Úřad práce a prodleva mezi zaměstnáními

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lu9
Povídálka 15 příspěvků 16.01.18 20:51
úřad práce a prodleva mezi zaměstnáními

Ahoj holky, blíží se zúčtování daní a v práci po mě chcou potrvrzeni o zaměstnání v minulém roce. Od 1.1 do 12.2 jsem byla na UP. Poté jsem byla v práci do 23.2 což byl čtvrtek a v pondělí jsem nastupovala do nove prace. Nevím co mám do práce teda dat za potvrzení, protože ne Up jsem se nedostala. A pak byl vikend pak jsem byla v nové práci. Poradíte? Jsem byla blbá že jsem tam nešla ???? ale v pátek prej neberou nový uchazeče, že je to jen pro zvané. Poradíte co teda potřebuju prosím?

Reklama

Reakce:

Hanula1212
Závislačka 4993 příspěvků 16.01.18 20:58

Nemáš povinnost se na UP registrovat, mzdovce můžeš max do prohhlášení poznačit, že od - do, jsi neměla žádné příjmy.

Lu9
Povídálka 15 příspěvků 17.01.18 07:25

Dobře děkuji :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama