Reklama

Upřednostňují na Bulovce císaře bo přirozený porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12608 příspěvků 10.09.09 15:45
Upřednostňují na Bulovce císaře bo přirozený porod?

ahoj vsem,
jsem registrovana na Bulovku, cekame dvojcatka a zajima me, co na Bulovce delaji radsi? Smiky šmik nebo prirozene mucenicko :lol: , slysela jsem nazor jen od jedne maminy,takze bych rada ziskala vic info.. pri registraci jsem se lekare ptala, ale odpoved byla takova nijaka.....takze dekuji za vase zkusenosti
 B

Reklama

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.09 18:28

jizvikova- a co bys ty radsi :wink: ? Ja myslim, ze to zalezi na situaci- byla tam se mnou na pokoji pani (pred cca 2 roky), cekala dvojcata, jedno bylo KP a ona mela myslim naky potize s tlakem a jatry… a presto se uvazovalo i o prirozenym porodu, nakonec to teda byl radeji CR. Kazdopadne si myslim, ze i kdyby okolnosti byly priznive prirozenemu porodu a tys mela treba strach, tak te asi u dvojcat do toho nutit nebudou :wink:

Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 10.09.09 18:34

myslím že s císařem je to vždycky na momentálním konkrétním stavu konkrétní pacientky… jsi v 16. týdnu?
Blíž Ti pak řeknou až budeš před porodem, buď tě rovnou objednají na císaře nebo řeknou něco jiného…

Sestřenka rodila přirozeně (v Brně) dvojčata, prej normální.
Všichni ostatní co znám byli ale s dvojčatama císařem.

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 10.09.09 19:28

Pardon za OT :)

Ptáme se ze zvědavosti - to slovo „bo“ v názvu je nedopsané „nebo“? Tady u nás se „bo“ používá jako „protože“ :) Jsem jen zvědavá, pardon :)

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 10.09.09 20:04

Ehm, pardon ale mně by zajímalo to stejné, co Lesinu :lol:
Slovo „bo“ znám odjakživa jako „protože“…

jizvíková
Extra třída :D 12608 příspěvků 10.09.09 20:41

bo pouzivame jako nebo :lol:

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 10.09.09 21:45
jizvíková píše:
bo pouzivame jako nebo :lol:

Tak v tomto významu jsem to ještě neslyšela :) Vidíš, pořád se učím - prosímtě odkud jsi?

L.

laducha
Generální žvanilka 21575 příspěvků 10.09.09 22:17

Taky mě to zajímá…teda to „bo“, rodit už asi nebudu a dvojčátka nemám :wink:

U nás je bo taky místo protože…Olomoucký kraj - Přerov 8)

jizvíková
Extra třída :D 12608 příspěvků 20.11.09 20:11

odpovidam Lesine pozde, ale prec, jsem ze ustecka, ale ted prahujeme a porad nevim jestli je lepsi CS nebo tlaceni

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Je to důkaz její nevěry? Rozvádějící se Vondráčková zveřejnila klip s Hádkem!

Byl to chytrý tah? Zatímco v Kanadě vede Lucie Vondráčková s Tomášem... číst dále >

Tornádo Tomicová! Měla být outsiderem, teď je hvězdou StarDance

Jakmile vyšlo najevo, že se jednou ze soutěžících deváté řady StarDance má... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >