Úplně zbytečné žárlení, které mne ničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 10:45
Uplne zbytocne zarleni, ktere mne nici

Uz roky.
Muj. muz(jsme svoji 15let), 3 deti je hodny clovek. Pro rodinne zalozeny, zadny suknickar. Jsem jeho prvni zena vubec.
Tim, ze je vzdelany, velice oblibeny( i kdyz je spise extrovert) mne nici predstava, ze je v praci s zenskyma, ze se s nima smeje, vtipkuje, ze je mu dobre. Vim, ze to neni normalni a on uz ma toho plne zuby.. verim. mu to.
moment mame takove nedobre obdobi…
Psycholog nepomohl. Muze psychiatr? Dekuji

Reakce:
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26667 příspěvků 28.06.19 10:51
@Anonymní píše:
Uz roky.
Muj. muz(jsme svoji 15let), 3 deti je hodny clovek. Pro rodinne zalozeny, zadny suknickar. Jsem jeho prvni zena vubec.
Tim, ze je vzdelany, velice oblibeny( i kdyz je spise extrovert) mne nici predstava, ze je v praci s zenskyma, ze se s nima smeje, vtipkuje, ze je mu dobre. Vim, ze to neni normalni a on uz ma toho plne zuby.. verim. mu to.
Psycholog nepomohl. Muze psychiatr? Dekuji

A ty jsi doma na rodičáku?

milktea
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 28.06.19 10:52

Možná psychiatr, třeba je to nějaká obsese?

Uživatel je onlineAduš8
Kelišová 5230 příspěvků 28.06.19 10:58

Pomůže zapracovat na vlastním sebevědomí… Udělej něco pro sebe, aby sis začala sama sebe znovu vážit. Zhubni, pokud je to potřeba, změň šatník, začni se věnovat sama sobě. Nauč se mít ráda sama sebe, nebudeš se tolik upínat na manžela. Zbytečné zarleni většinou pramení z nespokojenosti sama se sebou.

sediza
Závislačka 2579 příspěvků 28.06.19 11:03

Masivně se začni věnovat sportu a zacni chodit do prace s muzskym kolektivem + psychoterapie.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 11:13

Jdem na md. ale tyhle problemy mam roky. graduje to

Uživatel je onlineBubla Bůčková
Kelišová 7120 příspěvků 28.06.19 11:24
@Anonymní píše:
Uz roky.
Psycholog nepomohl. Muze psychiatr? Dekuji

Být chlapova jediná ženská jsem nervózní taky a to tak že dost :oops: tak ale tenhle chlápek to má asi hozený, že by rodinu nerozbijel. Tak si třeba něco zkusí, zjistí, že je to furt to samý a potichu se vrátí do starých kolejí. Kdyby na tom byl finančně dobře, tak bych se bála nějaký mladý zlatý frndy především.

Váš příspěvek
Reklama