Únava, zvýšená teplota. Co to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DzungaracekChlupacek
Kecalka 345 příspěvků 08.01.18 18:42
únava, zvýšená teplota... co to může být

Ahoj. Snad víc než rok jsem unavená. Krevní testy ok, anémie není. Před e týdny jsem do toho měla a ještě mám zvýšenou teplotu - 37,4. Před týdnem jsem dostala antibiotika Fromilid - žádné zlepšení. Nemocná jsem asi tak 5× do roka. Často bolesti hlavy a závratě. Pořád mě bolí v podbřišku trochu, appencitida, gynekologických problémy vyloučeny, sono ok. Moje mamka má lupus, tak mě napadlo, jestli by to nemohlo být ono. Co by to tak mohlo být, prosím? Děkuji :hug:

Reklama

Reakce:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 08.01.18 18:58

Krevní testy je dost široký pojem. Co serologie? Taková mononukleoza nebo borelioza?

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 08.01.18 19:41

Stres? Syndrom vyhoření? Pátrala bych nekde v psychosomatice.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 345 příspěvků 10.01.18 15:10
@králíkovna píše:
Krevní testy je dost široký pojem. Co serologie? Taková mononukleoza nebo borelioza?

Děkuji, na boreliózu jdu příští týden

@Hedvikaaa píše:
Stres? Syndrom vyhoření? Pátrala bych nekde v psychosomatice.

Děkuji, to je taky možne

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama