Únik moči v šestém měsíci

Anonymní
6.9.20 21:24

Únik moči v 6tém měs.

Ahoj,
Poslední dobou mám problém s únikem moči
Jsem v 6tém měsíci a občas se mi stane že se trochu počůram. :zed:
Nemáte někdo zkušenosti, nebo je to někdy normální, nemůžu si představit ani situaci když půjdu někam nakoupit a Zrovna mi to ujede, stane se mi to když se třeba chci pro něco ohnout nebo sednout :think:
Díky za každou radu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
860
6.9.20 21:28

Já bych asi nosila vlozku a často ji menila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 21:32

Začít posilovat pánevní dno. Výsledek nebude hned, ale pomůže ti. No a koupit si inkontinenční vložky (zdravotnické potřeby, lékárna). Já si učůrnu i u kýchnutí, cvičení dost flákám a pak si to vyčítám.

• Citovat
  • Nahlásit
9648
6.9.20 21:35

Mě se to teď stává při kýchnutí. Už někdy od 24 TT. Nosím prostě vložku. U prvního dítěte se mi to stávalo až ke konci těhotenství a vše se pak hezky srovnalo ;) po porodu doporučuji cvičit pánevní dno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
6.9.20 21:43

Ahoj,
Určitě jak tu píši zkus to posilování pánevního dna na internetu jsou všelijaké návody na cvičení a to s tím učurnutim kup si inkontinenční vložky. Já když jsem marod tak mě to taky občas u kýchnutí ujede ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9648
7.9.20 06:27

Ono teď v tom těhotenství cvičení pánevního dna moc nepomůže. Většinou je to způsobeno tlakem miminka na močový měchýř. Zkus chodit čůrat častěji. Mě to celkem pomáhá. Ono se třeba miminko natočí nějak jinak a bude to lepší. Po porodu cvičit určitě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama