Unavená ze vztahu s cholerikem?

Anonymní
2.2.21 13:20

Unavená ze vztahu?

Nějak nevím, kudy z toho ven. Vztah na dálku, několik let. Na partnera je spoleh, podporuje mě, drží slovo, je štědrej, čestnej, chytrej, je s ním sranda, snáší moje šílený děti, máme plány do budoucna…ale, dětství ho poznamenalo, otec alkáč, různý hnusy doma. Je takovej startovací…nekompromisní. Když se ho zeptám, proč furt musí všechny stavět do latě, odpověď je, že až budou všichni dělat, co maj, nebude muset nikoho buzerovat. Poslouchám řeči typu jednou až budem bydlet spolu kočka do ložnice nepoleze. Kočka je zvyklá pět let spát se mnou v posteli. A takový jakoby drobnosti, jenže na mě to začíná dolíhat, je to únavný. Co s tím, zabejčit se a bejt tolerantnější nebo se na to vybodnout?
On je cholerik, potřebuje dostat ty stresy ze sebe ale ono to pak ničí mě. Není ani náznakem násilnickej, to vůbec, on jen řve…tak nevím co s tím…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3922
2.2.21 13:30
@Anonymní píše:
Nějak nevím, kudy z toho ven. Vztah na dálku, několik let. Na partnera je spoleh, podporuje mě, drží slovo, je štědrej, čestnej, chytrej, je s ním sranda, snáší moje šílený děti, máme plány do budoucna…ale, dětství ho poznamenalo, otec alkáč, různý hnusy doma. Je takovej startovací…nekompromisní. Když se ho zeptám, proč furt musí všechny stavět do latě, odpověď je, že až budou všichni dělat, co maj, nebude muset nikoho buzerovat. Poslouchám řeči typu jednou až budem bydlet spolu kočka do ložnice nepoleze. Kočka je zvyklá pět let spát se mnou v posteli. A takový jakoby drobnosti, jenže na mě to začíná dolíhat, je to únavný. Co s tím, zabejčit se a bejt tolerantnější nebo se na to vybodnout?
On je cholerik, potřebuje dostat ty stresy ze sebe ale ono to pak ničí mě. Není ani náznakem násilnickej, to vůbec, on jen řve…tak nevím co s tím…

A to spolu ani nebydlíte. Co myslíš, že bude pak, až spolu budete furt? Jinak opravdu dokonalý tvor, ale doma bych ho faaaakt nechtěla.
Ale souhlasím s tou kočkou, to je pro mě taky hnus. Nicméně těžko se to bude odbourávat, pokud se bude stěhovat on k tobě. Pokud ty k němu, chápu, budeš to mít s kočkou fakt blbý. Ale jeho byt, jeho pravidla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2496
2.2.21 13:32

Co z toho má?
Chtél být důstojníkem, a nevzali ho kvůli plochým nohám?

Každý vztah je hlavně o kompromisu. Ale pokud by mi nápadník chtěl stavět do lajny celou moji domácnost, asi bych ho rychle srovnala pro změnu já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 13:33

@Kockazvysocan to byl jen příklad ta kočka…z množiny pes a děti nesmí a musí tohle…ono mu to stojí za to, řešit všechno, co mu vadí a já bych prostě jen ocenila, kdyby mu to bylo víc fuk. Nehodnotím, jestli je dobře nebo špatně..jen řeším kompatibilitu..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 13:35

@ropucha 02 :D to mu řeknu, až mě vytočí :D
Já nevím, co to je…přitom on mi vyhovuje..jen mě sejří těmahle věcma…

• Citovat
  • Nahlásit
8277

Takovej Kodet z Pelisku, ma alespon jeho charisma?
Pises, ze mas deti, z tohoto duvodu bych spolecnou domacnost dobre zvazila. Cholericky otcim, to je horsi nez morova rana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5465
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan to byl jen příklad ta kočka…z množiny pes a děti nesmí a musí tohle…ono mu to stojí za to, řešit všechno, co mu vadí a já bych prostě jen ocenila, kdyby mu to bylo víc fuk. Nehodnotím, jestli je dobře nebo špatně..jen řeším kompatibilitu..

Kdyby mi šel do dítěte nebo do psa, šla bych od toho. Se nastěhuje a bude dělat pořádky???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 13:38

@ontarova.stara charismatickej je velmi, to zase jo :D no, právě to řeším proto taky…on to bere že jako mně ulehčuje život, když je krotí. Děti mám rozmazlený, to já vím. Psa méně :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 13:39

@Maria37 právě plán byl barák, za jeho prachy za byt, kterej má dost velkou cenu. Se posej. řím pak, viď?

• Citovat
  • Nahlásit
10996
2.2.21 13:40

Funguje vam to spolu jen proto, ze spolu nebydlite. Spolecnym bydlenim se to drasticky vystupnuje. Nebude to k vydrzeni…

A toleranci se to bude jen zhorsovat. Musis si stat za svym. Zkus to uz ted, co to udela. Az rekne, ze kocka nebude smet do postele, tak rekni neco jako „nene, kocka spi v posteli celej zivot a spat tam bude“. Uvidis reakci.

Nehlede teda na to, ze postoj „kdyz se vsichni budete chovat tak, jak mate, tak budu v pohode“ je pro vsechny agresory (i ty slovni) typicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
2.2.21 13:42
@Anonymní píše:

Nebude to mu fuk, naopak bude ještě hůř. Na prvním místě by měly být TVÉ děti a ne jeho charisma nebo levnější bydlení u něj. Takovýhle… By mi za to teda nestál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 13:45

@Lucie_Sx dobře, zkusím :P myslím, že bude skákat :D

• Citovat
  • Nahlásit
25488
2.2.21 13:47

Vykašli se na to. Můj ex byl to samý. S tímhle se nedá dlouhodobě žít. Fakt ne. Zničilo by tě to. Mysli i na děti.
Jestli chce s někým žít a mít vztah, a druhého přitom nezničit, tak ty svoje traumata musí chtít sám řešit, a změnit svůj přístup k ostatním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 13:47

@Kockazvysocan no zase on tvrdí, že se nebude dívat na to, jak z dětí rostou rozmazlenci, který pak budou narážet ptž se chovaj, jak se chovaj. Že mu záleží na mně i na nich. Do určitý míry má pravdu, do určitý míry to přehání.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 13:48
@Anonymní píše:

Moc dobře ho chápu. ty máš všechno na háku, nekomplikuješ si život, dá se říci, že jsi v jeho očích pohodlná a trochu líná. Zatímco on chce pohodlnej život, ale nebude mít klid, když mu budou kočky/psi/děti skákat po hlavě.
Společné bydlení nemůže vztah v současné chvíli přežít. Jestli ti za to stojí, ber si z toho vztahu to dobré = sex, pozitivitu, aktivní život, nestrnulost.

A chtěj ho taky trochu chápat + mu vysvětli, že řvaní je nedospělé a hysterické.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat