Úplatky v dětském sportu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 13:54
Úplatky v dětském sportu

Rába by jsem věděla, jestli existují peněžní pobídky u sportu pro deti?
Několik let se pohybuju v prostředí tenisu. Syn hraje 3 roky soutěžně a pravidelně jezdíme na turnaje. Moc úspěchů nemá, ale baví ho to. Každopádně má vždy neuvěřitelnou smůlu na los a vylosuje si o dost lepšího soupeře. Nikdy mě to nenapadlo, ale teď jsem se tím trochu začala zabývat a zjistila jsem, že hráči na skoro stejné úrovni mají víc štěstí.
Začla jsem tedy přemýšlet a zajímalo by mě jestli někdo nemáte zkušenost. Je možné, že si rodiče kupují volné karty na turnaje? Popřípadně výhodné losy do turnaje? Zajímá mě konkétně tenis.

Reakce:

mau-mau
Závislačka 3180 příspěvků 04.03.17 14:24

Myslím si, že to možné je. Možného je toho dost. Jak probíhá ten los? Jestli je to počítačem, pak 100% a jestli nějak hmotně, pak nejspíš také. Jste tomu losování přítomni, nebo se jen dozvídáte výsledek losování?

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 04.03.17 14:25

Tenis je opravdu hodně o penězích, takže bych se tomu ani nedivila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.17 14:38

Bavíme se o kategorii žáků. Prezentace je většinou telefonicky večer předem a pak se losuje. Přítomni hráči mohou být, ale nemusí. My nejezdime. Turnaje jsou někdy dost daleko, tak jedeme až na zápas druhý den. Věřím v poctivost lidi, ale v tomhle to je asi dost naivní. :(

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 04.03.17 14:40

Po tom, co jsem viděla u kamarádů, jejichž děti dělají závodně nějaký sport, už se nedivím ničemu… možné to určitě je. Vzhledem k tomu, že ráda sportuji a chtěla bych k tomu vést i děti, přijde mi to dost smutné. Jste u toho losu nějak přítomni? :think:

neumisa
Neúnavná pisatelka 19374 příspěvků 04.03.17 15:03

Ano, je to možné. nemělo by být, ale bohužel.

debra.morgan
Závislačka 3690 příspěvků 04.03.17 15:06

Ségra hrála tenis, jezdila i na zápasy, teď už hraje za ženy a na zápasy moc nejezdí - už se jí nechce, ale dřív v sezoně skoro každý víkend. Je fakt, že turnaje byly jen v jihomoravském kraji, takže za ty roky se všichni znali, ale musím říct, že žádný kšefty s losama neměli a myslím, že losování přítomni nebyly, vždycky měli vyvěšený seznam, kdo s kým a který kurt :think: ale nemyslím si, že by to bylo bráno jako vyloženě závodní sport, ikdyž to stálo hodně peněz teda.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >