Úplná ztráta plodové vody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lištička87
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 01.05.18 12:51
úplná ztráta plodové vody

Ahoj. Má některá z vás zkušenost s úplnou ztrátou plodové vody? V 25tt jsem již žádnou neměla, neodtekla. Ale prostě nebyla. Během měsice se nám obrátil život naruby, neměli jsme štěstí na šťastný konec…ale mám strach, že se při druhém těhotenství bude situace opakovat. :,(

Přečtěte si článek: Plodová voda

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 8498 příspěvků 01.05.18 13:21

@Lištička87

Ahoj,

doktoři příčinu neodhalili? Nemám s tím zkušenosti, mám kamarádku, které v 34tt vyvolávali právě kvůli značné ztrátě plodové vody, aniž by zjistili příčinu. U druhého dítěte po roce a půl se případ neopakoval a malý se narodil v termínu a bez komplikací :hug:

Lištička87
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 01.05.18 13:47

@chs.jasmin diky. Rekli mi, ze na pricinu neprijdou, ze by to byly spekulace. Casto se priklaneli k tomu, ze odesla placenta. Maly nemel zadne VVV. Ve stredu budu volat a objednavat se na imunologii. Ale mam hrozny strach…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >