Úprava přirození jako oživení sexu

Anonymní
7.6.20 18:46

Úprava přirození jako oživení sexu

Ahoj, bavili jsme se dnes s kamarádkou o různém zpestření v posteli. Obě máme přítele a takové vyzkoušené řady se někdy hodí. Dnes mi řekla, že je fajn zpestření upravit (oholit) si přirození do nějakého tvaru, třeba srdíčko atd. Mě to tedy nepřišlo jako nic extra po čem by chlap měl šílet. Ale u ní prý byl pozitivní ohlas a přítel ocenil její kreativitu a řekl, že se mu to líbí. Každý je samozřejmě na něco jiného. Já bych se bála něco takového zkusit, abych neschytala spíše jen výsměch. Co si o tom myslíte vy? Zkusili byste něco takového nebo vám to přijde jako ztráta času s úpravou atd.?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17658
7.6.20 18:48

Muzes nechat chlapa, at ti tam vyholi on neco, jako Samanta v sexu ve meste :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3374
7.6.20 18:49

Asi by mi chlap řekl že jsem magor, ať to oholim :lol:.. Me to přijde nechutný.. Radši použijte nějaký hračky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13687
7.6.20 19:07

No pokud jsi s někým, kdo se ti vysměje když se ho snažíš zaujmout, tak spíš bych se zaměřil na pěstování sebeúcty a odstřihnutí mindráků a nalezení někoho, kdo tě bude respektovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20714
7.6.20 19:12

Takhle ti to tady nikdo neřekne. Něco tam vytvoř, vyfoť to a dej sem fotku ve vysokým rozlišení se jménem, pak ti odpovědně řeknem, jestli se to bude tvýmu chlapovi líbit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17658
7.6.20 19:26

@Chauvinist nebyla by první s podobnou fotkou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.20 19:28

Já si tam občas nechám proužek a přítelovi se to moc líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
7498
7.6.20 19:32
@Anonymní píše:
Já si tam občas nechám proužek a přítelovi se to moc líbí.

Ale bacha na počet, za 3 proužky bys už mohla mít popotahování a celníky na krku! ;) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27573
7.6.20 19:33
@Anonymní píše:
Ahoj, bavili jsme se dnes s kamarádkou o různém zpestření v posteli. Obě máme přítele a takové vyzkoušené řady se někdy hodí. Dnes mi řekla, že je fajn zpestření upravit (oholit) si přirození do nějakého tvaru, třeba srdíčko atd. Mě to tedy nepřišlo jako nic extra po čem by chlap měl šílet. Ale u ní prý byl pozitivní ohlas a přítel ocenil její kreativitu a řekl, že se mu to líbí. Každý je samozřejmě na něco jiného. Já bych se bála něco takového zkusit, abych neschytala spíše jen výsměch. Co si o tom myslíte vy? Zkusili byste něco takového nebo vám to přijde jako ztráta času s úpravou atd.?

Myslím, že další Sextroll očekává, že mu budou matky na E-mimi popisovat úpravy svého přirození anebo ještě lépe posílat svoje aktuální intimní fota… :lol:

Protože jinak je diskuse o ničem, každý chlap je jiný, co se líbí jednomu, nebude se líbit druhému a snad je každá schopna toto se svým chlapem vykomunikovat…

Nevěřím, že si tam některá vyholí :srdce: jen proto, že to řekla nej kámoška a půlka E-mimina… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20714
7.6.20 19:34
@Kriss Tina píše:
@Chauvinist nebyla by první s podobnou fotkou :mrgreen:

Ne? Kde ses fotila? pochlub se :jazyk: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Já jen narážel na to, že někomu neznámému máme říct, co se bude líbit jejímu ještě neznámějšímu příteli, tak z toho chci vyvařit aspoň nějaký zisk :jazyk: A to opomíjím pravděpodobnou variantu, že je to nějaký zašlý padesátník schovaný za anonymním nickem, co bude celý večer leštit kládu, až mu tu vilné maminy budou popisovat, do jakých avantgardních tvarů šlechtí své pubické ochlupení. Nejpečlivějším pravděpodobně přistane nějaká ta SZ, zda by nechtěly provést prezentaci osobně a obrazově :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23116
7.6.20 19:48
@Anonymní píše:
Já si tam občas nechám proužek a přítelovi se to moc líbí.
Čím víc proužků, tím více Puma!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17017
7.6.20 19:55
@Mango_Lassi píše: Čím víc proužků, tím více Puma!

Nene, tím víc Adidas!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2556
7.6.20 20:04

@Chauvinist
Každá správná ženská a uživatelka pipina má doma album fotek s různými úpravami svého ohanbí od Spidermana až po Mickey Mouse a pravidelně předkládá svému partnerovi na výběr, který z motivů si má na další měsíc nechat vystříhat, aby oživila stereotypní partnerský sex.
Za mě je nejlepší a nejvíc sexy téma Temný prales :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23116
7.6.20 20:06
@bigl píše:
@Chauvinist
Každá správná ženská a uživatelka pipina má doma album fotek s různými úpravami svého ohanbí od Spidermana až po Mickey Mouse a pravidelně předkládá svému partnerovi na výběr, který z motivů si má na další měsíc nechat vystříhat, aby oživila stereotypní partnerský sex.
Za mě je nejlepší a nejvíc sexy téma Temný prales :pankac:

Já mám tam vyholený motiv Emimina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20714
7.6.20 20:09
@bigl píše:
@Chauvinist
Za mě je nejlepší a nejvíc sexy téma Temný prales :pankac:

Temný prales vykácet a založit plantáž pro palmový olej :P
Biodiverzitu a zadržování vody v krajině nechme další generaci :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama