejně prd platný.

Annabela11
Závislačka 3902 příspěvků 26.06.19 09:41
@Anonymní píše:

V kanceláři hmmm…a co maji teprve rikat treba delnici kteri makaji a bez klimatizace to je potom nadhera.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 10:02

@unuděná teploměr tu nemám, ale myslím, že by na tom byl podobně. Taky naštěstí můžu utéct brzo, takže včera a dnes beru děti ze školky po obědě, dáme přes ten největší hic dáme siestu pod stromem a pak hned taky valíme do bazénu.
@Murka taky bych spala venku, ale bydlíme u rušné silnice, takže nereálné. Asi se dnes alespoň přestěhujem z podkroví dolů, tam je trochu lépe. A na víkend utečeme někam do klidu do přírody, protože tohle nejde. Na neděli hlásí 36 :roll:

chs.jasmin
Echt Kelišová 9798 příspěvků 26.06.19 10:08
@Anonymní píše:

Ahoj,

já když si matně vzpomínám, jaké to bylo v létě chodit do práce (vtííííp), tak jsem byla vždycky ráda, že jsem měla klímu :lol: Ted jsem ráda, že obě děti nevyhledávají v těchto parných dnech aktivity venku a že jim stačí dopoledne a pak se schovat do 17hod doma :mrgreen:

Mě by stačilo léto do 25°C a byla bych štastná :oops: nemám ráda léto a tyto pařáky. S láskou vzpomínám, když jsme coby bezdětní jezdili místo k moři, tak do Norska :lol:

Aduš8
Kelišová 5224 příspěvků 26.06.19 10:18

@Annabela11 přesně a nebo zdravotní sestry, pečovatelky a vlastně všichni, kteří musí vyvinout ke všemu ještě celodenní pohyb :nevim: :)

LenkaN26
Závislačka 4271 příspěvků 26.06.19 10:18
@Murka píše:
My dnes spali na terase pod širákem, v pokojíčku u holek ani v ložnici se nedalo být. A v práci je to taky „super“, přejíždět autem mezi pobočkama, hledat několikrát denně místo k parkování, k tomu určitý dress code… Odpoledne se většinou naložíme do bazénu a ani se nám nechce z něj. Do toho řeším, že starší holka málo pije, včera byli se školou na nějaké akci (celé dopoledne venku) a ona z lahve odpito asi dvě deci :cert: Můžu to do ní hustit horem dolem a stejně prd platný.

Tak to je ještě dobré, moje princezny si pití do školy včera dokonce nechaly doma. Dnes si to musely dát do tašek přede mnou :-D

Mně se taky nechce, ale musím. Klima není, větrák pustit moc nemůžu neb mi pak lítají papíry. Naštěstí doma máme příjemně.

Filzefina
Kecalka 222 příspěvků 26.06.19 10:21

No, ja delala manualni praci v neklimatizovanych prostorach, takze sedet v kanclu je jeste fajn. Ted jsem teda na rodicaku, ale u sousedu stavi delnici dum a tem je teprve horko! Takze ti radim se uklidnovat tim, ze jsou na tom lidi hur. :D

free333
Nadpozemská drbna 25656 příspěvků 26.06.19 10:21
@Anonymní píše:

Já jsem dnes šla do práce v mokrých šatech, je to látka a vzor - husté kytičky - na kterých to není vidět a v práci si je občas zase namočím, hodně pít a hodně ovoce s sebou, já na nic jiného nemám ani chut… :mavam:

TRG
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 26.06.19 10:23

Maly vetrak aspon na nohy pod stul, mokre ponozky, mokry hadr za krk, nekoukat na teplomer, neposlouchat predpoved, pridat se tady na Emiminu do diskuse „Nemame radi leto“. :palec:

Aqualinea
Kecalka 108 příspěvků 26.06.19 10:25

Ani mi o tech vedrech nemluv, a to nejsi tehotna, ja ted s pupkem funim pri sebemensim pohybu, od rana upocena, leje ze me jak z konve, cely den travim s ditkem doma, venku nejde vydrzet, takze se muzem ukousat nudou a ven chodime az vecer. Neprselo u nas ani nepamatuju, misto travniku mame na zahrade seno :mrgreen: Hruza :poblion: Nejlepe zalezt nekam do obchodaku kde je klimatizace :mrgreen:

Aqualinea
Kecalka 108 příspěvků 26.06.19 10:46

No, jeste me napada, ze se muzes utesovat tim ze aspon sedis v neklimatizovane kancelari, chudaci jsou ti co makaji rukama cely den na ostrem slunci. Neber to jako rypani :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama