Úplná ztráta plodové vody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lištička87
Kecalka 394 příspěvků 1 inzerát 01.05.18 12:51
úplná ztráta plodové vody

Ahoj. Má některá z vás zkušenost s úplnou ztrátou plodové vody? V 25tt jsem již žádnou neměla, neodtekla. Ale prostě nebyla. Během měsice se nám obrátil život naruby, neměli jsme štěstí na šťastný konec…ale mám strach, že se při druhém těhotenství bude situace opakovat. :,(

Přečtěte si článek: Plodová voda

Reklama

Reakce:

chs.jasmin
Kelišová 6804 příspěvků 01.05.18 13:21

@Lištička87

Ahoj,

doktoři příčinu neodhalili? Nemám s tím zkušenosti, mám kamarádku, které v 34tt vyvolávali právě kvůli značné ztrátě plodové vody, aniž by zjistili příčinu. U druhého dítěte po roce a půl se případ neopakoval a malý se narodil v termínu a bez komplikací :hug:

Lištička87
Kecalka 394 příspěvků 1 inzerát 01.05.18 13:47

@chs.jasmin diky. Rekli mi, ze na pricinu neprijdou, ze by to byly spekulace. Casto se priklaneli k tomu, ze odesla placenta. Maly nemel zadne VVV. Ve stredu budu volat a objednavat se na imunologii. Ale mam hrozny strach…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama