Reklama

Upraví se mi ještě tvorba mléka podle potřeby mimi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.04.10 10:45
Upraví se mi ještě tvorba mléka podle potřeby mimi?

Holky, obracím se na vás zase s prosbou. Jste tady fakt moje záchrana. Nedávno jsem měla zánět v prsu a ATB a teď řeším, že se mi to prso pořád hodně nalévá. Malou kojím v noci asi dvakrát, pak ráno kolem páté- šesté, dopolende mezi snídaní a svačinou. Odpoledne zpravidla už ne, pak na noc. Přijde mi, že se mi mléka dělá pořád hodně a prsa tlačí. Teda teď hlavně to po zánětu. Pořád čekám, že se ta tvorba nějak upraví, když už dáváme i přikrmy(a to vlastně poměrně dost- oběd, snídaně, svačina)Co myslíte? Upraví se to, nebo to nemám řešit a prostě to do úlevy eventuálně odstříkat? Odstříkávání totiž nenávidim, jde mi to špatně-brr!

Reklama

Reakce:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 22.04.10 11:15

Určitě se to upraví, protože to jinak bychom my ženy odstříkávaly ještě při vlastních vnoučatech :-) Ne vážně. Jen mám takovou zkušenost, že je třeba sice odstříkávat, ale ne úplně do sucha, protože i to odstříkávání stimuluje k další tvorbě - prostě mozek má pocit, že odběr je takový a takový. Když Jindra začal v noci spát, tak já se budila a musela odstříkávat. Bylo to protivný, protože druhou noc zase - úplně nalitý. Tak jsem „ulila“ vždycky jen drobet, jen do úlevy. A netrvalo to dlouho a moje tělo se přizpůsobilo jeho jídelníčku.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.04.10 11:17

No, já rpávě dneska v noci musela taky odstříkat - trochu, abych vůbec vydržela ležet. Nemohla jsem se dočkat, až se malá vzbudí na jídlo a to pořád čekám, až se vyspim!Nechci, abych o mlíko přišla, a taky nechci, aby se mi prsa neljvali. Jsem náročná, co???

BohunkaP
Extra třída :D 14943 příspěvků 22.04.10 11:19

Určitě se to upraví - zatím bych odstříkávala, ne moc, jen do úlevy.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.04.10 11:22

Ráda vám holky věřím. Díyk, budu trpělivá. Když píše Bohunka, jsem hned klidnější. Přijde mi taková rozumná a moudrá :-D

BohunkaP
Extra třída :D 14943 příspěvků 22.04.10 16:43

Jéééžišmarjá, kdepak jsem spadla do té ctihodné škatulky? :mrgreen: :mrgreen: :jazyk:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >