Univerzita v Českých Budějovicích - ošetřovatelství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maji25
Nováček 2 příspěvky 09.05.19 21:14
Univerzita v Českých Budejoviciach ošetrovateľstvo

Dobrý deň, prosím vás je tu niekto kto študoval na JU ošetrovateľstvo vo vybraných oboroch (mgr. študium kombinovaná forma)? Hlasím sa tento rok a nakoľko budem študovať s malým tak by som chcela vedieť ako veľmi náročne to je a ako ste to zvladli vy. Poprípade by sme mi vedeli poradiť z čoho sa mám pripravovať na príjmačky? Som časovo dosť obmedzená a toho času mám naozaj málo. Ďakujem :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 08:29

Dobrý den,
dělala jsem tam Bc., tak to není úplně na co se ptáš, ale řeknu to tak, Mgr. jsem dělala radši v Příbrami i když Budějce mám blíž. Nevím jestli se to tam nějak nezměnilo, ale přislo mi to až buzerace na kravinách. Praxe v určitých týdnech, že pracuješ, rodíš…smůla, tak za rok. Fakt žádné pochopení proto, že studuješ kombinovaně, prostě si to nějak zařid, je nám jedno jak:rolling_eyes: Představa, že bych tam ještě studovala, mě děsila, kdyby nebyla možnost v Příbrami, tak bych nestudovala magisterský radši vůbec.

maji25
Nováček 2 příspěvky 11.05.19 19:08

A ako to studium potom prebieha v Pribrame? A čo prax? Nie je tam povinna ziadna prax?

Váš příspěvek
Reklama