Úřad práce, jak to udělat, aby mě nevyhodili?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 15:43
Urad prace jak udelat aby me nevyhodily?

Ahoj. Rada bych se zeptala jak to udelat kdyz jsem po uraze a nenahlasila jsem to na urad hned a nedonesla papiry do 8 dnu.Mam jen papiry z nemocnice od obvodni ne. Nemysli se to od ty doby co jsem byla u obvodaka? To by bylo v pohode.Nebo rict doktorce ze si mi to stalo ten den co tam pujdu a zadny papiry neukazovat? Opravdu nestojim o vyrazeni jen proto ze musim vsechno hned dokladat.

Reakce:
Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 29.11.18 15:56

a ty jsi kvůli úrazu vynechala schůzku? Nebo jsi kvůli tomu nebyla na nějakém pohovoru. Pokud ne tak podle mě problém mít nebudeš. A na úřadě práce nemají nárok na tvé zdravotní zprávy. Jestli nejsi momentálně schopna případné práce, tak si nech od obvodního lékaře vystavit pracovní neschopnost a tu jim dones co nejdřív. U nás chtějí hned ten den minimálně zavolat. Vyřadit by tě neměli. Jestli jsi prošvihla schůzku tak tam by problém asi byl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 16:17
@Lucka1111 píše:
a ty jsi kvůli úrazu vynechala schůzku? Nebo jsi kvůli tomu nebyla na nějakém pohovoru. Pokud ne tak podle mě problém mít nebudeš. A na úřadě práce nemají nárok na tvé zdravotní zprávy. Jestli nejsi momentálně schopna případné práce, tak si nech od obvodního lékaře vystavit pracovní neschopnost a tu jim dones co nejdřív. U nás chtějí hned ten den minimálně zavolat. Vyřadit by tě neměli. Jestli jsi prošvihla schůzku tak tam by problém asi byl.

Nevynechala, ale v podminkach je ze pokad se mi stane uraz mam hned hlasit a dolozit papiry do 8 dnu

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 29.11.18 16:36

Velký problém zavolat na úřad?

Uživatel je onlineCelina
Závislačka 3621 příspěvků 29.11.18 17:39

Porušila jsi podmínky, vyřadit z evidence tě můžou

AnastazieB
Echt Kelišová 8415 příspěvků 29.11.18 18:56

Myslím, že pokud jde jen o papíry, tak kvůli tomu tě nevyhodí. Ale zajdi tam co nejdřív.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 29.11.18 19:45

No a teď nejsi schopna případné práce? Pokud tě úraz nijak neomezil, tak to vůbec nemusí vědět. Normálně přijdeš na plánovanou schůzku, pokud Ti najdou práci půjdeš na pohovor. Jako podle mě ty úřednice opravdu nemají nárok na nějaké lékařské zprávy! Pokud nemůžeš pracovat nech si vystavit pracovní neschopnost a ještě ten den jim to tam dones, že jsi práce neschopná., aby Ti nehledali práci. Z jakého důvodu je opravdu nemusí zajímat.

jessikka
Extra třída :D 10829 příspěvků 29.11.18 20:33

Máš neschopenku?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >