Únik moči po císaři?

Anonymní
18.3.17 10:12

Únik moči po císaři??

Dobrý den, maminky.
Jsem rok po císařském řezu a zdá se mi, že mám problém… Mám chřipku - velký kašel, rýmu. Jak kašlu a pčíkám - mám při tom problém udržet moč. Není to, že bych se počůrala, ale vždy mi trochu unikne :think: Myslela jsem, že po císaři se toto neděje… :nevim:
Je možné, že ty svaly tam nejsou ještě zcela „ve formě“? Je možné, že to skutečně je tím porodem?
A kdy to přejde…? :think:
Díky!!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.3.17 10:51

Možná to jsou svaly, jak pcikas tak se povolí a trošku si cvrknes.Zkus když curas mít přerušovány curani…jako curat…zastavit…curat…zastavit.Tak se svaly podpoří. Není moje zkušenost ale kamarádky… :) Jinak nevím :nevim: Zajdi k mudr a tam ti řeknou co a jak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
18.3.17 11:08

Je to i těhotenství, nejen porodem. Posiluj pánevní dno.

• Citovat
  • Upravit
26243
18.3.17 12:27
@Anonymní píše:
Dobrý den, maminky.
Jsem rok po císařském řezu a zdá se mi, že mám problém… Mám chřipku - velký kašel, rýmu. Jak kašlu a pčíkám - mám při tom problém udržet moč. Není to, že bych se počůrala, ale vždy mi trochu unikne :think: Myslela jsem, že po císaři se toto neděje… :nevim:
Je možné, že ty svaly tam nejsou ještě zcela „ve formě“? Je možné, že to skutečně je tím porodem?
A kdy to přejde…? :think:
Díky!!

Po přirozeném porodu to bývá horší, ale těhotenství dá dnu pánevnímu taky zabrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama