Únikové hry - Praha

817
15.3.17 23:37

Únikové hry - Praha

Ahoj dámy i pánové… v poslední době mě šíleně nadchlo hraní únikových her. Máme takovou menší partu, ale ne vždycky všichni můžou a ne všichni jsou stejní nadšenci jako já, proto bych touto cestou ráda poznala někoho, kdo třeba taky nemá s kým hrát a rád by se k naší skromné partě připojil. Myslím, že všichni jsme fajn lidi. Případně může diskuze posloužit i jako „recenze“ únikovek. My zatím navštívili tři - Dům Smutku, Questerland Harry Potter a TrapCatch - můžu poskytnout nějaké rady k těmto hrám. Jaká je vaše the best v Praze? Zkrátka diskuze pro všechny milovníky únikových her.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

12052
15.3.17 23:48

@Plavuše nadseni chapu, mame jich za sebou uz hodne, ale nikdy by me nenapadlo jekomu davat rady 8o jaky by pak mela hra smysl…my nejradsi chodime ve 2, ze hry mame nejvic a i tak obcas atakujeme rekordy ;) max ve 4. Taky zalezi na typu hry nektere jsou ve 4 lepsi. Kazdopadne ja ti max muzu nejake doporucit a prozrazovat ti nic nebudu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
15.3.17 23:53
@saadet píše:
@Plavuše nadseni chapu, mame jich za sebou uz hodne, ale nikdy by me nenapadlo jekomu davat rady 8o jaky by pak mela hra smysl…my nejradsi chodime ve 2, ze hry mame nejvic a i tak obcas atakujeme rekordy ;) max ve 4. Taky zalezi na typu hry nektere jsou ve 4 lepsi. Kazdopadne ja ti max muzu nejake doporucit a prozrazovat ti nic nebudu :kytka:

Jo to jsem se nešťastně vyjádřila, nemyslela jsem rady ohledně toho, jak uniknout, ale rady, která únikovka se nám líbila a která třeba trochu méně. To jsem plácla blbost. Každopádně pokud jste jich už absolvovali hodně, tak která je vaším favoritem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12052
16.3.17 00:02

@Plavuše ty zatim top jsou Mise53 od paddlocku, vetsina od runaway (krom budhy - ten je snadny ;) ), sherlockova kancelar, pavilon 13 od escape master (od nich je i celkem fajn posedlá), profesorova pracovna je taky super! Ono je jich spostu fajn, nektere tezsi nektere lehci, napr ta mise53 je fakt tezka a ve dvou masakr, ale perfektne propracovana. Jestli mate za sebou jen 3 jdete treba na budhu od runaway pak sherlocka pak napr guamtanamo od runaway a pak ty ostatni co jsem zminila ;) a pak taky dum duchu od chambers je pecka taky lepe ve 4 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
16.3.17 00:08

Díky moc :-) teď momentálně máme slevový kupón na Paddlock, ale ten jsme zatím založili na později :mrgreen: Pak jsme zvažovali Pacienta č. 27 (líbí se nám Pavilon č. 13, ale ten asi bude těžší - báli jste se?), potom máme kupon na Profesorovu pracovnu a na Tajemství hlavolamu. Chci se zeptat Dům duchů a Pavilon 13 - jsou fakt strašidelné? Jinak my na první hře unikli až s x nápovědami po limitu, na 2. s nápovědami v limitu a na té poslední už jsme to zvládli bez nápověd v limitu, tak se snad zlepšujeme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
16.3.17 06:30

Escapovky taky miluju. Hrajeme ve 4. Chodila bych porad, ale u nas je problem s hlidanim.
Profesorova pracovna se nam moc libila, ale prisla mi celkem snadna (jsme na tabuli :-) nevite nektera, jakou ma uvedenou obtiznost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12052
16.3.17 11:22

@Plavuše jasne ze se budete zlepsovat ;) ono hlavne pak i budes vedet na co se zamerovat atd ;) pavilon 13 je atmosferou asi zatim nejlepsi, ale neni az tak tezky, ale jak pisu atmosferou a prostory vse dohani. Dum duchu ma vetsi reklamu nez realitu ;) ale urcite je dobry a strasidelny je to jo. Ten paddlock si dejte az tak po aspon 7-8 hrach jinak je to fakt mazec a idealne ve vice lidech. Pacienta 27 si klidne dejte ted je od nich nejjednodusii. A pokud mate cas rovnou pak dejte i posedlou, je na stejnem miste a maji i nejlaou slevu kdyz jdes hned. Pavilon maji na jine adrese v nuslich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12052
16.3.17 11:24

@Manticora me zas tak snadna neprisla, ale ono je to hodne subjektivni. Btw o uvedene obtiznosti slysim poprve, resp podle me nejde nic takoveho urcit. Max pouze co je vhodne pro zacatecniky jinak ty hry jsou ruzne a neda se to podle me nejak objektivne odstupnit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
16.3.17 11:57

@saadet Já viděla takováhle hodnocení např.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
16.3.17 12:00

Nemáte ještě někdo tip na hry - NE strašidelné? Manželovi se líbí Guantanamo a já bych zkusila ten Paddlock.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12052
16.3.17 12:03

@Manticora ta fotka je rozmazana nevim odkud jake hodnoceni to je…ale stejne si myslim, ze to nejde nejak objektivne jak jsem psala ;) je tedy fakt ze ja po tom ani nikde nepatram dalsi hry vetsinou navstevujeme ba zaklade doporuceni jednak od majitelu tech danych unikovek a nebo znamych :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 12:04

Zkuste v Praze únikovku Strach pod Prahou! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 12:36

Byli jsme na Golemovi (napadity, poucny, ale ctyri lidi jsou az moc) a na Stroji casu tamtez, roztomila atmosfera. U obojiho mi prislo, ze je tam hodne lehkejch a „tezkejch“ ukolu, ale malo v obtiznosti mezi tim. V kazdem jsou tak 2 vtipny prvky, za tu cenu bych jich cekala aspon pet, ale nemam vubec srovnani, jak je to jinde. Strasidelnost zalezi na meritku, uzkostnejsi dite mladsi osmi let by se mohlo seknout, ale desetilety bych s sebou klidne vzala (v tymu s aspon dvema schopnymi spoluhraci, aby se dostalo zase ven :lol: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
17.3.17 14:10

Kdyz uz jsme u toho, neznate v Praze nejakou unikovku, kterou by i zacatecnici mohli zvladnout jen ve dvojici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama