Upřednostnuje kamarady prede mnou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Smoulinkacz
Povídálka 15 příspěvků 15.04.18 13:04
Upřednostnuje kamarady prede mnou

Ahoj, chodim s pritelem uz 2 roky delsi dobu mam pocit ze se muj vztah s pritelem hrouti. Zaclo to tim kdyz se mnou z niceho nic prestal spat porad se omlouval ze je unavenej atd.. a posledni 4 mesice se mnou je jenom kdy se mu to hodi kdyz zrovna nemaj cas ty jeho kamaradi. Porad s nima jezdi na ruzny vylety na kaficka atd nekolikrat jsem ho prosila ze chci taky nikdy me nevzal duvod neznamy :think: nekolikrat udelal i to ze mi slibil ze bude se mnou a najednou mi napise ze jede za klukama a ja se s veceri muzu leda tak vyfotit :,( zkousela jsem se o tom s nim bavit nekolikrat ale vzdycky to skoncilo hadkou protoze se nastval ze si preci muze delat co chce ze neni ve vezeni ze spolu ani jeste nebydlime atd a hlavne mi vycita ze jsem uplne jina nez lidi se kteryma se vida ze se nezajimam o auta jako oni… prosim porad te mi co mam delat, kdyz domluva nefunguje :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

nostress
Extra třída :D 12172 příspěvků 15.04.18 13:10
@Smoulinkacz píše:
Ahoj, chodim s pritelem uz 2 roky delsi dobu mam pocit ze se muj vztah s pritelem hrouti. Zaclo to tim kdyz se mnou z niceho nic prestal spat porad se omlouval ze je unavenej atd.. a posledni 4 mesice se mnou je jenom kdy se mu to hodi kdyz zrovna nemaj cas ty jeho kamaradi. Porad s nima jezdi na ruzny vylety na kaficka atd nekolikrat jsem ho prosila ze chci taky nikdy me nevzal duvod neznamy :think: nekolikrat udelal i to ze mi slibil ze bude se mnou a najednou mi napise ze jede za klukama a ja se s veceri muzu leda tak vyfotit :,( zkousela jsem se o tom s nim bavit nekolikrat ale vzdycky to skoncilo hadkou protoze se nastval ze si preci muze delat co chce ze neni ve vezeni ze spolu ani jeste nebydlime atd a hlavne mi vycita ze jsem uplne jina nez lidi se kteryma se vida ze se nezajimam o auta jako oni… prosim porad te mi co mam delat, kdyz domluva nefunguje :(

Prosím tě, kolik vám je let? Ty ráda trpíš, nebo k čemu ti je takový tydýt? :nevim: Kopni ho někam, a najdi si normálního kluka, který bude mít na prvním místě tebe.

Paola21
Závislačka 3216 příspěvků 15.04.18 13:11

Osobně bych mu řekla, ať si najde teda někoho vhodnějšího, kdo se zajímá o auta (mimochodem kolik mu je? 18?) a já bych si našla zralejšího chlapa. :nevim:

Smoulinkacz
Povídálka 15 příspěvků 15.04.18 13:12
@Paola21 píše:
Osobně bych mu řekla, ať si najde teda někoho vhodnějšího, kdo se zajímá o auta (mimochodem kolik mu je? 18?) a já bych si našla zralejšího chlapa. :nevim:

Me je 20 jemu 21

Paola21
Závislačka 3216 příspěvků 15.04.18 13:16
@Smoulinkacz píše:
Me je 20 jemu 21

No on z toho třeba vyroste ještě, ale být s někým ve vztahu a být jako druhý kolo u vozu, na kterého ten druhý nebere ohled, není nic moc. Jestli ani rozmluvy o tom nepomohly, tak se s tím buď smiř nebo si najdi jiného.

Smoulinkacz
Povídálka 15 příspěvků 15.04.18 13:20
@Paola21 píše:
No on z toho třeba vyroste ještě, ale být s někým ve vztahu a být jako druhý kolo u vozu, na kterého ten druhý nebere ohled, není nic moc. Jestli ani rozmluvy o tom nepomohly, tak se s tím buď smiř nebo si najdi jiného.

To snad ani nejde se s tim smirit. Navic kdyz jsme to v sobe dusila hrala si na to jak mi to vubec nevadi (protoze jsem doufala ze mu dojde ze jsem na nej vlastne hodna a nebranim mu v nicem) se to jeste zhorsilo zjistil ze mi to nevadi a byl s nima kazdej den po praci pred praci a kdyz mel volno byl s nima celej den

Paola21
Závislačka 3216 příspěvků 15.04.18 13:21
@Smoulinkacz píše:
To snad ani nejde se s tim smirit. Navic kdyz jsme to v sobe dusila hrala si na to jak mi to vubec nevadi (protoze jsem doufala ze mu dojde ze jsem na nej vlastne hodna a nebranim mu v nicem) se to jeste zhorsilo zjistil ze mi to nevadi a byl s nima kazdej den po praci pred praci a kdyz mel volno byl s nima celej den

Tak se s ním rozloučit. Co ti takový vztah dává?

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 15.04.18 13:21
@Smoulinkacz píše:
Ahoj, chodim s pritelem uz 2 roky delsi dobu mam pocit ze se muj vztah s pritelem hrouti. Zaclo to tim kdyz se mnou z niceho nic prestal spat porad se omlouval ze je unavenej atd.. a posledni 4 mesice se mnou je jenom kdy se mu to hodi kdyz zrovna nemaj cas ty jeho kamaradi. Porad s nima jezdi na ruzny vylety na kaficka atd nekolikrat jsem ho prosila ze chci taky nikdy me nevzal duvod neznamy :think: nekolikrat udelal i to ze mi slibil ze bude se mnou a najednou mi napise ze jede za klukama a ja se s veceri muzu leda tak vyfotit :,( zkousela jsem se o tom s nim bavit nekolikrat ale vzdycky to skoncilo hadkou protoze se nastval ze si preci muze delat co chce ze neni ve vezeni ze spolu ani jeste nebydlime atd a hlavne mi vycita ze jsem uplne jina nez lidi se kteryma se vida ze se nezajimam o auta jako oni… prosim porad te mi co mam delat, kdyz domluva nefunguje :(

má cenu se zuby nehty držet vztahu který ze strany tvého přítele vyšuměl a je o ničem?
Copak nejsi dost hrdá?
Nespí s tebou ( možná má v hledáčku jinou - z party), nikdy tě nevezme za kamarády, nic neděláte spolu, sloužíš mu jen jako vata na vyplnění když kamarádi nemají čas, když jste byli domluvení, že bude s tebou, odvolal to bez závažného důvodu…
Opravdu myslíš, že ještě máš nějakého přítele?

hapolda
Zasloužilá kecalka 748 příspěvků 15.04.18 13:42

Vypada to na novy objev. :think: zachovej hrdost, nastup pred nej rekni co si o tom myslis a nech ho at se pripadne vyjadri a posli ho do obehu.

kve-tinka
Závislačka 4255 příspěvků 15 inzerátů 15.04.18 14:15

To jsem zazila…pak se zamiloval jinde. Byli jsme manzele a meli male dite.

someargue
Povídálka 27 příspěvků 15.04.18 14:25

Vždyt' tobě je jenom 20, kopni ho a hotovo :kytka: toto nemá cenu a dál se to ještě zhorší, pokud JIŽ v 20 přišel o chut' na sex 8o 8o 8o

Hroznej puberťák
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 15.04.18 14:34

Ve 20 čeká na každým rohu tucet zájemců, kašli na blba, co ho zajímaj jen blbý plechovky a ani s tebou nespí, během chvilky seženeš lepšího :mavam:

Detsa
Kelišová 5831 příspěvků 15.04.18 14:56
@Smoulinkacz píše:

Myslím, ze takový vztah bohužel nemá cenu dal udržovat. Je vidět, ze jsi mu pomalu ukradena a takhle to vypadat určitě nemá. Měla by ses posunout dal v životě a od takovýho se odpoutat. Ten už ti pravděpodobně bude způsobovat jen další utrpení. K čemu to dal udržovat? :nevim:

cecetka
Kelišová 6848 příspěvků 15.04.18 15:37
@Smoulinkacz píše:
Me je 20 jemu 21

Kdyz byl zamilovany, byl s tebou. Zamilovanost odeznela, tak se chce bavit a zit podle sveho. A s tebou ho to asi nebavi :nevim:
Smir se s tim, ze cas, ktery jste spolu meli stravit, uz skoncil. Bohuzel :? Uchovej si na spolecnou dobu hezke vzpominky a jdi zivotem dal. Ve 20 mas pred sebou jeste fuuuuuuru casu na trvaly vztah :kytka:

lilith1
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 15.04.18 17:56
@Smoulinkacz píše:

Pripada mi, ze ma jinou, chlap prestane se zenou sexovat, budto hodne vazny duvod…treba vazna nemoc resi to v sobe, nebo prozaictejsi a castejsi..ma uz jinou.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama