Reklama

Únavový syndrom - vyšetření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sloninka
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 03.04.18 16:28
Únavový syndrom - vyšetření

Děvčata, nevíte někdo, kam se obrátit na vyšetření při podezření na únavový syndrom? Bohužel praktik situaci zlehčuje, takže jeho spolupráci čekat nemohu. Myslí si, že si vymýšlím. Našla jsem bezva kliniku, ale v Brně. Potřebovala bych něco v Praze.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jannina1
Závislačka 3992 příspěvků 03.04.18 16:31

Dobreho imunologa..

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34006 příspěvků 03.04.18 16:39

Spíš psychiatra - prakticky vždy jsou to skryté deprese
samozřejmě udělat základní interní je na místě, krevní obraz, štítnice, jaterky…

jannina1
Závislačka 3992 příspěvků 03.04.18 17:12

@Pudloslava S tim bych nesouhlasila. Mohou to byt chlamydie, EB virus, herpes, nebo i borelioza.

mroe
Extra třída :D 14249 příspěvků 03.04.18 17:39
@jannina1 píše:
@Pudloslava S tim bych nesouhlasila. Mohou to byt chlamydie, EB virus, herpes, nebo i borelioza.

A taky rakovina, anemie, hypothyreoza, deprese, mononukleoza, stres… No ja bych zkusila vestce.

vokishka
Extra třída :D 12346 příspěvků 03.04.18 17:44

@jannina1 to jo, u dcery se to nejprve uzavřelo jako únavový syndrom, později zjištěn autoimunitní problém se štítnou žlázou.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 03.04.18 18:09

Tak napsat do Brna a poprosit o kontakt na něco podobného v Praze.
Nebo ja tam klidne napisu, shanim taky uz roky a furt se nemuzu odhodlat neco najit, kde se to vlastne resi. Ss obvodakem jsem na tom stejne jak ty.

sloninka
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 03.04.18 18:40

@Paralenka červená Pokud bys cokoliv zjistila, napiš mi. Klidně do SZ.

marianne
Stálice 70 příspěvků 03.04.18 19:04
@sloninka píše:
Děvčata, nevíte někdo, kam se obrátit na vyšetření při podezření na únavový syndrom? Bohužel praktik situaci zlehčuje, takže jeho spolupráci čekat nemohu. Myslí si, že si vymýšlím. Našla jsem bezva kliniku, ale v Brně. Potřebovala bych něco v Praze.

Centrum klinicke imunologie, Praha.
www.imunologie.cz

Uživatel je onlinelasička1
Echt Kelišová 8021 příspěvků 03.04.18 19:11
@Pudloslava píše:
Spíš psychiatra - prakticky vždy jsou to skryté deprese
samozřejmě udělat základní interní je na místě, krevní obraz, štítnice, jaterky…

Chápu, že deprese se projevují i velikou únavou-ale je spousta jiných nemocí, které za únavu mohou. Měla jsem šílenou únavu, už jsem myslela, že v životě nic kromě spánku nepotřebuji. Nebyla jsem schopná života, který jsem předtím vedla.Ujet na kole 5 km byl šílený problém, ač předtím jsem ujela i 80 km. Přišla jsem z práce a spala, spala a spala. Nedokázala jsem uvařit, uklidit, vyprat. Z práce jsem rovnou lehla a spala, klidně až do druhého dne. V práci usínala. Nakonec se zjitily chlamydie.Po přeléčení jsem byla úplně jiný člověk-hrozně se mě ulevilo, byla jsem hrozně šťastná že to takto dopadlo.

sloninka
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 03.04.18 19:20
@marianne píše:
Centrum klinicke imunologie, Praha.
www.imunologie.cz

Dík.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 03.04.18 20:07

A hodis sem pls odkaz na to Brno?

sloninka
Ukecaná baba ;) 2000 příspěvků 04.04.18 01:03
@Paralenka červená píše:
A hodis sem pls odkaz na to Brno?

Odkaz na Brno

http://celltheraclinic.cz/

mroe
Extra třída :D 14249 příspěvků 04.04.18 09:50
@sloninka píše:
Odkaz na Brnohttp://celltheraclinic.cz/

Nevsimla jsem si, ze by se zabyvali regulerni diagnostikou a lecbou čehokoliv, tak abys nebyla zklamana a o spoustu penez lehci. Podle me takova psychoterapie v bilem plasti. Pokud je tvůj problém psychicky, ma to sanci na uspech. Ale třeba se pletu, soudim jen z webových stranek.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 04.04.18 10:37

Taky jsem na té klinice nikde nenašla něco, co by se dalo spojit s CFS :/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama