Úprava obecního pozemku na vlastní náklady, sepsání žádosti.

Anonymní
18.5.21 08:53

Úprava obecního pozemku na vlastní náklady, sepsání žádosti.

Ahoj, byl by někdo tak hodný a poradil mi, jak sepsat žádost. Viz nadpis.
Popravdě vůbec nevím, jak začít. Byly jsme na úřadě, kde máme povoleno starat se o pozemek, který je před naším domem, povoleno je udělat si s úsekem, co chceme, dokonce i malý plůtek, nemusí mít dva metry, ale nějaký malý půjde, povolené jsou i okrasné kameny, prostě klasika i záhonky. Nesmí nic zasahovat 50cm od silnice. Má to cca 4 metry, my chceme tak tři…a od baráku mini plůtek cca 1,2m. Zbytek okrasné kameny.

Jedná se o veřejnou zeleň, totálně zničenou od ostatních aut, kde neustále parkují, dům nám ochcávají psi, hovna pod okny, prostě šílený, nehledě na to, že jsme rohový dům ještě v zatáčce, každý tu jezdí, no jako prase. Takže mám strach, aby mi nezaparkoval někdo v obýváku.
Nicméně, obec bude ráda, když se nemusí starat, do pronájmu to nejde. Nedají to nikomu, ale na vlastní náklady bez obav cokoliv. My si to sekáme a udržujem to.
Pán z úřadu velice laskavý, řekl rovnou, že není problém, ale chce to sepsat žádost. Vypsat tam všechny neduhy, hlavně zdůraznit, že se staráme na vlastní náklady. Abychom měli něco v ruce, kdyby náhodou si zastěžoval soused..znáte to, on si auto před svůj dům nedá, ale před náš vždy a rád.
Nevíme jak popravdě začít, nebude to úplně ofiko úřední dokument, bude, ale neprojde rukou celé radě, pán řekl, že to schválí a prostě pro obě strany zařídí tak, aby se nečekalo a zbytečně nezdržovalo. ( Hlavně jde o to mít něco v ruce, kdyby) Protože ony jsou velice rády, když se lidé starají za své. Spadáme k většímu městu, ale jsme tou totální zadnicí na kterou se vždy rádo zapomene.
Budu moc ráda, kdyby někdo pomohl, já prostě vůbec nevím, jak začít. :palec:. Díky :srdce: a prosím anonym, kdyžtak bych napsala. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21515
18.5.21 09:34

Žádáme o svolení k úpravě části obecního pozemku…číslo parcely… před domem č. p…viz plánek a jeho dlouhodobé údržbě na vlastní náklady. Plánované úpravy - vypsat. Přiložit plánek, ideálně mapku z katastru nemovitostí + nákres plánovaných úprav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 13:00
@Janli píše: Žádáme o svolení k úpravě části obecního pozemku…číslo parcely… před domem č. p…viz plánek a jeho dlouhodobé údržbě na vlastní náklady. Plánované úpravy - vypsat. Přiložit plánek, ideálně mapku z katastru nemovitostí + nákres plánovaných úprav.

Mockrát děkuji za radu, já sem za boha nevěděla, jak začít, aby to nebylo zbytečně složitý, dávalo to hlavu a patu. Napsala jste to úplně jednoduše :D mě ty jednoduchý věci moc nejdou..děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat