Úplná ztráta zájmu o jakoukoli intimitu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 23:35
Úplná ztráta zájmu o jakoukoli intimitu

Prosím o radu či zkušenosti. Mám 9 měsíční holčičku, zdravou ale náročnou - v noci se často budí, ve dne je neodložitelná a často protivná. Logicky únava je velká. Asi je vcelku normální když žena po porodu nějakou dobu nemá na sex chuť - únava, hormony, atd. Ale u mně se to vůbec nelepší, spíš se to zhoršuje a hlavně nejde jenom o sex, ale nemám chuť ani na jakékoli něžnosti či projevy intimity. Vadí mi i líbání nebo když mě přítel jen tak hladí. Je mi to nepříjemné. přitom ho miluju a chtěla bych chtít, ale nemůžu si pomoct. Má někdo zkušenost nebo radu? Nechci, aby se náš vztah rozpadl kvůli fyzickému odcizení. Ještě dodám, že jsem z dopředu známého zdravotního důvodu nekojila (ani jsem nezačala) takže poporodní hormony by dávno měly být srovnané. Od šestinedělí beru nízkohormonální HA, kterou jsem ale brala už dřív před těhotenstvím a tento problém jsem neměla. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
růžový achát
Echt Kelišová 8589 příspěvků 31.05.19 23:48

A takže ho odmítáš? Nebo se přemůžeš? Děláš nějaký sport?

anahita
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 31.05.19 23:53

1. Měla jsem to stejně po porodu celý první rok. Postupně to přešlo samo, jak dítě rostlo a na mě bylo míň a mín zavislé.
2. Po porodu je tělo jiné. Co sedělo už nemusí. Já jedla 5 let antinu lindynette 20. Teď nemůžu. Návaly na zvracení, migrény a totální ztráta chuti na sex a to jsem na to dřív nevěřila. Co nejím, vobšoustla bych každého chlapa na ulici…

Příspěvek upraven 01.06.19 v 00:00

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 23:55

Antikoncepci bych vysadila. Já měla to co vy právě kvůli HA. Pak se mi líbili snad všichni chlapi, i na ulici.

růžový achát
Echt Kelišová 8589 příspěvků 31.05.19 23:59

Jako HA… největší svinstvo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 05:51

Premoct se, zaprve a zadruhe vysadit HA.

anahry
Kecalka 396 příspěvků 01.06.19 07:13

Únava dělá své a pak souhlasím s názory výše - antikoncepce.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 01.06.19 07:15

Ja bych se nepremahala…
Spis bych se snazila zjistit, co se u me zmenilo.

kve-tinka
Kelišová 5147 příspěvků 2 inzeráty 01.06.19 07:43

Ja pred druhym ditetem vysadila HA a rozhodne mi libidlo nestouplo…ted jsem tehotna a mam to dost podobne. :roll: muz si mysli, ze skonci 6 nedeli a bude se jen soulozit. Je pravda, ze po prvnim jsem byla jak stepni koza, ale byla jsem o dost mladsi a byla v nefunkcnim vztahu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 07:51

Mam 6 letaka, toho jsem nekojila a celkem se to po porodu srovnalo. Ted 10 mesicni silene narocnou a bylo i tehu nic moc a za rok bylo snad 3×. Plne kojim, nespala jsem ani nevim dyl jak 3 hodiny v kuse a nemam chut vubec na nic, obcas ani aby na me nekdo mluvil. Planuji v roce prestat kojit tak snad zase zacneme fungovat. Je pravda, ze my jsme tak unaveny oba, ze nemame ani myslenky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 08:02

Mám to dost podobně a přitom HA neberu. mám lokální antiko kroužek Ornibel. Taky jsou mi všechny intimnosti nepříjemné, jak píšeš i to líbání hlazení. Chudáci chlapi a chudáci my. Už chápu vysokou rozvodovost cca rok dva po narození dítěte :think:

crempus
Kecalka 392 příspěvků 01.06.19 08:57
@růžový achát píše:
A takže ho odmítáš? Nebo se přemůžeš? Děláš nějaký sport?

Sportuje každý den kolem mimča…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 09:06
@Anonymní píše:
Prosím o radu či zkušenosti. Mám 9 měsíční holčičku, zdravou ale náročnou - v noci se často budí, ve dne je neodložitelná a často protivná. Logicky únava je velká. Asi je vcelku normální když žena po porodu nějakou dobu nemá na sex chuť - únava, hormony, atd. Ale u mně se to vůbec nelepší, spíš se to zhoršuje a hlavně nejde jenom o sex, ale nemám chuť ani na jakékoli něžnosti či projevy intimity. Vadí mi i líbání nebo když mě přítel jen tak hladí. Je mi to nepříjemné. přitom ho miluju a chtěla bych chtít, ale nemůžu si pomoct. Má někdo zkušenost nebo radu? Nechci, aby se náš vztah rozpadl kvůli fyzickému odcizení. Ještě dodám, že jsem z dopředu známého zdravotního důvodu nekojila (ani jsem nezačala) takže poporodní hormony by dávno měly být srovnané. Od šestinedělí beru nízkohormonální HA, kterou jsem ale brala už dřív před těhotenstvím a tento problém jsem neměla. Děkuji.

Zakladatelko mam to stejne, uplne stejne male je rok a pul. V roce jsem prestala kojit. Zlepseni tak o 5% :? Uz nevim co delat jak dlouho cekat. I HA jsem zkusila vysadit a nic. Nepomohlo. Ale rikam si ze se musim premoct kvuli partnerovi :?

korneli
Kecalka 127 příspěvků 01.06.19 09:14

Zkusila bych prvně vysadit HA. Zda se to zlepší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.19 18:34

Všem mockrát děkuju za povzbudivé i méně povzbudivé komentáře. Aspoň člověk ví, že v tom není sám…

Zakladatelka

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama