Únik moči v šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
brachypelma
Povídálka 25 příspěvků 28.09.14 16:44
unik moči v šestinedělí

Ahojte,
jsem přes 14 dní po spontánním porodu, a během chůze mi uniká moč na vložku. Zkoušela jsem zadržet moč při čurání a tím posilovat ale dělá si to co chce. Myslíte, že se to po šestinedělí zpraví? nebo mám raději zajít k doktorovi a začít s tím něco dělat?

Reakce:
obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 28.09.14 16:56

Posiluj denne panevni svaly (vleze zvedej zadek nad podlozku a stahuj se od mocovy rouory pres pochvu po konecnik).
muzes si koupit venusiny kulicky nebo v DM byly za me kupony s kulickami po porodu, je to defacto to same.
doktor ti nerekne o moc vic.

Monika123
Závislačka 4385 příspěvků 28.09.14 17:02

No mne na gynde povedal, ze ak sa to nespravi v sestinedeli, tak sa to uz samo neopravi.
Tj. ja idem na dalsi tyzden k fyzioterapeutke a ta mi ukaze vhodne cviky pre mna. Ze po 2 mesacnom cviceni sa zacnu ukazovat vysledky, tak som zvedava.

lampicka11
Závislačka 3581 příspěvků 2 inzeráty 28.09.14 17:29

Po porodu normální. Bud posilovat pánevní dno, nebo časem (po 6ti neděli) venušiny kulicky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >