Úřad práce po škole

Anonymní
31.8.20 09:28

Úřad práce po škole

Zdravím :mavam:
V červnu jsem dodělala školu a tento týden se půjdu přihlásit na úřad práce, jelikož jsem těhotná. Je možné dostat nějaké příspěvky třeba na bydlení,…? Je mi jasné, že od ÚP nic nedostanu, jelikož nemám odpracováno.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31592
31.8.20 09:34

Záleží kde a s kým bydlíš. Pokud doma s rodiči, tak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 09:46
@Jana206 píše:
Záleží kde a s kým bydlíš. Pokud doma s rodiči, tak ne.

Bydlíme s přítelem v jeho domku a dole bydlí děda. S tím, že přítel tu trvale bydliště nemá

• Citovat
  • Nahlásit
31592
31.8.20 09:55
@Anonymní píše:
Bydlíme s přítelem v jeho domku a dole bydlí děda. S tím, že přítel tu trvale bydliště nemá

To už nehraje roli, podmínky výplaty příspěvku na bydlení se změnily. Je důležité, kdo tam opravdu bydlí.
A taky, jestli jsou to registrované dvě bytové jednotky. A dvoje hodiny na vše. Kdybys chtěla žádat, musela bys mít nájemní smlouvu od majitele, ne podnajemni. A počítali by se všichni, kdo fakticky žijí v té bytové jednotce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5199
31.8.20 09:58
@Anonymní píše:
Bydlíme s přítelem v jeho domku a dole bydlí děda. S tím, že přítel tu trvale bydliště nemá

Pocitaji se prijmy jak pritele, tak deduv duchod. Tady vidim malou sanci na davky. Jelikoz platite jen energie a to jeste se delite s dedou, takze naklady na bydleni jsou velmi male.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.8.20 09:58

Posuzovat se budou příjmy jak dědy, tak přítele. Skoč si na úřad, vyplň papíry a uvidíš, jestli budeš mít nárok. Jinak, žádat o příspěvek můžeš, ikdyž bydlíte „ve vlastním“, tady neplatíte nájem.

• Citovat
  • Nahlásit
848
31.8.20 10:28
@Anonymní píše:

Se budete posuzovat všichni 3. Záleží jaký má děda důchod a přítel výdělek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13576
31.8.20 10:34
@Anonymní píše:
Zdravím :mavam:
V červnu jsem dodělala školu a tento týden se půjdu přihlásit na úřad práce, jelikož jsem těhotná. Je možné dostat nějaké příspěvky třeba na bydlení,…? Je mi jasné, že od ÚP nic nedostanu, jelikož nemám odpracováno.
Děkuji

Podle toho co píšeš dál tak bez nároku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2722
31.8.20 21:23

Podle mně nic nedostanete, po narození dítěte dostaneš Rodičovský příspěvek. Do té doby do práce nebo na brigádu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama