Reklama

Únava, zvýšená teplota. Co to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DzungaracekChlupacek
Kecalka 349 příspěvků 08.01.18 18:42
únava, zvýšená teplota... co to může být

Ahoj. Snad víc než rok jsem unavená. Krevní testy ok, anémie není. Před e týdny jsem do toho měla a ještě mám zvýšenou teplotu - 37,4. Před týdnem jsem dostala antibiotika Fromilid - žádné zlepšení. Nemocná jsem asi tak 5× do roka. Často bolesti hlavy a závratě. Pořád mě bolí v podbřišku trochu, appencitida, gynekologických problémy vyloučeny, sono ok. Moje mamka má lupus, tak mě napadlo, jestli by to nemohlo být ono. Co by to tak mohlo být, prosím? Děkuji :hug:

Reklama

Reakce:

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1986 příspěvků 08.01.18 18:58

Krevní testy je dost široký pojem. Co serologie? Taková mononukleoza nebo borelioza?

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 08.01.18 19:41

Stres? Syndrom vyhoření? Pátrala bych nekde v psychosomatice.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 349 příspěvků 10.01.18 15:10
@králíkovna píše:
Krevní testy je dost široký pojem. Co serologie? Taková mononukleoza nebo borelioza?

Děkuji, na boreliózu jdu příští týden

@Hedvikaaa píše:
Stres? Syndrom vyhoření? Pátrala bych nekde v psychosomatice.

Děkuji, to je taky možne

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >