Únava ve 3. trimestru - prospím celý den

275
3.5.20 11:00

Unava ve 3.trimestru. Prospim cely den.

Ahoj. Jak už nadpis napovídá..
jsem v 7. Mesici. A téměř okamžitě co jsem zacala treti trimestr bych mohla jen spát… Mam tedy nižší zelezo, ale ne o moc a hemoglobin, ale je to sileny… V noci spim 9 hodin (sice ne v kuse kvůli stenatku), dopo další 1-2 hodiny a odpo taky. Večer jsem tak mrtvá, ze usnu do komatu. 8o :mrgreen: Zajímalo by mě, jestli se zvládnu stěhovat, jak bylo v plánu :D. A jestli nemate nějaký tip ma vzpruhu :dance: :andel: :nevim:. To už to takhle bude do
Konce? Jak pl zvládnu rodit bez energie? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

291
3.5.20 11:04

Já bych taky pořád jen spala :mrgreen: a ne jen ve 3trimestru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale bohužel s 2,5capartem a dvěma pejskama to moc nejde 8o mám týden do porodu taky nevim kde brát pak energii na všechny no ale nic jiného mi nezbyde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
3.5.20 11:13

Ja byla 14dni před porodem jak Šípková Růženka. Málo zeleza má každá tehule na konci. Kup si nějaký kde je ho víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
3.5.20 11:13

Tak spi :mrgreen: dokud muzes :mrgreen:…stehovani zvladnes a porod taky :palec: preji hezky a klidny zbytek tehotenstvi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8450
3.5.20 11:31

Tak spi. Dokud můžeš :).
Tak, jak to popisuješ, mi to přijde celkem v normě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3710
3.5.20 11:38

Spi když můžeš, pak už se nevyspis několik měsíců či let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1485
3.5.20 11:46

Jen spi, co to jde :lol: já byla buď unavená, že jsem cely den jen spala a nebo naopak měla hrozně moc energie, šlo to ve vlnách. Tělo si samo rekne, jen ho poslouchej :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
3.5.20 16:51

Mam dny, kdy zvládnu domácnost, psa nákupy…
Pak teda ale chcipam na zada a tvrdnuti bříška.
Ale pak mam většinou dny, kdy jsem prave takhle mrtvá. Když muzu, spim. Moje dny, kdy nic nemusim vypadaji asi tak, ze v 6:30’vstanu, vyvencim, nakrmim kocoura a stěně, nakrmim sebe a spim. Za 2 hodiny jdu zase vencit, pak osobní hygiena a zase spim. Zase venčím, maximálně vyperu a něco hooooodne rychlého k Jídlu a valim se. Takhle porad dokola! :lol: Ve druhem trimestru jsem pekla housky, koláče, vyvarovala… teď zvládnu leda spagety a chleba se sunkou 8o :nevim: :D
Zelezo beru nějaké prirodni zdvojenou davku, ale stejně se nezvyšuje. Ale ani neklesá aspoň… Tlak mam 90/70 a tep jako když beham… :? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
3.5.20 17:27

Nevim proc ti doktorka zelezo neda na recept :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
3.5.20 19:53

@Melodie91 ja mam alergii na asi tak 5 druhu v tabletach. A po šílených bolestech břicha a návštěvách pohotovosti jsme to už vzdali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
4.5.20 07:42

Jeste jsem se chtela zeptat. Mam druhy den k k te únavě ještě i bolesti zad- od žeber dolu až bedra. Dále taky bolesti podbrisku, takové tupe, a strevni potíže. Vždycky to začne, když potrebuju na velkou a potom to trochu ustoupí… Nemám prujem. A trapi mě větry…
přišlo to vsehcno až s únavou. Břicho mi netvrdne, jen občas přes den, max.5× nepravidelně po nějaké námaze..
Samozřejmě pujdu jinak k doktorce, ale nechci predem plasit, třeba je to normalni. Bolesti nejsou pravidelne. Spis stálejší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
4.5.20 16:11

Jiný stav, je jiný stav :D na únavu bych zkusila hořčík, pokud ti jej doktor nenaordinoval…taky sem byla unavená, tak jsem si dala třeba jednu tabletku navíc, nic tím nezkazíš…pomohlo to na únavu, na křeče, otoky a tak celkově se mi ulevilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama