Upozornění na eMiminu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zudina
Ukecaná baba ;) 2223 příspěvků 28.09.18 12:00
Upozorneni na Emiminu

Ja vim ze uz se to tu resilo, ale opravdu ta upozorneni jak se predelala tak zustanou? Stale se mi nepodarilo se v systemu orientovat, nebavi me porad klikat na oznacit vse jako prectene, sviti mi upozorneni ktera uz jsem cetla a naopak nechodi upozorneni na jine diskuze.. chape to nekdo nebo jsem to jen ja? Opravdu to takhle zustane? Nebo mam zavadny profil a uz se to opravovalo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

astoret
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 28.09.18 12:06

@zudina mně se taky neukazují nové příspěvky v diskuzích, kde diskutuji, schválně jsme ted na jednu mrkla a nové příspěvky tam jsou, ale žádné upozornění..

Šmoulice
Kelišová 6810 příspěvků 28.09.18 12:08

@astoret mám stejný problém :roll: a už mě to neskutečně se.re :roll:

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 28.09.18 12:13
@zudina píše:
Ja vim ze uz se to tu resilo, ale opravdu ta upozorneni jak se predelala tak zustanou? Stale se mi nepodarilo se v systemu orientovat, nebavi me porad klikat na oznacit vse jako prectene, sviti mi upozorneni ktera uz jsem cetla a naopak nechodi upozorneni na jine diskuze.. chape to nekdo nebo jsem to jen ja? Opravdu to takhle zustane? Nebo mam zavadny profil a uz se to opravovalo?

Je to už dlouhodobý problém a myslím, že to je jejich konečná fáze. Běžně se mi tu nezobrazují upozornění kde kdo vůbec píše, přečtené příspěvky na sebe dále upozorňují (svítí)a jak to funguje v mobilu ani nelze popsat. Vlastně jde, nefunguje ;). Takže musíš hledat tak trochu naslepo no, pokud si chceš hlídat nějakou diskuzi :roll:.

Nedávno jsem taky objevil, že se ti zobrazují i upozornění z uzavřených skupin, kam se nemůžeš dostat a kde tě někdo zmínil.

rokris
Kelišová 6428 příspěvků 28.09.18 12:16

Mám to taky tak. Nu což, buď sem nechodit nebo proklikávat. :roll:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 28.09.18 12:25

Mně už se to spravilo, jak to blblo posledně :nevim: takže u mě dobrý

Tichošlápek
Extra třída :D 10839 příspěvků 28.09.18 12:27

Používám jen telefon a je to za trest. Přečtené upozornění stále znovu svítí, takže uz se mi neukáže žádná dalsi reakce v dané diskuzi. Klidně muzu používat označit vse jako přečtené, ale k čemu to je, když po refreshi svítí půlka znovu?

vokishka
Extra třída :D 12868 příspěvků 28.09.18 12:38

Je to přece super novinka dělaná na naše přání,ne? Tak co remcate :mrgreen:

zudina
Ukecaná baba ;) 2223 příspěvků 28.09.18 14:15
@vokishka píše:
Je to přece super novinka dělaná na naše přání,ne? Tak co remcate :mrgreen:

A kdo si to prosim pral? Takze v tom nejsem sama, tak aspon ze chyba neni jen na mem prijimaci..

rokris
Kelišová 6428 příspěvků 28.09.18 14:19
@vokishka píše:
Je to přece super novinka dělaná na naše přání,ne? Tak co remcate :mrgreen:

Tak to jsme si naběhli, s tím přáním. :lol:

vokishka
Extra třída :D 12868 příspěvků 28.09.18 15:24
@zudina píše:
A kdo si to prosim pral? Takze v tom nejsem sama, tak aspon ze chyba neni jen na mem prijimaci..

ironie. Tak to zdůvodnili admini.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10964 příspěvků 28.09.18 15:26
@zudina píše:

Programátoři emimina, protože jim při programování padla, tak to už nestihli dodělat

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 28.09.18 15:33
@zudina píše:
údajně byla anketa kde se ptali a tohle jsme si přáli, jen neznám nikoho koho se ptali :think:

Jaa-aa
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 28.09.18 16:32

Taky jsem z toho na mrtvici. Pripojuju se z mobilu a upozorneni chodi jak se jim chce. I kdyz dam oznacit jako prectene,tak pak se mi kolikrat stane,ze mi prijde upozorneni,ale to je treba o 15 stranek pozadu nez jsem v diskuzi skoncila se ctenim ci odpovedi…no a kdo ma pak hledat ten spravny konec :roll: . Strasna novinka tohleto…

lucenka
Vesmírná mluvilka 32845 příspěvků 28.09.18 16:36

na upozornění už jsem si nějak zvykla, i když mě to stále vytáčí.

Ale teĎ mě víc štve, že se neustále musím přihlašovat. Nejvíc času tu trávím na mobilu a při přechodu mezi wifi a připojením přes data se musím pokaždé přihlásit a následně mě to hodí na můj profil. Což je opravdu „super“, když mám třeba rozepsaný nějaký příspěvek :pocitac:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >