Upomínka ZAPLO...nic nemám sjednáno

Anonymní
12.7.15 18:33

Upomínka ZAPLO...nic nemám sjednáno

Dobrý den, prosím máte zkušenosti se společností Zaplo? Přisla mi upomínka od této společnosti na 18000 a přitom jsem nesjednala vůbec nic..
Stalo se vám to také?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30886
12.7.15 18:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím máte zkušenosti se společností Zaplo? Přisla mi upomínka od této společnosti na 18000 a přitom jsem nesjednala vůbec nic..
Stalo se vám to také?

to se mi tedy nechce věřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5383
12.7.15 18:42

A nekoupili pohledávku od jiného věřitele?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
12.7.15 18:45

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 22:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30886
12.7.15 18:53
@Taciras píše:
Neztratila jsi v poslední době doklady?
:think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6726
12.7.15 19:17

Take se mi to zdá divne.
Od teto společnosti jsem mela půjčku na 30 dni. Vse jsem zaplatila a nebyl sebensi problém. Řekla bych, že je to jedna z mála fajn společnosti.
Takže se mi nezdá, že by ti vystavili takovou fakturu :O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
12.7.15 19:31

Mě přišla jednou upomínka od jiné (ale vymáhací) společnosti. Tak jsem tam zavolala a zjistila jsem, že mě měli jako kontaktní osobu za firmu, pro kterou jsem před lety pracovala. Dala jsem kontakt na jednatele a měla jsem klid.

• Nahlásit
  • Citovat
1905
13.7.15 00:27

Ja bych jim tam asi zavolala nebo napsala mail, abys vedela o co jde. Upominka ti prisla postou nebo mailem? Napada me omyl nebo ze si vzal nekdo pujcku na tebe. Nejlepsi bude kontaktovat primo je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
13.7.15 13:20
@Anonymní píše:
Stalo se vám to také?

rozhodně bych je co nejdřív kontaktovala, ono se to samo neztratí. Pokud máš svědomí čisté a neztratilas doklady, tak se to vysvětlí. Mi kdysi (2001) kontaktoval provident, dluh 50 tis. Nic jsem nesjednala a pak zjistila, že můj „domácí“ z bytu, kde jsem byla na podnájmu, zneužil moji op..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13041
13.7.15 20:22

Určitě tam zavolej a řeš to. mě se stalo před rokem a půl, že jedna paní měla moji falešnou občanku a nabrala si na mě 4 půjčky u nebankovek. Přišla jsem na to když mi začaly chodit upomínky od inkasních společností (OP jsem nikdy neztratila). Takže pokud si to s nimi nevyřešíš napřímo a neuznají chybu, tak okamžitě hlásit na policii, oznámení s protokolem písemně doporučeně poslat na tu nebankovní společnost atd. Kdybys chtěla poradit jak dál, tak mi písni přes SZ. Mám v tom docela praxi ;-) mimochodem, stále to není uzavřeno, snad to už půjde brzo k soudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama