Reklama

Úplná ztráta plodové vody

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lištička87
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 2 inzeráty 01.05.18 12:51
úplná ztráta plodové vody

Ahoj. Má některá z vás zkušenost s úplnou ztrátou plodové vody? V 25tt jsem již žádnou neměla, neodtekla. Ale prostě nebyla. Během měsice se nám obrátil život naruby, neměli jsme štěstí na šťastný konec…ale mám strach, že se při druhém těhotenství bude situace opakovat. :,(

Přečtěte si článek: Plodová voda

Reklama

Reakce:

chs.jasmin
Kelišová 7246 příspěvků 01.05.18 13:21

@Lištička87

Ahoj,

doktoři příčinu neodhalili? Nemám s tím zkušenosti, mám kamarádku, které v 34tt vyvolávali právě kvůli značné ztrátě plodové vody, aniž by zjistili příčinu. U druhého dítěte po roce a půl se případ neopakoval a malý se narodil v termínu a bez komplikací :hug:

Lištička87
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 2 inzeráty 01.05.18 13:47

@chs.jasmin diky. Rekli mi, ze na pricinu neprijdou, ze by to byly spekulace. Casto se priklaneli k tomu, ze odesla placenta. Maly nemel zadne VVV. Ve stredu budu volat a objednavat se na imunologii. Ale mam hrozny strach…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama