Univerzální dárek pro chlapa, který neurazí

Anonymní
9.1.21 15:01

Univerzální dárek pro chlapa, který neurazí

Ahojte, jdu si k vám pro radu co darovat chlapovi - nějaký univerzální dárek, který neurazí, ale spíše nějakou drobnost (takže nemyslím třeba nějaký drahý luxusní parfém).
Jeden muž mi něco půjčil s čím mi moc pomohl, jsou mezi námi vzájemné sympatie.. :lol: Ale já bych mu chtěla poděkovat aspoň nějakou drobností, opravdu to pro mě moc znamenalo a moc mi to pomohlo. Když jsem se ptala, tak samozřejmě řekl, že nic nechce. Pozvat ho někam třeba do vinárny je v této době nereálné. Takže spíše nějakou hmotnou věc jako poděkování za pomoc. Napadlo mě třeba víno a oříšky? Ale nevím, jestli se to k chlapovi hodí, nevím ani totiž moc co má rád a případně jaké víno zvolit. Díky za tipy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30487
9.1.21 15:06

Hned mě napadl sex :mrgreen: Vezmi to přes to víno, oříšky, můžete si dát spolu ;)
Držím :palec: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5530
9.1.21 15:17

Štangli uheráku snad neodmítne nikdo, jednou jsem ji dávala taky známému za pomoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
687
9.1.21 15:19

Dobrým suchým vínem nikdy neurazíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
9.1.21 15:20

Ja bych koupila vino, ne Sklepmistra, ale nejaky drazsi. To myslim, ze neurazi a potesi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20236
9.1.21 15:37

No fakt záleží co třeba pije. Chlapi v mem okolí by víno moc nepotesilo, to už spis láhev něčeho tvrdého, ale zas vědět co má kdo rad no :nevim: pokud je to někdo, o kom nic nevíš, tak lepší víno je takové co neurazí no :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
9.1.21 15:38

Jestli je na sladky tak klidne vysokoprocentni cokoladu treba s chilli nebo pomerancem nebo jsou i s kakaovyma bobama. Klidne treba tri ruzne tabulky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10535
9.1.21 15:58

Kup si nejake hezke pradlo a udelej mu striptyz.. :lol: uspesnost je na 1000%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7641
9.1.21 15:59

Manžel teď donesl poděkování a bylo tam: víno, 2 paštiky ve skle a lámaná čokoláda různé druhy a marmeláda s brandy

čokoláda se mu ztratila a jedna paštika taky, asi duch :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4395
9.1.21 16:00

Uherák bych vyhodil a víno bych dal manželce, to by tedy moc potěšení nebylo. Stejně asi jako ztráta času pokecem ve vinárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
9.1.21 16:03

Koupila bych mu 2 Plzně a lepší klobasky.Dala do celofánu. To neurazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20598
9.1.21 16:12

Trenýrky značky Bellinda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4395
9.1.21 16:16
@Klopotkova píše:
Trenýrky značky Bellinda.

Když mu je osobně oblékne, to pak ano :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51672
9.1.21 17:17

Pozvani na jidlo nebo vino, klidne ten uherak. Normalni chlap tim nepohrdne. Pokud ma frnak hodne vysoko a je namysleny, tak se nazavdecis nicim. Musis sama vedet, jestli je normalni nebo je ten namyslenec a kysela zadel :nevim:. Podle toho bych vybirala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
9.1.21 17:50

Jednomu kamarádovi jsem jako poděkování upekla ovocný dort (má rád sladké) a druhému jsem udělala domácí špičky. Větší radost z dárku jsem u chlapa nikdy předtím nezažila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat