Únik stolice jako následek análního sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 21:39
Únik stolice jako následek análního sexu

Zdravím všechny,

jdu k vám pro radu s jednou dost nepříjemnou situací. Dnes jsem s přítelem provozovala anální sex. Všechno proběhlo normálně. Na začátku to trochu bolelo, pak se všechno uvolnilo a bylo to příjemné. Pro vysvětlení, tu lehkou bolest na začátku mám pokaždé. Je to pocit jakoby se konečník snažil penis vytlačit ven. Přejde to za malou chvíli Jediná změna tedy dnes byla, že přítel do mě ejakuloval.

Při styku samotném k žádné nehodě nedošlo. Během několika hodin jsem si ale všimla, že když mám pocit jakoby si chci prdnout, cítím že by mi při tom unikla stolice. Večer jsem potom zažila i nepříjemné překvapení, když jsem měla špinavé spodní prádlo.

Jsem z toho docela vyplašená. Tahle praktikaje pro mě nová, dělali jsme to teprve potřetí a líbilo se nám to. Pokud by to ale mělo znamenat nějaké zdravotní problémy, tak samozřejmě končíme. Nehodlám si přivodit úniky stolice.

Myslíte, že to mohlo souviset s tou ejakulaci dovnitř? Byl to první výstřik, takže toho mohlo být docela hodně. Že by to tam zůstalo a muselo se to nějak dostat ven? Nebo máte s tím někdo zkušenost? Doufám, že zítra už budu moct „vypouštět plyny“, aniž bych si pro tom nadělala do gatěk. :jazyk:

Omlouvám se za přílišnou obraznost, ale jinak jsem to popsat nedokázala. Budu vděčná za jakékoliv postřehy.

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16494 příspěvků 25.10.18 21:43

Myslím, že ti sperma naředilo obsah stolice ve střevě :think: Podobně jako když máš lehký průjem :think: Zítra už do snad bude ok, i když já bych se do budoucna bála spíš hemoroidů nebo povoleného svěrače :think:
A možná tě ke změně sexuálních preferencí jednou donutí, až budeš mít po porodech :think: Kdo ví?

Tarjei
Závislačka 4106 příspěvků 25.10.18 21:44

Normalne to sperma naredilo stolici tudiz ztekutela a tak ridka natekla ke sveraci a pri tom prdění to utikalo no…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 21:49

@pe-terka já už po porodu mám. Ten mi žádné problémy v této oblasti nezpůsobil. Hemeroidy jsem měla za svůj život asi 2×. Vnější, lehčí formu, vyřešil to vždy přípravek z lékárny.

Já si nechci přivodit žádné zdravotní potíže. Jsem z toho teď docela vykulená. Představa, že bych tuhle potíže měla nějak opakovaně, mě docela děsí.

stinga
Závislačka 4203 příspěvků 6 inzerátů 25.10.18 21:56

moje matka mi kdysi říkala, že mi dá jen jednu radu do života " když máš průjem, nikdy neprď" a tohle by se ke tvé situaci hodilo
nicméně já bych se bála povolení svěračů, a tuto praktiku nee

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16494 příspěvků 25.10.18 21:57
@Anonymní píše:
@pe-terka já už po porodu mám. Ten mi žádné problémy v této oblasti nezpůsobil. Hemeroidy jsem měla za svůj život asi 2×. Vnější, lehčí formu, vyřešil to vždy přípravek z lékárny.Já si nechci přivodit žádné zdravotní potíže. Jsem z toho teď docela vykulená. Představa, že bych tuhle potíže měla nějak opakovaně, mě docela děsí.

tak jeden porod ještě nemusí nic znamenat - nevím tedy, kolik zvažuješ dětí :nevim: Navíc jsi s touto praktikou na zčátku - bála bych se spíš pravidelnosti :think: Ale to je můj názor, jed si samozřejmě podle toho, co vyhovuje tobě a partnerovi :kytka:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 25.10.18 21:59
@stinga píše:
moje matka mi kdysi říkala, že mi dá jen jednu radu do života " když máš průjem, nikdy neprď" a tohle by se ke tvé situaci hodilo
nicméně já bych se bála povolení svěračů, a tuto praktiku nee

:mrgreen: Jedna rada a zrovna jedna z tech nejdulezitejsich!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 22:02

@stinga tvoje matka byla moudrá žena. :mrgreen:

Po dnešním zážitku asi trochu přehodnotí svůj postoj k této praktice a zařadím ji do sekce „pro výjimečné příležitosti“. Je to ale škoda. Mně se to líbilo a partner byl nadšený.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 25.10.18 22:18

No a co kondom k tomu? :think:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11720 příspěvků 25.10.18 22:28
@Anonymní píše:
@stinga tvoje matka byla moudrá žena. :mrgreen:Po dnešním zážitku asi trochu přehodnotí svůj postoj k této praktice a zařadím ji do sekce „pro výjimečné příležitosti“. Je to ale škoda. Mně se to líbilo a partner byl nadšený.

Příroda nám ženám nadělila tři otvory. Každý pro nějaký účel. Nechávám to tak, jak moudře to zařídila. To víš, svěrač je svěrač. To je jasné, proč partner kvičí blahem. Sám by asi svůj řitní otvor všanc nedal, co? :jazyk:

0___Lenka___0
Stálice 69 příspěvků 25.10.18 22:36

A co si po styku zajít na záchod a „vyprdět“ to tam na bezpečném místě? ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 05:34
@0___Lenka___0 píše:
A co si po styku zajít na záchod a „vyprdět“ to tam na bezpečném místě? ;)

Miluju ženskou solidaritu. Takhle skvělý rady člověk dostane jen na emiminu. :mrgreen: :lol: :pankac:

Díky všem. Teď už prdím normálně. Jednalo se skutečně o stav přechodný.

Uživatel je onlineKacatko1986
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 27.10.18 14:39

Je to normalni.. Mivala jsem to po analu taky.. Je dobry pote jit na wc a sperma co nejvic vytlacit ven.. Jinak moc casto bych to radsi nedelala - opravdu hrozi problemy (ritni trhlinky, vytahani sverace, hemeroidy..)

Uživatel je onlineGabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2405 příspěvků 27.10.18 15:31

Tož nebuďte čuňata a používejte díru k tomu určenou

kattak
Povídálka 17 příspěvků 27.10.18 18:08

Při análním sexu dochází k postupnému uvolňování svěračů a rozšíření řitního otvoru, myšleno při pravidelném sexu. Tento otvor na to prostě není určen.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >