Únava, zvýšená teplota. Co to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DzungaracekChlupacek
Kecalka 388 příspěvků 08.01.18 18:42
únava, zvýšená teplota... co to může být

Ahoj. Snad víc než rok jsem unavená. Krevní testy ok, anémie není. Před e týdny jsem do toho měla a ještě mám zvýšenou teplotu - 37,4. Před týdnem jsem dostala antibiotika Fromilid - žádné zlepšení. Nemocná jsem asi tak 5× do roka. Často bolesti hlavy a závratě. Pořád mě bolí v podbřišku trochu, appencitida, gynekologických problémy vyloučeny, sono ok. Moje mamka má lupus, tak mě napadlo, jestli by to nemohlo být ono. Co by to tak mohlo být, prosím? Děkuji :hug:

Reakce:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 08.01.18 18:58

Krevní testy je dost široký pojem. Co serologie? Taková mononukleoza nebo borelioza?

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 08.01.18 19:41

Stres? Syndrom vyhoření? Pátrala bych nekde v psychosomatice.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 388 příspěvků 10.01.18 15:10
@králíkovna píše:
Krevní testy je dost široký pojem. Co serologie? Taková mononukleoza nebo borelioza?

Děkuji, na boreliózu jdu příští týden

@Hedvikaaa píše:
Stres? Syndrom vyhoření? Pátrala bych nekde v psychosomatice.

Děkuji, to je taky možne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >