Únik plodové vody po sexu?

13
5.4.21 15:36

Únik plodové vody po sexu?

Dobrý den
Včera se mi stala taková trošičku divná věc, s přítelem jsme ráno měli pohlavní styk, po cca nějakých 20 minutach jsem se zvedla z postele, a šla se obléknout, když v tom ze mě začalo cosi vytékat, jako sperma mi to nepřišlo, bylo to opravdu spíše vodnaté…
Nejdřív takový menší pramínek, pak par kapiček a konec, myslela jsem že jsem se asi teda počůrala, tak jsem to neřešila 😀.. šla jsem tedy pro toaletak a utrela jsem to, ale nezapáchalo to jako moč, ani to nebylo nažloutlé..
Konzistence byla spíše vodnatá a malinkato mazlavá, barvu to mělo čirou lehce bělavou..
myslíte že by to mohla byt plodova voda? Nebo třeba jen to sperma po sexu? Ale toho mi zase přišlo moc na sperma.. :nevim:
Včera vůbec žádné bolesti, dnes tedy bolest pobrisku a zad, ale to je u mě skoro na denním pořádku..
Jinak jsem 34+4tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25084
5.4.21 15:52

Tak sperma má specifickou barvu a čmach. To by si snad poznala ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7737
5.4.21 16:26

Ta děloha už je těžká a velká, zezhora tlačí na močový měchýř, vždy tam trochu moči zůstane a po uvolnění svalů to prostě vyteče.
jěště si můžeš v lékárně koupit roztok na zjištení ůniku plodové vody, je to podle nějakýho Madara :jazyk: ten název, snad někdo bude vědět, v lékarně určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
5.4.21 16:28

@Tamara200 Tak v 34+4 to klidne mohla byt uz plodovka.
Proc jste nejela nebo aspon nevolala do porodnice? My vam tu asi nereknem, co z vas vyteklo 🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3944
5.4.21 16:42

@Stevia Maďar pobavil :mrgreen: Temešváryho roztok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7737
5.4.21 16:50
@Koty píše:
@Stevia Maďar pobavil :mrgreen: Temešváryho roztok

no vidíš :mrgreen: mně to zní Madarsky :jazyk: nevím původ, ale je to ono :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 16:51

Totéž se mi stalo kolem 39tt, ale neresila jsem. Měla jsem v tu dobu docela vytok, a protože jsem asi hodinu ležela, tak jsem došla k názoru, že se to smichalo. Bylo toho dost na to, aby mi to steklo po noze dolů a nechalo pár kapek, za mě „zredene“ sperma.
Pak už nikdy nic.

• Citovat
  • Nahlásit
351
5.4.21 17:18

Urcite resit s mudrem. Odtok plodove vody je nebezpecny - zavleceni infekce k mimcu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
5.4.21 19:43

Taky bych radsi jela k doktorovi. Odtok plodovky neboli a je nebezpecny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat