Únik moči nebo plodová voda?

Anonymní
14.2.20 11:09

Unik moci? Nebo plodova voda? 36 tt zkusenost?

Ahoj holky mam takovou otazku :mrgreen: jsem 36 tt ted jsem teda nachlazena (ryma, kasel) ale mam posledni dny tlakovou bolest v podbrisku… Za chůze.. nebo kdyz se zvedam ze zidle z postele… Obcas bolest zad nebo krize… Jasne telo se pripravuje na porod… Ale ted mam i problem s tim ze kdyz smrkam nebo zakaslu nekdy se zadari ze si ucurnu.. No a kdyz cejtim ze jde na me curani a zvedam se tak uz za chůze citim jak ucuravam dosednu na zachod a jde to uplne samo a volne???? dnes jsem sla po ranu dat si sprchu mela jsem trosicku pocit ze potrebuju curat a kdyz sem se svlikala tak zase sem si par kapek ucurla na zem… Chci jen vedet jestli mate nějaká zkusenost a blizicim se porodem a tlakem od hlavicky do panve si sverac dela co chce nebo by jste to resili informovanim gynekologa? Na kontrolu jdu v utery jinak zadny problem neni ted teda obcas více vodnaty vytok ale treba zatky jsem. Si nevsimla… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

544
14.2.20 11:14

Může i ne :nevim:. Měla jsem to stejné, jela jsem pro sichr na kontrolu. A v čekárně mi praskla voda. Držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 11:18

@aleaa kdyz ja mam uplne panickou hruzu z toho ze najust by mi rekli voda to neni ale radši si vas tu nechame :mrgreen: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
544
14.2.20 11:39

Taky by to nebylo na škodu. Mě třeba chtěli poslat domů, že je všechno ok, hlavička daleko…no a při odchodu bum! Taky jsem byla 36+1 a malá byla úplně v pořádku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
14.2.20 11:55

Jela bych na kontrolu. Plodovka to být může

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4023
14.2.20 12:05

Taky bych byla pro. Já měla taky únik moči ale spíš dva dny před porodem. Aby to fakt nebyla plodovka. Dej si klasickou vložku a jeď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23253
14.2.20 12:10
@Anonymní píše:
@aleaa kdyz ja mam uplne panickou hruzu z toho ze najust by mi rekli voda to neni ale radši si vas tu nechame :mrgreen: :roll:

Nech si vložku, udělají test na plodovku. Když to bude moč, držet tě tam nebudou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4898
14.2.20 12:19
@Russet píše:
Nech si vložku, udělají test na plodovku. Když to bude moč, držet tě tam nebudou.

Držet jí ostatně nemůžou nikdy. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12913
14.2.20 12:52

Ty jo spíš bych to viděla na tu plodovku. Mě se stalo to samý, rupla mi jen trošku a nahoře, takže vždycky při změně polohy jakoby ucvrnknuti. Tak vloženu a do porodky, udělali test a byla to plodovka. A do pár hodin byla malá na světě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
544
14.2.20 15:59
@Russet píše:

Hlavně vložku porodnickou, ne obyč!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12913
17.2.20 17:02

Zakladatelko, jak jsi dopadla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 18:06

@MartinaIrena v noci jsem spala a zbudilo me takove rupnuti a mela jsem mokrou nohu tak jsem hned jeli do porodnice tam na vlozce rekli ze plodovka to neni… Udelali vyšetření a nic pres noc si me nechali na monitorech a. A pozorovani jestli se neco rozjede a nic mela sem slaby bolesti v podbrisku nepravidelny.. Ale pak zase vymizeli… Rano jsem jela domů dnes mam opravdu strach jit spat ted me zacalo pobolivat bricho.. Tak pujdu dat vanu a uvidime… Spis by me zajimalo co to teda bylo jestli uz neudrzim moc ani ze spani :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.2.20 18:10

@MartinaIrena ona mi rikala ze mi to. Mohlo prasknout nekde nahore ale vysetrenila me rekla i at si stoupnu a ani kapka ja mela pocit ze ze me neco tece ale rikala ze to muze byt vytok :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
12913
17.2.20 19:14

Uf, tak hlavně, že jste jeli a že vyšetření dopadlo v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 19:19

@MartinaIrena no uf, jeste jsem premyslela jestli to nemohla byt treba hlenova zatka ale ta je spis hlenovita ja to mela proudem jak vodu… Tak se asi pocuravam uz i ze spani :grin:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama