Úprava obočí v Karlových Varech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Freyia
Nováček 5 příspěvků 09.07.19 17:33
Úprava obočí v Karlových Varech

Zdravím, potřebuji poradit spíše asi od dam. :) Celkově jsem dostala do vínku málo vlasů a obočí. S vlasy už nsem na tom podstatně lépe, ale to obočí… :roll: Prozatím si ho upravuji sama, ale už mě to přestává bavit, každodenně si ho barvit a večer barvu zase smývat navíc ho mám poměrně široké a hodně řidké. :zed:
Párkrát jsem zkusila jsem i barvu Reflecfocil, sice se chytla a bylo to lepší, ale dokonalé to na mě zrovna taky nebylo.
Jinak, barvu vlasů mám špinavě blond, takže barvu na obočí používám světle hnědou. Poslední dobou používám barvící gel tohoto odstínu od značky Milani a jsem spokojená, ale teď opravdu začínám toužit po tom jít k profi kosmetičce a nechat si obočí upravit pořádně a dokonale a hlavně nechat si od ní poradit, jak se o to obočí starat dál.
Jsem z Karlových Varů, takže potřebuji nějaký dobrý kosmetický salón nejlépe odsud.
Prosím pěkně, jestli je někdo z vás též z Karlových Varů a máte zkušenost s nějakým zdejším kosmetickým salónem ( a pokud možno i s úpravou obočí v něm ), budu vám strašně vděčná za recenze, doporučení a rady. :)
P. S. ještě nikdy jsem v kosmeťáku nebyla, proto z toho mám obavy, nechci z něj vyjít jako příšerka s ještě horším obočím než mám teď. :)

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5224 příspěvků 09.07.19 17:43

Kamarádka si ho ve Varech nechávala vytetovat, osobně musím říct, že super. Já jsme sama hnedovlasá, barvím se už patnáct let načerno, barvím i obočí, ale není to ono. Teď jsme těhotná a až dokojím, jdu na tetování, vypadá to naprosto luxusně. Dělají to metodou vlaskovani, takže to je fakt přirozené. Nabarvené obočí mi vydrží nanejvýš dva týdny, pak je prostě vybledlé. Jinak upravit ho dokáže každá normální kosmetička, je to základní úkon.

Freyia
Nováček 5 příspěvků 09.07.19 17:53
@Aduš8 píše:
Kamarádka si ho ve Varech nechávala vytetovat, osobně musím říct, že super. Já jsme sama hnedovlasá, barvím se už patnáct let načerno, barvím i obočí, ale není to ono. Teď jsme těhotná a až dokojím, jdu na tetování, vypadá to naprosto luxusně. Dělají to metodou vlaskovani, takže to je fakt přirozené. Nabarvené obočí mi vydrží nanejvýš dva týdny, pak je prostě vybledlé. Jinak upravit ho dokáže každá normální kosmetička, je to základní úkon.

A kde přesně to prosím bylo? :)

Aduš8
Kelišová 5224 příspěvků 09.07.19 18:04

Poslala jsme odkaz do SZ, ale čekala na termín 4 měsíce, paní je opravdu vytížená. Ale výsledek fakt stojí za to :palec:

Freyia
Nováček 5 příspěvků 09.07.19 19:05

@Aduš8
Super. Moc děkuji. :)

Váš příspěvek
Reklama