Úřad práce - potřebné dokumenty

Anonymní
28.2.21 14:03

Úřad práce - potřebné dokumenty

Musím se přihlásit na pracák a zajímá mne jaké dokumenty po mne budou vyžadovat? Kamarádka se tam hlásila cca před rokem a říkala, že po ní chtěli všechny pracovní smlouvy, výpovědi, zápočtové listy a evidenční listy důchodového pojištění od všech zaměstnavatelů které kdy měla.

Myslela jsem si, že jim stačí pouze všechno za poslední 2 roky.

Děkuji moc za rady, jen ať vím, co si mám všechno připravit, ať tam nemusím něco později ještě dokládat a mám to všechno ok.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
772
28.2.21 14:31
@Anonymní píše:
Musím se přihlásit na pracák a zajímá mne jaké dokumenty po mne budou vyžadovat? Kamarádka se tam hlásila cca před rokem a říkala, že po ní chtěli všechny pracovní smlouvy, výpovědi, zápočtové listy a evidenční listy důchodového pojištění od všech zaměstnavatelů které kdy měla.

Myslela jsem si, že jim stačí pouze všechno za poslední 2 roky.

Děkuji moc za rady, jen ať vím, co si mám všechno připravit, ať tam nemusím něco později ještě dokládat a mám to všechno ok.

Vzdy chteli jen to, co jste vypsala, ale pouze od posledniho zamestnavatele 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
28.2.21 16:24

Zápočtový list z posledního zaměstnání, kdyby to nebyl rok, tak ještě doložit co jsi dělala předtím, jestli máš nárok na podporu. Pracovní smlouvu jsem dávala až když jsem se odlásila z nového zaměstnání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
1.3.21 11:50

Dobrý den chci jse zeptat Jsem na rodičaku doma, vyřizují jsi příspěvek na bydlení, Má s tím někdo zkušenosti? Beru 10 tisic mateřskou jsem v pronajmu 1+1 10400 nájem. Přítel je posouzeny semnou, je na pracaku. Kolik by mi schvalili příspěvek na bydlení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
19.3.21 19:19

Musím dokládat svou diagnozu když mám invalidní důchod úřednice ji chce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3710
19.3.21 20:35
@gauner077 píše:
Musím dokládat svou diagnozu když mám invalidní důchod úřednice ji chce

Diagnózu sdělit nemusíte, ale nějaký posudek od lékaře, co můžete nebo nemůžete dělat (bez konkrétní diagnózy) předložit musíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat