Úplný obrat ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 08:08
Uplny obrat ve vztahu

Zdravim vas, s pritelem jsme spolu pres 6 let, a za tyden mam termin porodu. Cekame spolu prvni mimco. S pritelem vse probihalo vzdy v klidu, ikdyz je trosicku zarlivejsi typ ale v kazdem vztahu je neco.. ja jsem taky zarliva a sem tam si rypnu..jenze ja ho nechapu..ted posledni dva tydny byli tak krasne prinesl mi ruzi jen tak coz jsem byla v soku protoze tohle jen tak nedela rekl ze me moc miluje atd atd..bylo vse uzasne az do vcerejska…rano vstal se spatnou naladou a co se vse delo: porad do me s necim rypal, potom mi rekl ze kdyby chodil casto kluby ze je jasne ze by me podvedl ze by neco udelal..stala jsem uplne vydesena v soku co mi to rekl 8o jsem z toho spatna doted… sebrala jsem se a sla si sednout ven na lavicku ubrecena, on namisto toho aby se mi omluvil mi jeste dal mluvil ze od rana si uvedomil ze k sobe nepatrime, ze lituje ze mi dal tu kytku (pritom ja mu vubec absolutne nic neudelala) prisla jsem domu ubrecena a on jestli mu udelam veceri rekla jsem ze po tom co mi rekl at si ji udela sam a on na to tak se zbal a vypadni kdyz de o me neumis postarat..jako vubec zadny soucit nic ze mi rekl takovy hnus ze by byl svhopny me podvest…balila jsem si teda veci a v nervech jsem v pantoflich na ven sla do obyvaku se balit a stala jsem u tech dveri od skrinky a on fo me zacal s temi dvermi triskat kvuli tomu ze jsem sla v tech venkovnich pantoflich ven az je vypacil a kdyz je vypacil dal mi pohlavek ze za to muzu ja… :,( absolutne nechapu jeho precvak ze dne na den…rekl mi at si jdu za jinyma rekla jsem ze nechci zadneho a on ze jsem nerekla nikdy nechci jineho tak to vcera i skoncil..kdyby jsem necekala s nim miminko tak se seberu a jdu hned k rodicum..jenze za tyden rodim mam tu vse pro malou nachystane uz a nasi by me vzali jenze by to bylo slozite neni tam volny pokoj bohuzel..musela jsem se ze vzteku obratit tady na emimino :( vysrat se na takoveho chlapa? :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kobrakai
Kecalka 122 příspěvků 02.07.19 08:12
@Anonymní píše:
Zdravim vas, s pritelem jsme spolu pres 6 let, a za tyden mam termin porodu. Cekame spolu prvni mimco. S pritelem vse probihalo vzdy v klidu, ikdyz je trosicku zarlivejsi typ ale v kazdem vztahu je neco.. ja jsem taky zarliva a sem tam si rypnu..jenze ja ho nechapu..ted posledni dva tydny byli tak krasne prinesl mi ruzi jen tak coz jsem byla v soku protoze tohle jen tak nedela rekl ze me moc miluje atd atd..bylo vse uzasne az do vcerejska…rano vstal se spatnou naladou a co se vse delo: porad do me s necim rypal, potom mi rekl ze kdyby chodil casto kluby ze je jasne ze by me podvedl ze by neco udelal..stala jsem uplne vydesena v soku co mi to rekl 8o jsem z toho spatna doted… sebrala jsem se a sla si sednout ven na lavicku ubrecena, on namisto toho aby se mi omluvil mi jeste dal mluvil ze od rana si uvedomil ze k sobe nepatrime, ze lituje ze mi dal tu kytku (pritom ja mu vubec absolutne nic neudelala) prisla jsem domu ubrecena a on jestli mu udelam veceri rekla jsem ze po tom co mi rekl at si ji udela sam a on na to tak se zbal a vypadni kdyz de o me neumis postarat..jako vubec zadny soucit nic ze mi rekl takovy hnus ze by byl svhopny me podvest…balila jsem si teda veci a v nervech jsem v pantoflich na ven sla do obyvaku se balit a stala jsem u tech dveri od skrinky a on fo me zacal s temi dvermi triskat kvuli tomu ze jsem sla v tech venkovnich pantoflich ven az je vypacil a kdyz je vypacil dal mi pohlavek ze za to muzu ja… :,( absolutne nechapu jeho precvak ze dne na den…rekl mi at si jdu za jinyma rekla jsem ze nechci zadneho a on ze jsem nerekla nikdy nechci jineho tak to vcera i skoncil..kdyby jsem necekala s nim miminko tak se seberu a jdu hned k rodicum..jenze za tyden rodim mam tu vse pro malou nachystane uz a nasi by me vzali jenze by to bylo slozite neni tam volny pokoj bohuzel..musela jsem se ze vzteku obratit tady na emimino :( vysrat se na takoveho chlapa? :(

Uz Te nekdy uhodil?

kolibrik1
Stálice 66 příspěvků 02.07.19 08:12

Ano, vysrat. Než porodíš, ať už jsi pryč :zed:

Russet
Neúnavná pisatelka 17205 příspěvků 02.07.19 08:14
@Anonymní píše:
Zdravim vas, s pritelem jsme spolu pres 6 let, a za tyden mam termin porodu. Cekame spolu prvni mimco. S pritelem vse probihalo vzdy v klidu, ikdyz je trosicku zarlivejsi typ ale v kazdem vztahu je neco.. ja jsem taky zarliva a sem tam si rypnu..jenze ja ho nechapu..ted posledni dva tydny byli tak krasne prinesl mi ruzi jen tak coz jsem byla v soku protoze tohle jen tak nedela rekl ze me moc miluje atd atd..bylo vse uzasne az do vcerejska…rano vstal se spatnou naladou a co se vse delo: porad do me s necim rypal, potom mi rekl ze kdyby chodil casto kluby ze je jasne ze by me podvedl ze by neco udelal..stala jsem uplne vydesena v soku co mi to rekl 8o jsem z toho spatna doted… sebrala jsem se a sla si sednout ven na lavicku ubrecena, on namisto toho aby se mi omluvil mi jeste dal mluvil ze od rana si uvedomil ze k sobe nepatrime, ze lituje ze mi dal tu kytku (pritom ja mu vubec absolutne nic neudelala) prisla jsem domu ubrecena a on jestli mu udelam veceri rekla jsem ze po tom co mi rekl at si ji udela sam a on na to tak se zbal a vypadni kdyz de o me neumis postarat..jako vubec zadny soucit nic ze mi rekl takovy hnus ze by byl svhopny me podvest…balila jsem si teda veci a v nervech jsem v pantoflich na ven sla do obyvaku se balit a stala jsem u tech dveri od skrinky a on fo me zacal s temi dvermi triskat kvuli tomu ze jsem sla v tech venkovnich pantoflich ven az je vypacil a kdyz je vypacil dal mi pohlavek ze za to muzu ja… :,( absolutne nechapu jeho precvak ze dne na den…rekl mi at si jdu za jinyma rekla jsem ze nechci zadneho a on ze jsem nerekla nikdy nechci jineho tak to vcera i skoncil..kdyby jsem necekala s nim miminko tak se seberu a jdu hned k rodicum..jenze za tyden rodim mam tu vse pro malou nachystane uz a nasi by me vzali jenze by to bylo slozite neni tam volny pokoj bohuzel..musela jsem se ze vzteku obratit tady na emimino :( vysrat se na takoveho chlapa? :(

Obávám se, že ti zahnul, měl špatné svědomí, tak přinesl kytku. Pak se mu to rozleželo a snažil se vinu hodit na tebe. Já bych se soustředila na porod a vztah teď neřešila. Jen bych mu řekla, že fackovat mě nebude a že chci, aby se ke mě choval slušně. Jsem přece matka jeho dítěte a jeho partnerka. Nebo jste se jako rozešli?!

elen-ka
Extra třída :D 14114 příspěvků 8 inzerátů 02.07.19 08:18

Šla bych k rodičům ještě dnes i s věcmi pro mimčo. Můžou rodiče pro tebe přijet?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 08:20

@Russet jak pisu na konci on se rozesel jeste k tomu SEMNOU, ten kdo se mel rozchazet po tom co predvedl jsem mela byt ja a ne on

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 08:21

@Kobrakai parkrat po hlave bouchl…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 08:22

@elen-ka mohli by ale bylo by to fskt slozite lepsi at odejde on nez ja, mam tu vse zarizene a u nasich v pokojicku od brachy by se fskt nic neveslo :?

Šarlota4
Extra třída :D 11612 příspěvků 02.07.19 08:23

Zmiz od nej jeste dneska. Kazdy na koho se obratis z rodiny ti rad pomuze. Jsou to jen predstavy, ze to nejde.

elen-ka
Extra třída :D 14114 příspěvků 8 inzerátů 02.07.19 08:24
@Anonymní píše:
@elen-ka mohli by ale bylo by to fskt slozite lepsi at odejde on nez ja, mam tu vse zarizene a u nasich v pokojicku od brachy by se fskt nic neveslo :?
Čí je byt?
elen-ka
Extra třída :D 14114 příspěvků 8 inzerátů 02.07.19 08:26
@Anonymní píše:
@elen-ka mohli by ale bylo by to fskt slozite lepsi at odejde on nez ja, mam tu vse zarizene a u nasich v pokojicku od brachy by se fskt nic neveslo :?

Jinak jako dočasné řešení, než se uklidním a najdu jiný byt - podnájem, bych se mačkala kdekoliv, kdo by mě z rodiny poskytl zázemí a klidně bych spala i na gauči. Ano, nepopírám, že to bude lehké, ale po porodu to bude ještě těžší. A dítku dej příjmení po tobě.

jahuhudka
Extra třída :D 14451 příspěvků 02.07.19 08:26
@Anonymní píše:
@Kobrakai parkrat po hlave bouchl…

Takzr zas o tak zasadni zvrat ve,,vztahu,, neni.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 02.07.19 08:32

Řekla bych mu, ať vysmahne on, milenka ho jistě ráda ubytuje. Že ty potřebuješ zázemí pro sebe a dítě. Vůbec nechápu, proč ses šla balit. Sbalila bych mu maximálně jeho tašku. A kdyby se zdráhal, řekla bych mu, že volám policajty. Při domácím násilí ho můžou vykázat z bytu.

arinecka
Kelišová 6569 příspěvků 02.07.19 08:38
@Anonymní píše:

No, jdi k rodičům, všechno se dá vyřešit. Než být s takovým hulvátem, kterému není za těžko vztáhnout ruku na těhotnou ženu, a vlastně vůbec na ženu… Co až porodíš a bude tě vyhazovat i s miminem? Není to poprvé, co na tebe vztáhl ruku vidˇ? Dobal si ty věci a jdi.

arinecka
Kelišová 6569 příspěvků 02.07.19 08:41

@Čičorečka No jo ale co když je byt jeho? I kdyby ho vykázali, tak to je jen na pár dní a problém to neřeší. Pokud na ní vztáhne ruku, kvůli ničemu, nechci si představit, jak by reagoval, kdyby mu řekla tohle.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama