Upevnění dítěte 2 a třičtvrtě roku na tříbodový pás

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.1.22 20:46

Upevnění dítěte 2 a třičtvrtě roku na tříbodový pás

Holky potřebuji radu jestli takhle může být nebo je to opravdu o zdraví. Vím že na takovou sedačku brzy že má být ještě v protisměru Ale zvracel mi v něm. Takže jsme od svou let používali reemy fix který umí pětibodové pasani do 25 kq ale změnila jsem auto a není tam top tepper takže jsem musela koupit jinou sedačku Protože má 20 kq na petibod žádná sedačka posmerna bez top teppru není tedy v mé cenove kategorii. Mohu ho tahle nechat pořídila jsem ještě přídavný pás který teda není na fotce tohle je focené v rychlosti nejezdí ještě

Příspěvek upraven 17.01.22 v 20:55

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.1.22 20:54
@Anonymní píše:
H

Příspěvek upraven 17.01.22 v 20:56

• Citovat
  • Nahlásit
7420
17.1.22 20:56

Foto zde není, ale jakou má dítě výšku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 20:57
@Veru1987 píše:
Foto zde není, ale jakou má dítě výšku?

Už jsem to napravila 95 cm

• Citovat
  • Nahlásit
7420
17.1.22 20:59
@Anonymní píše:

tak tam už to má na hranici, někde jsem četla že od 95-105 cm se přechází právě na sedačku 15-36. My dávali později tedy. Ale dcera ve třech letech vážila 16kg, takže nebyl problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7420
17.1.22 21:00
@Anonymní píše:

Na foto vypadá že pas přes krk nejde… ale já odborník nejsem určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 21:03

@Veru1987 přes krk mu nejde Tedy myslím a hlavně v tom pohodlně sedí pás netahá ale co si myslím já může být špatně co se tyce toho pasu

• Citovat
  • Nahlásit
4096
17.1.22 21:07

Musí mít pás na rameni, ne přes krk. Pokud toto splňuje, tak asi ok, jen zajistit, aby se z toho nevyslikal. Priapdne můžeš koupit pridavnej pás a bude to mít i přes druhý rameno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6817
17.1.22 21:08

Jako asi dobrý, případně se stavit někde v prodejně at na to kouknout, i když to nejni super odborník tak už jich viděli alespoň víc než ty. Já dávala kluka do větší sedačky teď 105 Cm a skoro 16 kg a to jsme se ho snažili vykrmovat, aby tu váhu alespoň trochu držel a to ani nemam nejedlika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
17.1.22 21:11

Mam o kousek mladsi dceru…podle me je to brzo vubec na posmer natoz na tribodovy pas. Mi dcera taky hodne zvraci, ale je v protismeru na petibodu a neuvazuju o zmene. Mam dve kamaradky, kterym taky deti blijou silene a to jsou obe v posmeru…nekterym detem se proste dela zle. Vypozorovala jsem ze vubec nejhorsi je to po mlecnych vyrobkach, to jde ven vzdy. Kdyz nespi pro jistotu pres ni davam jednorazovou plenu a snazim se jezdit plynule, nekdy to zvladnem nekdy se holt poblije, ale za tu bezpecnost mi to fakt stoji. Jeste to zvaz nebo se zkus poradit v nejake prodejne, kde jsou zkuseni prodejci autosedacek. Urcite najdete vhodnou s bezpecnou sedacku do tveho auta. Neriskuj to, nestoji to za to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
17.1.22 21:17

Jeste bych chtela dodat, to ze splnuje nejake limity neznamena, ze je to ok. V pripade nehody ho to neochrani nebo mu to zbytecne ublizi. Doporucuju shlednout videa na youtube a pak zapremyslet, jestli bych tam chtela videt sedet sve dite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 21:20

@Veruko24 v mé cenové kategorii žádná není co umí petibod do více kq bez poutání do kufru bazarovou kupovat nechci nemám stín nejlepší zkušenosti a sory daleko nebezpečnější je když mi dítě rve dupe prosi naříká prosi ať zastavím že je mu zle nedokáže se pak člověk soustředit na jízdu takže protisměr rozhodně ne

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 21:24

@Midaku máme ho jen jsem ho neupevnila bylo to focené v rychlosti

• Citovat
  • Nahlásit
142
17.1.22 21:33

Mne tu uvadet argumenty nemusis (uprimne me to vubec nezajima, ale nechci, at to vyzni hnusne), to je tvoje vec, jak a proc se rozhodnes, ale ptala ses na nazor. Plno lidi ti tady napise, ze je to v pohode, protoze nikdo z tech lidi zrejme do ted nemel vaznou autobehodu, a tak jsou v pohode, protoze ty svoje zadrzne systemy nevyzkouseli. Vyhledej si aspon, co to je belt-up, furt lepsi jak ten tribod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
17.1.22 21:34

Edit: jo ted ctu, ze uz ho mas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu