Unica Brno-z kušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tulipan86
Stálice 53 příspěvků 11.03.19 17:58
Unica Brno-zkušenosti

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s IVF v Unice Brno a jaké? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
1mila2
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 11.03.19 18:05

Ja :palec:
V prosinci jsem nas objednala, v lednu jsme sli poprve, v breznu prvni ET, v dubnu KET a v prosinci porod :srdce:
Meli jsme s sebou vysledky SPG (ne moc dobre), udelali dalsi SPG (pry spatny), me UTZ. A asi obema krev (me urcite, u chlapa si nejsem jista). Doporucili IVF s nejakyma tema vychytavkama na vyber spermii. No a 4mesice po porodu jsem byla tehotna zase :lol: tak ty vysledky SPG asi nebyly tak zly a ztraceny, jak tvrdili :lol: :lol: :lol:

tulipan86
Stálice 53 příspěvků 11.03.19 18:10
@1mila2 píše:
Ja :palec:
V prosinci jsem nas objednala, v lednu jsme sli poprve, v breznu prvni ET, v dubnu KET a v prosinci porod :srdce:
Meli jsme s sebou vysledky SPG (ne moc dobre), udelali dalsi SPG (pry spatny), me UTZ. A asi obema krev (me urcite, u chlapa si nejsem jista). Doporucili IVF s nejakyma tema vychytavkama na vyber spermii. No a 4mesice po porodu jsem byla tehotna zase :lol: tak ty vysledky SPG asi nebyly tak zly a ztraceny, jak tvrdili :lol: :lol: :lol:

To je parada, moc gratuluju. Takze u tebe se da rict, ze spokojenost. Dekuju

1mila2
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 11.03.19 19:11

@tulipan86 spokojenost, jen si obcas rikam, ze to treba mohlo jit prirozene, jen oni chteli vydelat a tak rekli, ze to jinak nejde :lol:

tulipan86
Stálice 53 příspěvků 11.03.19 19:25
@1mila2 píše:
@tulipan86 spokojenost, jen si obcas rikam, ze to treba mohlo jit prirozene, jen oni chteli vydelat a tak rekli, ze to jinak nejde :lol:

Kdyz to je asi na vsechn CARech, co jsem cetla… Bohuzel je to jen a zase o penězích.

Anonym82
Závislačka 4137 příspěvků 11.03.19 19:28

za me tez spokojenost, odesli jsme k nim z Obilnaku a diky Mudr Frgalovi mame 2 dcery;)

Irna
Povídálka 39 příspěvků 11.03.19 19:30

Spokojenost. Po 1 ivf cekame miminko.. kamaradka taktez. Snazili se v jinem centru nekolik let a nic v unice to slo hned napoprve.. i ja jsem zazila v jinem centru hruzu a des ale unica je za me top. I mnozstvi leku nebylo tak straslive a vzdy se dalo domluvit..

tulipan86
Stálice 53 příspěvků 11.03.19 19:36
@Anonym82 píše:
za me tez spokojenost, odesli jsme k nim z Obilnaku a diky Mudr Frgalovi mame 2 dcery;)

Take jsme chodili na Obilnak a asi to chceme prave zmenit, ale bojim se, abych nesla z blata do louze…dekuji

tulipan86
Stálice 53 příspěvků 11.03.19 19:39
@Irna píše:
Spokojenost. Po 1 ivf cekame miminko.. kamaradka taktez. Snazili se v jinem centru nekolik let a nic v unice to slo hned napoprve.. i ja jsem zazila v jinem centru hruzu a des ale unica je za me top. I mnozstvi leku nebylo tak straslive a vzdy se dalo domluvit..

Prave se docela bojím toho mnozstvi leku, ktere davaji v soukromych CARech, takze jsem rada, ze pises toto. A na starost vas mel pan doktor Frgala?

1mila2
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 11.03.19 20:13

@tulipan86 ja byla pokazde u jineho dr. Nejlip nam ale sedl Ondrej Matena, delal mi i ten povedenej KET. Frgala mi pak delal ten potvrzujici UTZ a byl takovej nijakej :nevim: no a Stencl byl podle meho chlapa arogantni kok.t :pankac:

tulipan86
Stálice 53 příspěvků 11.03.19 21:14
@1mila2 píše:
@tulipan86 ja byla pokazde u jineho dr. Nejlip nam ale sedl Ondrej Matena, delal mi i ten povedenej KET. Frgala mi pak delal ten potvrzujici UTZ a byl takovej nijakej :nevim: no a Stencl byl podle meho chlapa arogantni kok.t :pankac:

Aha, o tom jsem zatim moc neslysela. A rekli ti, proc nevyslo IVF? Ty jsi mela take zkusenosti z jinych CARu? Rozhodovala jsem se mezi Helios x Unica, ale manzel ma v praci kolegy, kteri preferuji Unicu.

Irna
Povídálka 39 příspěvků 12.03.19 09:38

@tulipan86 jako hlavniho jsem mela dr stelcla jo jako jeden z mala dr nemazal med kolem pusy.. vzdy mi vse vysvetlil a to i opakovane opravdu mel trpelivost.. a o proti jinym CARum ten tlak na finance nebyl tak velky. I leky nevysli tak draho sli jsme cestou pojistovna takze cca za cele umele oplodneni jsme i s leky zaplatili 25 000 (bez mrazeni) coz bylo supr v jinych centrech bez problemu 40 000.. vzdy se dalo domluvit. Zakroky mi provadel dr. Frgala za me velice prijemny clovek ale moc jsme spolu nemeli sanci mluvit..
Ale samozdrejme jsem se setkala i s 2 holcimama kterym to nevyslo.. :-( jedna nemela v poradku vajicka a druha tehotenstvi neudrzela. Takze opravdu ani doktorove nejsou vsemocni. U nas byl problem na strane partnera..

1mila2
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 12.03.19 09:45

@Irna nam ten Stencl rekl ze chlap je vlastne uplne marnej a ze zlepseni nebude a ze prirozene proste nikdy. No a jak jsem psala 4mesice po porodu jsem byla prirozene tehotna a na 100% s tim mym chlapem :lol:

Irna
Povídálka 39 příspěvků 12.03.19 09:55

@1mila2 to se tezko soudi. No fakt je ten ze gratuluju. My takovy luxus nezazijeme.

tulipan86
Stálice 53 příspěvků 12.03.19 09:56
@Irna píše:
@tulipan86 jako hlavniho jsem mela dr stelcla jo jako jeden z mala dr nemazal med kolem pusy.. vzdy mi vse vysvetlil a to i opakovane opravdu mel trpelivost.. a o proti jinym CARum ten tlak na finance nebyl tak velky. I leky nevysli tak draho sli jsme cestou pojistovna takze cca za cele umele oplodneni jsme i s leky zaplatili 25 000 (bez mrazeni) coz bylo supr v jinych centrech bez problemu 40 000.. vzdy se dalo domluvit. Zakroky mi provadel dr. Frgala za me velice prijemny clovek ale moc jsme spolu nemeli sanci mluvit..
Ale samozdrejme jsem se setkala i s 2 holcimama kterym to nevyslo.. :-( jedna nemela v poradku vajicka a druha tehotenstvi neudrzela. Takze opravdu ani doktorove nejsou vsemocni. U nas byl problem na strane partnera..

Vim, ze doktori nejsou vsemocni, ale tato klinika ma docsla dobre recenze, takze asi zvolim tuto. A castka neni tak strasna, my jsme dali bez zahrazeni kolem 30 000, celkem kolem 70000 s tim, ze nepocitam benzim, protoze to mame do Brna 100 km, ale nam je v tuto chvili jedno. Vsude se asi najde nejaky doktor nebo sestricka, ktera zrovna nema naladu a tak je protivna, jsou to jen lidi. :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama