Únik moči ve 21+2 tt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 00:15
Únik moči ve 21+2 tt?

Ahoj holky, mám takový problém… Je mi 21, jsem těhotná podruhé, čekám holčičku. Momentálně jsem ve 21+2 tt a před chvílí se mi stalo, že jsem vestoje zakašlala a najednou cítím jak ze mě něco vytéká, zjistila jsem že je to moč… Neví někdo co to může být? U prvního těhotenství jsem nic podobného neměla a to malý měl přes tři kila a je to už rok a čtvrt od porodu… Mám strach že mám něco s močovým měchýřem, protože jak velká je pravděpodobnost, že mi malá v takovémto týdnu už tlačí na močák a proto si ucvrnkávám? Stalo se mi to dnes poprvé, ale pokaždé když jdu na záchod se cca už tak půl roku musim tzv. „dočůrávat“, že ze sebe moč doslova tlačím abych se cítila prázdná. Je to normální, nebo bych se měla začít obávat? Přece jen jsem ještě hodně mladá. Moc děkuji.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 21. týden těhotenství?

Reakce:
Uživatel je onlineDiana69
Kecalka 390 příspěvků 05.03.19 00:34

Ja jsem 22+2 s mám to samé :D hold to máme asi povolenejsi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 00:38

@Diana69 To je nádhera no:D jsem zvědavá co budeme dělat az prckove budou mit pres kilo a nedejboze pres tri :lol: Hlavně aby to po porodu zmizlo :? :roll:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9539 příspěvků 05.03.19 05:51

Taky sem to měla už v tomhle týdnu, nedej bože kychnout nebo zakašlat když se mi chce na malou :mrgreen: už tak od 20tt si malej dělá z mého močáku sedací pytel asi, protože se mi poměrně často stává, že než dojdu z wc umýt si ruce, tak se mi chce znova :cert:

kve-tinka
Závislačka 4849 příspěvků 3 inzeráty 05.03.19 06:48

Drobnym unikem moce trpim od prvniho porodu…takze ted druhe tehotenstvi je taky libove. Untimky cele dny,pyzamo si menim co dva-tri dny :oops: :roll:

Váš příspěvek
Reklama