Únavový syndrom - vyšetření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sloninka
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 03.04.18 16:28
Únavový syndrom - vyšetření

Děvčata, nevíte někdo, kam se obrátit na vyšetření při podezření na únavový syndrom? Bohužel praktik situaci zlehčuje, takže jeho spolupráci čekat nemohu. Myslí si, že si vymýšlím. Našla jsem bezva kliniku, ale v Brně. Potřebovala bych něco v Praze.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jannina1
Závislačka 4109 příspěvků 03.04.18 16:31

Dobreho imunologa..

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34130 příspěvků 03.04.18 16:39

Spíš psychiatra - prakticky vždy jsou to skryté deprese
samozřejmě udělat základní interní je na místě, krevní obraz, štítnice, jaterky…

jannina1
Závislačka 4109 příspěvků 03.04.18 17:12

@Pudloslava S tim bych nesouhlasila. Mohou to byt chlamydie, EB virus, herpes, nebo i borelioza.

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14452 příspěvků 03.04.18 17:39
@jannina1 píše:
@Pudloslava S tim bych nesouhlasila. Mohou to byt chlamydie, EB virus, herpes, nebo i borelioza.

A taky rakovina, anemie, hypothyreoza, deprese, mononukleoza, stres… No ja bych zkusila vestce.

vokishka
Extra třída :D 12746 příspěvků 03.04.18 17:44

@jannina1 to jo, u dcery se to nejprve uzavřelo jako únavový syndrom, později zjištěn autoimunitní problém se štítnou žlázou.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 03.04.18 18:09

Tak napsat do Brna a poprosit o kontakt na něco podobného v Praze.
Nebo ja tam klidne napisu, shanim taky uz roky a furt se nemuzu odhodlat neco najit, kde se to vlastne resi. Ss obvodakem jsem na tom stejne jak ty.

sloninka
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 03.04.18 18:40

@Paralenka červená Pokud bys cokoliv zjistila, napiš mi. Klidně do SZ.

marianne
Stálice 70 příspěvků 03.04.18 19:04
@sloninka píše:
Děvčata, nevíte někdo, kam se obrátit na vyšetření při podezření na únavový syndrom? Bohužel praktik situaci zlehčuje, takže jeho spolupráci čekat nemohu. Myslí si, že si vymýšlím. Našla jsem bezva kliniku, ale v Brně. Potřebovala bych něco v Praze.

Centrum klinicke imunologie, Praha.
www.imunologie.cz

lasička1
Echt Kelišová 8034 příspěvků 03.04.18 19:11
@Pudloslava píše:
Spíš psychiatra - prakticky vždy jsou to skryté deprese
samozřejmě udělat základní interní je na místě, krevní obraz, štítnice, jaterky…

Chápu, že deprese se projevují i velikou únavou-ale je spousta jiných nemocí, které za únavu mohou. Měla jsem šílenou únavu, už jsem myslela, že v životě nic kromě spánku nepotřebuji. Nebyla jsem schopná života, který jsem předtím vedla.Ujet na kole 5 km byl šílený problém, ač předtím jsem ujela i 80 km. Přišla jsem z práce a spala, spala a spala. Nedokázala jsem uvařit, uklidit, vyprat. Z práce jsem rovnou lehla a spala, klidně až do druhého dne. V práci usínala. Nakonec se zjitily chlamydie.Po přeléčení jsem byla úplně jiný člověk-hrozně se mě ulevilo, byla jsem hrozně šťastná že to takto dopadlo.

sloninka
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 03.04.18 19:20
@marianne píše:
Centrum klinicke imunologie, Praha.
www.imunologie.cz

Dík.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 03.04.18 20:07

A hodis sem pls odkaz na to Brno?

sloninka
Ukecaná baba ;) 2029 příspěvků 04.04.18 01:03
@Paralenka červená píše:
A hodis sem pls odkaz na to Brno?

Odkaz na Brno

http://celltheraclinic.cz/

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14452 příspěvků 04.04.18 09:50
@sloninka píše:
Odkaz na Brnohttp://celltheraclinic.cz/

Nevsimla jsem si, ze by se zabyvali regulerni diagnostikou a lecbou čehokoliv, tak abys nebyla zklamana a o spoustu penez lehci. Podle me takova psychoterapie v bilem plasti. Pokud je tvůj problém psychicky, ma to sanci na uspech. Ale třeba se pletu, soudim jen z webových stranek.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 04.04.18 10:37

Taky jsem na té klinice nikde nenašla něco, co by se dalo spojit s CFS :/

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >