Upozornění na eMiminu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zudina
Závislačka 2544 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 12:00
Upozorneni na Emiminu

Ja vim ze uz se to tu resilo, ale opravdu ta upozorneni jak se predelala tak zustanou? Stale se mi nepodarilo se v systemu orientovat, nebavi me porad klikat na oznacit vse jako prectene, sviti mi upozorneni ktera uz jsem cetla a naopak nechodi upozorneni na jine diskuze.. chape to nekdo nebo jsem to jen ja? Opravdu to takhle zustane? Nebo mam zavadny profil a uz se to opravovalo?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
astoret
Ukecaná baba ;) 1749 příspěvků 28.09.18 12:06

@zudina mně se taky neukazují nové příspěvky v diskuzích, kde diskutuji, schválně jsme ted na jednu mrkla a nové příspěvky tam jsou, ale žádné upozornění..

Šmoulice
Kelišová 7342 příspěvků 28.09.18 12:08

@astoret mám stejný problém :roll: a už mě to neskutečně se.re :roll:

Detsa
Extra třída :D 12353 příspěvků 28.09.18 12:13
@zudina píše:
Ja vim ze uz se to tu resilo, ale opravdu ta upozorneni jak se predelala tak zustanou? Stale se mi nepodarilo se v systemu orientovat, nebavi me porad klikat na oznacit vse jako prectene, sviti mi upozorneni ktera uz jsem cetla a naopak nechodi upozorneni na jine diskuze.. chape to nekdo nebo jsem to jen ja? Opravdu to takhle zustane? Nebo mam zavadny profil a uz se to opravovalo?

Je to už dlouhodobý problém a myslím, že to je jejich konečná fáze. Běžně se mi tu nezobrazují upozornění kde kdo vůbec píše, přečtené příspěvky na sebe dále upozorňují (svítí)a jak to funguje v mobilu ani nelze popsat. Vlastně jde, nefunguje ;). Takže musíš hledat tak trochu naslepo no, pokud si chceš hlídat nějakou diskuzi :roll:.

Nedávno jsem taky objevil, že se ti zobrazují i upozornění z uzavřených skupin, kam se nemůžeš dostat a kde tě někdo zmínil.

rokris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 12:16

Mám to taky tak. Nu což, buď sem nechodit nebo proklikávat. :roll:

Lainaire8
Závislačka 2872 příspěvků 28.09.18 12:25

Mně už se to spravilo, jak to blblo posledně :nevim: takže u mě dobrý

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15105 příspěvků 28.09.18 12:27

Používám jen telefon a je to za trest. Přečtené upozornění stále znovu svítí, takže uz se mi neukáže žádná dalsi reakce v dané diskuzi. Klidně muzu používat označit vse jako přečtené, ale k čemu to je, když po refreshi svítí půlka znovu?

vokishka
Extra třída :D 14872 příspěvků 28.09.18 12:38

Je to přece super novinka dělaná na naše přání,ne? Tak co remcate :mrgreen:

zudina
Závislačka 2544 příspěvků 1 inzerát 28.09.18 14:15
@vokishka píše:
Je to přece super novinka dělaná na naše přání,ne? Tak co remcate :mrgreen:

A kdo si to prosim pral? Takze v tom nejsem sama, tak aspon ze chyba neni jen na mem prijimaci..

rokris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 14:19
@vokishka píše:
Je to přece super novinka dělaná na naše přání,ne? Tak co remcate :mrgreen:

Tak to jsme si naběhli, s tím přáním. :lol:

vokishka
Extra třída :D 14872 příspěvků 28.09.18 15:24
@zudina píše:
A kdo si to prosim pral? Takze v tom nejsem sama, tak aspon ze chyba neni jen na mem prijimaci..

ironie. Tak to zdůvodnili admini.

Detsa
Extra třída :D 12353 příspěvků 28.09.18 15:26
@zudina píše:

Programátoři emimina, protože jim při programování padla, tak to už nestihli dodělat

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15431 příspěvků 28.09.18 15:33
@zudina píše:
údajně byla anketa kde se ptali a tohle jsme si přáli, jen neznám nikoho koho se ptali :think:
Jaa-aa
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 28.09.18 16:32

Taky jsem z toho na mrtvici. Pripojuju se z mobilu a upozorneni chodi jak se jim chce. I kdyz dam oznacit jako prectene,tak pak se mi kolikrat stane,ze mi prijde upozorneni,ale to je treba o 15 stranek pozadu nez jsem v diskuzi skoncila se ctenim ci odpovedi…no a kdo ma pak hledat ten spravny konec :roll: . Strasna novinka tohleto…

lucenka
Hvězda diskuse 36818 příspěvků 28.09.18 16:36

na upozornění už jsem si nějak zvykla, i když mě to stále vytáčí.

Ale teĎ mě víc štve, že se neustále musím přihlašovat. Nejvíc času tu trávím na mobilu a při přechodu mezi wifi a připojením přes data se musím pokaždé přihlásit a následně mě to hodí na můj profil. Což je opravdu „super“, když mám třeba rozepsaný nějaký příspěvek :pocitac:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama