Úplný začátek těhotenství a bolesti

Anonymní
30.12.20 09:49

Úplný začátek těhotenství a bolesti

Holky, prosím o radu, třeba máte některá zkušenosti. Jsem dnes 11. den od ovulace, těhotenský test je pravděpodobně pozitivní (je tam duch), ale asi 5 dní mě dost bolí podbřišek jako kdybych měla menstruaci nebo by měla každou vteřinou přijít. Je to tak jen přes den, v noci vůbec. Mívala jsem takové pocity a bolesti v rámci premenstruačního syndromu, dnes jsem ale druhý den zpoždění.
Je prosím možné, aby takové bolesti jako v období menstruace mohly být v takovém úplném začátku těhotenství, nebo se mám spíše připravit, že menstruace každou chvílí přijde? Vím, že je to o věštění budoucnosti, ale zajímá je, jestli je reálné mít takové pocity už pár dní po ovulaci a případném oplodnění. Test zkusím samozřejmě zase znovu. Děkuji všem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.12.20 10:00

No tyto bolesti provází i první měsíce těhotenství. Ikdyz tyto bolesti jsou slabší než u skutečné ms.
Může to znamenat jak skutečné menstruační bolesti, tak i těhotenství.
Nezbývá než čekat jak to dopadne. Nejlepší to příliš moc neřešit a počkat zda ms dorazí a až při zpoždění testovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
30.12.20 10:26

Já jsem „menstruačními bolestmi“ tj. křeče v podbřišku a pocit nafouklého břicha trpěla celý první trimestr. Dokonce si pamatuju, že večer předtím, než jsem si udělala těhotenský test, jsem si byla jistá, že to dostanu. Ale dopadlo to dobře, dneska jsem už 24tt :-) držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 10:30
@Ida11
@Ida11 píše:
Já jsem „menstruačními bolestmi“ tj. křeče v podbřišku a pocit nafouklého břicha trpěla celý první trimestr. Dokonce si pamatuju, že večer předtím, než jsem si udělala těhotenský test, jsem si byla jistá, že to dostanu. Ale dopadlo to dobře, dneska jsem už 24tt :-) držím palce

Děkuji, já to právě těch 5 dní už očekávám a jsem si také jistá, že to každou chvíli přijde :mrgreen: Ale dnes druhý den zpoždění mi to nedalo a je tam malý dušík, tak nevím, jestli je falešný nebo takové bolesti a pocity opravdu mohou být. Zítra zkusím testovat ještě jednou na jiném testu. A přeji, ať vše dobře dopadne :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
164
30.12.20 10:33
@Anonymní píše:
@Ida11Děkuji, já to právě těch 5 dní už očekávám a jsem si také jistá, že to každou chvíli přijde :mrgreen: Ale dnes druhý den zpoždění mi to nedalo a je tam malý dušík, tak nevím, jestli je falešný nebo takové bolesti a pocity opravdu mohou být. Zítra zkusím testovat ještě jednou na jiném testu. A přeji, ať vše dobře dopadne :srdce:

Třeba to budeš mít jako já a dopadne to dobře. Když máš ducha na testu, tak šance určitě je! Držím palce, ať sílí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
30.12.20 11:07

V tuto dobu tehotenstvi me silene bolel podbrisek, ze me to vzbudilo i v noci, zdal se mi sen, ze jsem tehotna a nekdo me prastil do bricha, takova to byla bolest. Trvala jen jednu noc, dalsi dny to bylo lepsi, ale prvni mesice me podbrisek stejne pobolival

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
30.12.20 11:09

Mě taky prvních pár týdnů bolel podbřišek, ale spíš než jako menstruační je to jakoby taková táhlá bolest, nevím, jak to popsat. Různé bolesti, píchání jsou v těhotenství normální. Pokud tedy nepřechází v silné křeče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
30.12.20 11:27

Může to být nidace :). Každopádně mě taky bolívalo břicho jako během MS občasně celý první trimestr. Roztahuje se děloha a tak…

Samozřejmě to může být také biochemické těhotenství, které odejde s pozdější menstruací. Začátek je opravdu buď a nebo. V podstatě celý první trim…

Přeju hodně štěstí a určitě zkus další test někdy ráno. A hlavně na to nemysli a NESTRESOVAT! To je největší zabiják, fakt. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6837
30.12.20 13:25

@Ida11 tak to jsme na tom úplně stejně 😂, také stejný problém v začátku, ale už jsem těhotná po čtvrté tak mě to tak nedesilo, dneska také 24 tt, a stejně v době kdy by jinak měla být ms mám vždy divné pocity v brisku 🙈 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
30.12.20 14:07

@brumi tak moc držím palce, ať Ti to taky dobře dopadne. Já čekám první miminko, takže pro mě je všechno nové. Teď si užívám pohyby miminka, to je ten nejkrásnější pocit na světě :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
4.1.21 20:02

Ahoj holky,
prosím o názory či vlastní zkušenosti. 21.12. (byl to zhruba konec ovu tuším) jsem měla 2× nechráněný sex. MS mám dost nepravidelnou, cykly cca 34 dní. Během slabší MS, která přišla 29.12 (o 4 dny později, čili 38.den) mě začal bolet a bolí doteď pravý vaječník a pravá strana podbřišku. Tlak cítím téměř po celé dny. Toto mívám vždy jen při ovulaci a to ještě max. den dva, víc ne. Včera se k tomu přidal i mírný tlak nad pochvou, asi okolí dělohy…? Toto pobolívání mám ode dne MS (29.12) a nic nenasvědčuje tomu, že by to mělo přejít. Po skončení MS mám navíc i stále lehce nateklá prsa. A aby toho nebylo málo, tak dnes ráno jsem se zděsila v zrcadle, našla jsem tam akné! 3 velké pupínky - normálně na akné absolutně netrpím, pupínek jsem neměla leta. Může to být příznak těhu? A poslední věc.. Samozřejmě si dělám testy… Ještě před pár dny sněhobílo ze všech stran, teď zhruba třetí den mám na testech při posvícení slabého ducha, z dálky viditelný lehce je, vyfotit však nejde. Při nasvícení mobilem vidím i slabé zbarvení. Ale nevím, jestli už příliš mnoho nekoukám. Moc děkuji za názory zda mohu být těhu. Už mě z toho klepne 8o :roll: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
4.1.21 20:40

Já měla občasné bolesti v podbřišku cca do 12 týdne pak přešly, spíš jsem trpěla na šílené zvracení… Těhu mi potvrdil lékař asi v 6-7 týdnu, test vyšel pozitivní asi 3 dny před tím než jsem na gyndu šla. Do té doby žádné bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
4.1.21 20:44

@Reggie12 A který den to byl od styku či ovulace, když ti vyšel pozitivní test? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
4.1.21 20:53

@luci_lucy
Styk jsme měli v den ovulace, a den po ní, pak manžel odjel na služební cestu takže jeden z těch dnů byl tím dnem kdy se to povedlo :potlesk: test jsem dělala cca po 10 denním zpoždění MS. A pozitivnejsi být snad nemohl, vybarvil se během chvilinky :D no a teď za 6 týdnu rodíme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
4.1.21 20:54

@Reggie12 Moc gratuluji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu