Upřednostňuje sebe před rodinou?

Anonymní
14.5.18 18:37

Upřednostňuje sebe před rodinou

Holky, dnes sem se tak vytocila… Jeli sme odpoledne pro přísady na zahrádku a pak jsem se ptala chlapa, zda půjde s námi na zahradu, že budu sadit. To už byl nepříjemný že ne, že se musí přece nachystat do práce na noční a kdesi cosi. Tak sme šli s malým sami, já ho hlídala, do toho sem delala ty záhonky, tahala sem že sklepa tyčky k rajcatum a když sem přišla pro cosi domu, on seděl a hrál si na kytaru :roll: 8o když se konečně uracil sejít dolů chvíli předtím, než jel a já se mu zmínila že sem poprosila souseda aby mi tyčky zkrátil flexou tak sem si vyslechla, proč si to neurezu sama, že ve sklepě je pilka na železo…no já byla jak ve snu. Řekněte mi prosím, že v tom nejsem sama! Jinak ho asi brzo zabiju… :zed: :zed: A to není jediný pripad…Přejde ho to někdy? Já když vidím, jak třeba od kamarádky manžel letí po noční k doktorce potvrdit papíry do školky, tak je mi do pláče… :,( Z.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
518
14.5.18 18:38

Ja jak ctu docela pravidelne tohle forum, tak snad ani manzela nechci.Neni sakra lepsi byt sama a nenervovat se? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6441
14.5.18 18:40

Já bych si před noční taky chtěla sama rozhodovat o tom, jak strávím volný čas a načerpám síly. A neupřednostnil sebe před rodinou ale před zahradou a to je obrovský rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
14.5.18 18:40

Me je zas do place za chudaky, co jdou na nocni a jeste musi doma makat pred tim. Nejaky relax je nepripustny, to by neslo. :zed: Chudaci, takova hloupa zivotni volba. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45853
14.5.18 18:41
@lalalyla píše:
Ja jak ctu docela pravidelne tohle forum, tak snad ani manzela nechci.Neni sakra lepsi byt sama a nenervovat se? :mrgreen:

je :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533

Neprejde. Taky mam sobce. To uz je v nich, ale teda můj mne vždycky řekne, ať si an takovéhle blbosti někoho najmu a čas travim s dětmi :mrgreen: takže mi to vlastně ani moc nevadí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24183

Tvl, mně někdo říct, ať jdu na zahradu sadit něco, tak taky uteču fakt daleko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11748
14.5.18 18:46
@Anonymní píše:
Holky, dnes sem se tak vytocila… Jeli sme odpoledne pro přísady na zahrádku a pak jsem se ptala chlapa, zda půjde s námi na zahradu, že budu sadit. To už byl nepříjemný že ne, že se musí přece nachystat do práce na noční a kdesi cosi. Tak sme šli s malým sami, já ho hlídala, do toho sem delala ty záhonky, tahala sem že sklepa tyčky k rajcatum a když sem přišla pro cosi domu, on seděl a hrál si na kytaru :roll: 8o když se konečně uracil sejít dolů chvíli předtím, než jel a já se mu zmínila že sem poprosila souseda aby mi tyčky zkrátil flexou tak sem si vyslechla, proč si to neurezu sama, že ve sklepě je pilka na železo…no já byla jak ve snu. Řekněte mi prosím, že v tom nejsem sama! Jinak ho asi brzo zabiju… :zed: :zed: A to není jediný pripad…Přejde ho to někdy? Já když vidím, jak třeba od kamarádky manžel letí po noční k doktorce potvrdit papíry do školky, tak je mi do pláče… :,( Z.

Delala jsi nekdy nocni? Asi ne, jinak bys ho sama poslala si domu oddechnout a ne ho nutit jit makat na zahradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14648
14.5.18 18:53
@Anonymní píše:
Holky, dnes sem se tak vytocila… Jeli sme odpoledne pro přísady na zahrádku a pak jsem se ptala chlapa, zda půjde s námi na zahradu, že budu sadit. To už byl nepříjemný že ne, že se musí přece nachystat do práce na noční a kdesi cosi. Tak sme šli s malým sami, já ho hlídala, do toho sem delala ty záhonky, tahala sem že sklepa tyčky k rajcatum a když sem přišla pro cosi domu, on seděl a hrál si na kytaru :roll: 8o když se konečně uracil sejít dolů chvíli předtím, než jel a já se mu zmínila že sem poprosila souseda aby mi tyčky zkrátil flexou tak sem si vyslechla, proč si to neurezu sama, že ve sklepě je pilka na železo…no já byla jak ve snu. Řekněte mi prosím, že v tom nejsem sama! Jinak ho asi brzo zabiju… :zed: :zed: A to není jediný pripad…Přejde ho to někdy? Já když vidím, jak třeba od kamarádky manžel letí po noční k doktorce potvrdit papíry do školky, tak je mi do pláče… :,( Z.

Sorry, ale já mám z toho dojem, že vy spolu neumíte komunikovat, a tvůj styl komunikace taky není dobrý. Proč se s ním předem na všem nedomluvíš? To on musí na povel běžet, když ty řekneš, že „TEĎ HNED JÁ CHCI“ sázet, malovat, vrtat poličku, a dosaď si tam co chceš? Chlapovi se musí tyto věci říci pokud možno s předstihem. Normálně mu řekni, miláčku, jak to vidíš, kdy budeme sázet? Já bych to nejraději udělala už teď, ale vím, že máš před sebou noční, a asi se ti nechce, což chápu. A nechala bych na něm, ať si řekne sám. Pak bych ho poprosila, jestli by mi nenařezal tyčky k rajčatům. A klidně bych počkala na něj, třeba půl roku. Takto on zjistí, že pokud on nepůjde hned, tak ty si poradíš sama. Za chvíli si budeš i řezat dříví na zimu, a měnit gumy u auta, nebo přestavovat barák. On totiž ztratí vůči tobě takový ten ochranářský vztah. A pokud ještě oceníš jeho snahu, aby viděl, že s ním počítáš, a vážíš si jeho pomoci, bude jistě ochotnější, než když mu sdělíš, že pokud on teda ihned nepřiběhl, tak jsi to zadala sousedovi. Tím ho jenom shazuješ jak osobně, tak v očích souseda.

Příspěvek upraven 14.05.18 v 19:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.18 18:56
@Mango_Lassi píše:
Tvl, mně někdo říct, ať jdu na zahradu sadit něco, tak taky uteču fakt daleko.
:lol: :lol: :palec: i ja. Kdyz chlap nadhodi at vypleju, tak mam zrovna milion jiny prace :D
  • Citovat
  • Nahlásit
12289
14.5.18 18:58
@Anonymní píše: :lol: :lol: :palec: i ja. Kdyz chlap nadhodi at vypleju, tak mam zrovna milion jiny prace :D

Sem byla ja anonym omylem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7528
14.5.18 19:00

Chlap ma rozum. Naopak bud rada, ze to neni urvany neurotik a umi se uvolnit konickem nebo prijemnou cinnosti, jinou n ez pivo a televize.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
14.5.18 19:01

Manzel dela 24.hodinovky a mam pocit, ze nekdy dela az moc. Musim ho nutit, aby si odpocinul a ze to bez nej obcas zvladnem. Mame tri deti a snazim se, aby jsme vyrazili ven i bez nej a mel i on cas pro sebe. Naoplatku hlida deti, kdyz jdu sportovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.18 19:03

@Tichošlápek Díky, aspoň někdo mě chápe :mrgreen: Kdyby to šlo i u nás, na vše si někoho najmout :D
Tady ani tak nešlo o to, že sem chtěla vše hned teď, ale o to, že už se dýl bavíme že je potřeba zasadit rajčata. A „je potřeba zasadit rajčata“ pro něj znamená - koupíme je a já pak budu chodit kontrolovat jak rostou. :roll: @nostress Přesně jak píšeš, na narezani tyček bych čekala půl roku a ještě bych pak měsíc poslouchala, jaký je on King že nařezali tyčky :roll: Z.

• Citovat
  • Nahlásit
4659
14.5.18 19:04

Ja bych pred nocni taky nesla sazet nejaky zahonky. Nedivim se, ze nikam nesel. :nevim:

O zkraceni tycek apod, ( ted uz je zkracene vlastne mas :mrgreen: ) ho priste popros normalne ve volnu. :nevim:

Příspěvek upraven 14.05.18 v 19:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama