Únik moči a častá návštěva lékaře

16.5.21 14:43

Únik moči, častá návštěva lékaře

Ahoj holky,
už pár dní mi po tom co jdu na malou, utřu se a obleču, chvilku chodím najednou vyteče trochu moči a mám celé mokré spodní prádlo i kalhoty vetšinou. Už mi to celkem vad… a jelikož jsem teď v posledních 5 měsících byla u doktorky s podezřením zánětu močáku už 4 krát.. tak už je mi i blbé tam jít a znovu se obracet na tohle, rodina mi říká, že jsem už
hypochondr a nemoc si vymýšlím.. nevím moc co dělat.. máte nějaké zkušenosti popřípadě doporučeni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17001
16.5.21 14:49

Drž se v teple, hodně pij, užívej d-manozu a lyzáty e-coli. A než se ti to srovná, nos intimky…

Když se to nebude lepši a přidá se pálení, horečka atd, zajdi si k lékaři a hlavně si nech udělat kultivace z moči, co mají lečit.

Jestli to rozeženeš, tak si výhledově brzo zajdi na gyndu a nech si udělat stěry a kultivace na chlamydie, mykoplazmata a podobně.

Začni posilovat svaly pánevního dna, to skoro nikdy neuškodí a pokračuj v tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.21 14:51

@Ou na gyndě jsem teď byla víc než doma kvůli zjištění hpv viru a jinak prý vše bylo v pořádku, prodělala jsem teď menstruaci zhruba před 10 dny, kdy mě celou menstruaci tam dole neskutečně svědělo a pálelo.. pak už to bylo v pořádku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat