Upřímný vzkaz dospělým a puberťákům

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asdf001
Kecalka 196 příspěvků 22.11.17 19:05
Upřímný vzkaz dospělým a puberťákům

Lidi, jak jste zareagovali zde https://www.emimino.cz/…-ven-299064/, tak jsem si uvědomil, že 75% dospělých lidí jsou despoti, kteří se jenom umí povyšovat nad děti a nutit jim svoji svévoli. Dospělí lidé jste stejní, jako Kim Čong Un! Jak jste jen schopní dítěti zakazovat chodit ven??? Jak jste jen schopní děti bít??? Jak jste jen schopní považovat děti za své otroky nebo nějaké vaše roboty??? Jak jste jen schopní dětem nutit, co se vám zachce??? Vás vůbec netrápí svědomí???
Nesnáším tři čtvrtiny dospěláků, stejně jako tři čtvrtiny puberťáků (15-16 let), kteří si myslí, že spolkli všechnu moudrost světa a pro zábavu šikanují…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
Reakce:

neumisa
Neúnavná pisatelka 19394 příspěvků 22.11.17 19:06

Už zase máš zaracha?

asdf001
Kecalka 196 příspěvků 22.11.17 19:07

Zapomněl jsem doplnit, že moji rodiče mezi ty 3/4 rodičů, kteří se inspirovali v Kim Čong Unovi, bohudík nepatří.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19394 příspěvků 22.11.17 19:10

A tak… takže tvůj náctiletý kámoš už zas trpí a úpí doma, co? nebo ještě pořád?

že ty si nedáš pokoj. Jeho výchova je v rukou jeho rodičů. Holt si budeš muset chvíli vystačit sám. A kámošovi pak doporučit, aby přestal rodiče prudit.

Tichošlápek
Extra třída :D 10830 příspěvků 22.11.17 19:12

:mrgreen: :mrgreen: co to je za výlev?

asdf001
Kecalka 196 příspěvků 22.11.17 19:13
re neumisa

Co to povídáš o výchově? Výchova je někoho držet doma? Nechť ty Kimové vydávající se za rodiče shoří v pekle. Ve vězení se drží vrazi, lupiči, padělatelé, nikoliv nevinné děti! Výchova je dítěti vysvětlovat, co je správné a co špatné, učit ho, že nemá krást, kouřit a chlastat, ne ho držet doma jako rukojmího a dělat si z něho otroka! Nenávidím adulokracii.

radúna
Extra třída :D 12033 příspěvků 22.11.17 19:13

Aha. Tro(t)lík se zase nudí…

asdf001
Kecalka 196 příspěvků 22.11.17 19:14
re Radúna

Já nejsem žádný trollík! Chodím na prestižní gympl a v devítce jsem měl samé jedničky!

asdf001
Kecalka 196 příspěvků 22.11.17 19:17
Povstaň lide za svobodu svojí!

Už to nemůžu dále snážet! Dívat se jak v naší zemi týrají děti, jak je drží doma a dělají si z nich otroky! Stejně jako Arminius osvobodil svůj lid před Římany, stejně Luther svrhl podvodnickou církev, stejně jako francouzský lid svrhl krále, stejně Gándí osvobodit Indii, tak mi svrhneme tu zločineckou adulokracii a osvobodíme děti s vězení s názvem výchova!

Malaga
Generální žvanilka 24835 příspěvků 22.11.17 19:17
@asdf001 píše:
Já nejsem žádný trollík! Chodím na prestižní gympl a v devítce jsem měl samé jedničky!

to se chlubíš anebo si stěžuješ? takových je, takže to zase nic až tak výjimečného není…

neumisa
Neúnavná pisatelka 19394 příspěvků 22.11.17 19:17
@asdf001 píše:

a taky ses naučil nové cizí slovíčko, šikovný kluk! :mrgreen: najdi si svou předchozí diskuzi, znovu si ji přečti a pak počkej, až bude mít tvůj kámoš aspoń občanku. Do té doby jsou za něj plně zodpovědní jeho rodiče a ti se zjevně starají, aby se necoural s podivným živlem.

asdf001
Kecalka 196 příspěvků 22.11.17 19:18
re neumis

Já nejsem žádný pochybný živel! Já jsem nikdy nic neukradl, nikdy jsem nefetoval, nikdy jsem nekouřil, nikdy jsem neměl alkohol! Kdopa jiný v mém věku nikdy neměl alkohol???

Malaga
Generální žvanilka 24835 příspěvků 22.11.17 19:19
@asdf001 píše:
Už to nemůžu dále snážet! Dívat se jak v naší zemi týrají děti, jak je drží doma a dělají si z nich otroky! Stejně jako Arminius osvobodil svůj lid před Římany, stejně Luther svrhl podvodnickou církev, stejně jako francouzský lid svrhl krále, stejně Gándí osvobodit Indii, tak mi svrhneme tu zločineckou adulokracii a osvobodíme děti s vězení s názvem výchova!

a nebylo by prospěšnější přečíst pravidla pravopisu? :think:

neumisa
Neúnavná pisatelka 19394 příspěvků 22.11.17 19:19
@asdf001 píše:

samé jedničky? i z češtiny? a co ty hrubky?

ještě můžeš na rodiče svého kámoše poslat sociálku, tu bude jistě notně zajímat týraný puboš.

radúna
Extra třída :D 12033 příspěvků 22.11.17 19:19
@asdf001 píše:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >