Unica - Brno

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1198
11.3.19 19:43

@Lasislava1 :srdce: mam radost,preji porod bez komplikaci. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.3.19 16:00

@Lasislava1 taktéž přeji! :kytka: já mám termín ve čtvrtek a zatím to nevypadá, že by se našemu unicatku chtělo ven, ale my už se na něj moooc těšíme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
12.3.19 19:27

@Anonymni_navstevnice take preji porod co nejmene bolestivy, je to krasny videt ze to usily doktoru a i nase se vyplatilo. Mam z unici skoro 8mesicni dcerku hrozne rychle to leti,laska nase roste nam pred ocima. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.3.19 08:20

@Kikulele díky :srdce: jak říkáš je to překrásné.. a čas letí jako voda. Ja si teď přeji aby letěl ještě rychleji ať tu už toho našeho prdolu máme a pak prosim zastavit čas :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822
26.3.19 08:31
@Anonymni_navstevnice píše:
@Lasislava1 taktéž přeji! :kytka: já mám termín ve čtvrtek a zatím to nevypadá, že by se našemu unicatku chtělo ven, ale my už se na něj moooc těšíme :srdce:

Tak jak to vypadá?? Unicátko už je na světě ??, Každý den nahlížím, jestli už tu bude nějaké info. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.3.19 08:04

@little jane Ahoj, nám se na první jarní den 20.3. narodilo naše štěstí Petr :srdce: Má se k světu!! :* co @Lasislava1?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822
28.3.19 22:24

@Anonymni_navstevnice No hurá !!! Po dlouhé době zase překrásný příspěvek i s fotkou !!! Tak moc gratuluji a přeji zdraví celé rodince !!! :kytka: :kytka: :andel: Je nádherný !!! :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
1.4.19 16:10

kolikátý Ket vyšel

Ahoj holky, kolikátý ket vam na unice vyšel? Já teď byla na druhém a opět nic. Dekuji za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
5.4.19 15:40

@Lola16 ahoj mám za sebou 2 KETY.
První ket: těhotenský test za 14 dní pozitivní bohužel asi za 8 hodin po testu krvácení a test postupně během dní slábl-zamlkle těhotenství.
Druhý ket: TT za 14 dní pozitivní.Pote za 3 týdny v Unice ultrazvuk a potvrzení srdeční akce (7+0tt). Předána do péče ke své gynekolozce kde mě 2 dny po potvrzení z Unicy taky potvrdila :srdce: .
Objednala mě za dalších 16 dní stím,že už dostanu tehotenskou průkazku a bohužel srdíčko už nebilo-zamlkly potrat.
Teď jsem 11 dní po revizi.Bohuzel už nám žádný mrazáček nezbyl :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
5.4.19 20:35

@Sany7 to je mi Moc lito :( :hug: ,probírala.jsi co bude dal s dr.v Unice?nejake dovysetreni proc se to děje. Genetika a podobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
6.4.19 15:25

@Kikulele ještě musím teď v pondělí ke své doktorce na kontrolu a hned potom chci zavolat do Unicy a poradit se co dál.Když bude potřeba tak i nějaké to dovysetreni,ale vzhledem k tomu,že jsem po revizi tak si musíme dát min.3 měsíce pauzu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6641
23.4.19 13:42

@little jane @Anonymni_navstevnice Ahoj holky, ano, chlapeček už je na světě.. Narodil se 15.3.
A blahopřeji a přeji hlavně zdravíčko..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
23.4.19 17:30

@Lasislava1 ahoj, procitala jsem tuto diskuzi a dočetla jsem se, ze jsi chodila k MUDr. Štelclovi. Prosím, můžu se tě zeptat na tvuj názor na něj? Předem děkuji za reakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6641
19.5.19 14:10

@Lola16 Ahoj, je to dobrý a sympatický doktor, nicméně, moje srdce získal Frgala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
26.6.19 23:14
@Lola16 píše:
@Lasislava1 ahoj, procitala jsem tuto diskuzi a dočetla jsem se, ze jsi chodila k MUDr. Štelclovi. Prosím, můžu se tě zeptat na tvuj názor na něj? Předem děkuji za reakci.

Ahoj Mudr. Štelcl je možná trochu jiný doktor, ale před šesti lety i teď je citlivý při vyšetřování, vše vysvětlí, je empatický a pečlivý myslím, navíc nestárne, protože vypadá po šesti letech furt stejně 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama