Upřímnost v sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 22:56
Upřímnost v sexu

Už nějaký čas nejsem úplně spokojená v sexu, který byl zpočátku skvělý. Jsme s partnerem čtvrtý rok, on má velmi rád orální sex, který nikdy nemůže chybět. Když tak nad tím přemýšlím, on se snaží o naprosto dokonalý sex, který vždy musí končít orgasmem. Nevím jak to popsat, chybí taková ta nespoutanost, neplánovanost, jiný scénář. Z mého pohledu se až urputně snaží. Vydrží mi s prominutím strčit hlavu mezi nohy a nemíní přestat. Naprosto nechápe, že někdy ten okamžik prostě nepřijde, naopak to začne být nepříjemné, že zkrátka nejsme stroje a orgasmus není na povel. Opakovalo se to už tolikrát, že jsem přemýšlela, jestli to hrát, ať má radost a přestane nebo s ním zkusit promluvit. Zkusila jsem s citem promluvit. Jeho reakce mě naprosto šokovala. Byl totálně rozčarováný, uražený, vytočený, ponížený… těch řečí, že když z toho nic nemám, tak se nemusí ani snažit. Říkám mu, že to je ono, přestat se snažit, nechat to vyplynout samo, že situace. A přečíst si pár diskuzí o tom, kolik žen nikdy orgasmus nemá. A vůbec jim to nevadí, užijí si to i tak. Vypadá to, že pánové v práci, kamarádi na pivku asi svorně tvrdí, jak ta jejich pokaždé blahem křičí a orgasmus je jediné měřítko spokojeného sexu. Jsme už 40+ a je fakt, že jsem se nikdy nesetkala s chlapem, který by přiznal, že se ta jeho neudělá. Tak nevím, vyplatila se mi ta upřímnost?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 23:08

No nvm, asi pán neumí nic jiného než orál. Ale to je vedlejší.

Mám podobnou zkušenost s manželem. Ne že by byl uražený nebo tak. Ale když nemám orgasmus, tak se mu zdá, že jsem si to neužila :) Přitom mně kolikrát vzruší a uspokojí nečekaná rychlovka. Musím teda dodat, že mně to zaručeně udělá rukou, vibrátorem.. ale vaginální moc často nemám a ani mně to nevadí.

S tvým problémem moc neporadím. Ale spíš by mě zklamal ten přístup, že jakoby na tebe hází to, že jsi orgasmus neměla a on se chudák dře. Možná je jen nejistý v jiných věcech, nvm :nevim: Ale zkusila bych to na něj nahrát a nalákat na rychlovku a nebo opít :)

Ou
Kelišová 6222 příspěvků 02.02.19 23:12

Pokud chceš s být s partnerem dlouhodobě a mít uspokojivý sex, tak je více než žádoucí umět komunikovat o potřebách jednoho i druhého otevřeně. To neznamená mu říkat, že je nemehlo, ale že pro já mám ráda to a to.

Pokud tvůj partner nepřekousne, že uspokojit ženu znamená zjistit její potřeby, ne předvést dokonalé cirkusové číslo, tak to nejspíš nebude někdo, koho si chceš nechat. Protože pak se nabízí otázka kde všude je ještě jeho sebevědomí tak strašně křehké a jen přehrává suveréna a co se stane, když se pod tlakem reality rozbije?

Respektive pokud to nechceš řešit napřímo - což v tomhle případě bude asi kapánek náročné, tak to zkus navléct přes nějakou tantru či podobné věci. Pro ty je konec konců orgasmus nežádoucí a klíčové je právě ono vnímání partnera.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17307 příspěvků 02.02.19 23:14

Z mého pohledu by to normální, vyzrálý chlap měl pobrat a nebrat to osobně! Jak píšeš, jsme ženy, ne stroje na čudlík. A čím víc se tlačí na pilu, tím snáz se žena blokne, ptž se cítí pod drobnohledem.
Co si povídám s kamarádkama, naprosto každá máme období, kdy jsme vášnivější a naopak. Souvisí to s řadou vlivů, vnějších i vnitřních, a je to naprosto přirozené. Pokud si nějaký trouba nalhává, že si sex žena užije vždy na 100%, navzdory únavě, zdravotní dekondici, blížící se menstruaci, menopauze, poporodnímu období a podobně, musí to být velmi náročné soužití.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 02.02.19 23:23

Tak já to manželovi řeknu klidně předem, že jsem unavená/nachla­zená/těsně před menzes..že dnes ocením rychlovku.Nebo přímo při tom když cítím že orgasmus z toho nebude, ať na mě zbytečně nečeká :lol: je taky už 40+ a jsme spolu 6let.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17307 příspěvků 02.02.19 23:29

@Oplatečka máme to zavedené stejně a naprosto v pohodě. Chlap nesmí být ješita :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 23:33

Vyměním! Ten můj je kolikrát otrávený, když to po něm chci. Během sexu jsem orgasmus nikdy neměla.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 02.02.19 23:47
@pe-terka píše:
@Oplatečka máme to zavedené stejně a naprosto v pohodě. Chlap nesmí být ješita :jazyk:

Asi to bude tím, že se o tom údajně s chlapama nebaví, nemají na to mezi fotbalem a rybařením čas :D Mě se to stalo někdy na počátku pohl.života, chlapec se tak snažil a mě bylo líto mu říct že ještě nevím co to je orgasmus..Výsledek byl že na druhý den jsem se skoro neposadila :oops: :D

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17307 příspěvků 02.02.19 23:54
@Oplatečka píše:
Asi to bude tím, že se o tom údajně s chlapama nebaví, nemají na to mezi fotbalem a rybařením čas :D Mě se to stalo někdy na počátku pohl.života, chlapec se tak snažil a mě bylo líto mu říct že ještě nevím co to je orgasmus..Výsledek byl že na druhý den jsem se skoro neposadila :oops: :D
:mrgreen: :mrgreen: Tak to byl hodně urputnej :P Já si vzpomínám, když jsem s mužem „zamlada“ začínali, že jsem kolikrát měla problém druhý den vylézt schody :mrgreen: Byly to hodně vášnivé začátky 8)
Můj muž se asi s kolegama o těchto věcech sem tam baví, v nějaké diskrétní rovině. Ale myslím, že nejsou žádní přikrášlovači a berou život tak, jak je. Jednou je líp, jindy hůř, to nemine nikoho.
Navíc on nemá potřebu se nějak porovnávat, nemá to v povaze.
fera21
Kecalka 136 příspěvků 03.02.19 07:38

Jestli chceš radu od chlapa, tak se vyprdni na upřímnost a prostě to příště zahraj :D . Já bych to ve stejný situaci asi pochopil, ale někteří chlapi jsou na tohle citlivější. Je možný, že mu chlapi v hospodě nakecali, že jejích ženský se udělají i dvakrát, no a on se chtěl pochlubit taky a jako starej poctivec to chtěl fakt dokázat :D . V každým chlapovi je kus malýho kluka a je to to samý, jako by si postavil hrad z písku, chtěl ti ho ukázat a tys mu ho rozdupala :D

Do-not-touch
Závislačka 3211 příspěvků 03.02.19 07:51
@fera21 píše:
Jestli chceš radu od chlapa, tak se vyprdni na upřímnost a prostě to příště zahraj :D . Já bych to ve stejný situaci asi pochopil, ale někteří chlapi jsou na tohle citlivější. Je možný, že mu chlapi v hospodě nakecali, že jejích ženský se udělají i dvakrát, no a on se chtěl pochlubit taky a jako starej poctivec to chtěl fakt dokázat :D . V každým chlapovi je kus malýho kluka a je to to samý, jako by si postavil hrad z písku, chtěl ti ho ukázat a tys mu ho rozdupala :D

to jako vážně? :roll: a ty taky hraješ orgasmus, aby partnerka byla happy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 07:55

Myslím, že má nějaký problém ze sebevědomím a stále nemůžu přijít na to, jaký. Jak je snaživý v sexu, tak vlastně ve všem. Ta snaha být v mých očích dokonalý je ubíjející. On skvělé vaří, postará se o vše v domácnosti, má spoustu přátel, je vtipný. V podstatě pro ženu, které by vyhovovalo, že jí zobe z ruky, ideální partner. Jenom vztahy mu nevychazeli, každá si nakonec našla někoho jiného. Asi se čím déle jsme spolu bojí, že mu uteču. Já vím, když se chlap nezajímá vůbec je to zle, když se přetrhne, taky nic moc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 08:02
@fera21 píše:
Jestli chceš radu od chlapa, tak se vyprdni na upřímnost a prostě to příště zahraj :D . Já bych to ve stejný situaci asi pochopil, ale někteří chlapi jsou na tohle citlivější. Je možný, že mu chlapi v hospodě nakecali, že jejích ženský se udělají i dvakrát, no a on se chtěl pochlubit taky a jako starej poctivec to chtěl fakt dokázat :D . V každým chlapovi je kus malýho kluka a je to to samý, jako by si postavil hrad z písku, chtěl ti ho ukázat a tys mu ho rozdupala :D

No, myslela jsem si, že to tak chlapů mají. On má orgasmus naprosto vždycky, říká, že si nikdy sex neužíval tak, jako se mnou. Vlastně od té doby, co jsem mu řekla pravdu je problém. Přesto, že mu vysvetluju, dám to najevo, že jsem spokojená a užívám si to. Teď mě to i mrzí, vím, že jde do té postele z myšlenkama, aby něco nepokazil.

fera21
Kecalka 136 příspěvků 03.02.19 08:17

@Do-not-touch
A ty jsi panna nebo jste ve škole neměli biologii? :D. Jednak chlapskej orgasmus zahrát nejde, pokud člověk nemá stříkací pistolku se zdrclym mlíkem a chlap se udělá skoro vždycky, pokud tam teda není psychyckej blok. A navíc pochybuju, že by ženská byla tak ješitná, aby ten jeden případ z tisíce nepochopila

crempus
Kecalka 369 příspěvků 03.02.19 08:22
@fera21 píše:
Jestli chceš radu od chlapa, tak se vyprdni na upřímnost a prostě to příště zahraj :D . Já bych to ve stejný situaci asi pochopil, ale někteří chlapi jsou na tohle citlivější. Je možný, že mu chlapi v hospodě nakecali, že jejích ženský se udělají i dvakrát, no a on se chtěl pochlubit taky a jako starej poctivec to chtěl fakt dokázat :D . V každým chlapovi je kus malýho kluka a je to to samý, jako by si postavil hrad z písku, chtěl ti ho ukázat a tys muho rozdupala :D

Která ženská stojí v posteli…o…„malýho kluka“..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >