Upevnění autosedačky Ferrari 0 - 18kg

67
11.7.13 07:18

Upevnění autosedačky Ferrari 0-18kg

Chtěla bych požádat maminky, které mají tutuo autosedačku, aby mi poradily, jak " otevřít " tu zadní část na sedačce, na protažení pásů. V návodu nic není a pán co mi ji dovezl mi to jaksi zapoměl ukazát:((.
Předem moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

848
11.7.13 07:55

Tady máte videa, tak se snad některé bude hosit :-)
http://www.youtube.com/results?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4243
11.7.13 19:17
@brusinka28 píše:
Chtěla bych požádat maminky, které mají tutuo autosedačku, aby mi poradily, jak " otevřít " tu zadní část na sedačce, na protažení pásů. V návodu nic není a pán co mi ji dovezl mi to jaksi zapoměl ukazát:((.
Předem moc děkuji.

My ji máme, jak příjde chlap z práce tak ti řeknu ať ti to popíše =) ale pokaždé se s tím pěkně mordoval, proto se snažíme ji vůbec nevyndávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4243
11.7.13 22:33

Tak prý jestli řešíš uchycení autosedačky v autě anebo ty pásy přes ramínka na připoutání dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 13:35

Tak tato autosedačka nám dorazila před 3 dny a také jsem zkoumala jak se dají zvýšit nebo snížit ramenní pásy, udělala jsem to tak že jsem autosedačku dala co nejvíc do lehu a dá se tam dosáhnout rukou a protáhnout ty kovový spony jak potřebuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
23.7.13 18:53

Všem moc děkuji za rady:)) Zavolala jsem si do obchodu odkud jsem ji kuopila a mají na netu u sedaček videa, tak jsem ho zkoukla. Mátla mě tam prostě ta železná tyčka, která se u sedaček vytahuje a tady to prostě nešlo. Ani nemusí:)). Jinak jsem se sedačkou max. spokojená. Malá byla taky, nepadala jí hlavička a krásně se polohuje:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.16 15:02

POMOC

@brusinka28 mohla byste mi prosim prozradit jak se ted do te sedacky dostat?? Take s tim zapasim :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama