Úřad práce - je nutné mít potvrzení od všech zaměstnavatelů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Quinn7
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 4 inzeráty 18.12.18 14:26
úřad práce - potvrzení od všech zaměstnavatelů?

Holky rychlý dotaz, budu se přihlašovat na úřad práce a vlastně nevím, jestli musím přinést takové to potvrzení kvůli podpoře od všech mých zaměstnavatelů, nebo jen od toho nejnovějšího?

Reakce:
yweta
Závislačka 4161 příspěvků 18.12.18 14:27

Od posledního.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 4 inzeráty 18.12.18 14:29
@yweta píše:
Od posledního.

a jak poznají, že jsem pracovala 12 měsíců, abych dostala podporu? Protože tady u toho končím ve zkušebce, takže po 3 měsících

Aduš8
Závislačka 3056 příspěvků 18.12.18 14:45

@Quinn7 odváděli za tebe sociální pojištění..

tininas
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 18.12.18 14:45
@Quinn7 píše:
a jak poznají, že jsem pracovala 12 měsíců, abych dostala podporu? Protože tady u toho končím ve zkušebce, takže po 3 měsících

Ahoj.

Jmenuje se to „Zápočtový list“ a v tom by měly být veškeré informace uvedené.

Každý zaměstnavatel má tuším povinnost ho vydat.

Jako bonus jsem našla toto: :)

Potvrzení o zaměstnání, známější pod pojmem zápočtový list, je dokument, který je zaměstnavatel povinen vydat zaměstnanci po skončení pracovního poměru. Tato povinnost se vztahuje i na skončení dohody o pracovní činnosti a dohody o provedení práce, uvedena je v § 313 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, společně s náležitostmi, které musí potvrzení o zaměstnání obsahovat.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 4 inzeráty 18.12.18 14:54

@tininas jasné, ten mám, ale i tak tam je uvedena jen ta doba co jsem odpracovala, takže nějaky necelý 3 měsíce.

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 4 inzeráty 18.12.18 14:55
@Aduš8 píše:
@Quinn7 odváděli za tebe sociální pojištění..

ahá, tak to by dávalo smysl

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 4 inzeráty 19.12.18 13:14

tak mi na pracáku řekli, že potřebuju dokumenty od více zaměstnavatelů, aby mi to dalo dohromady rok a měla jsem nárok na podporu. Tak třeba se to někomu do budoucna bude hodit. V mém případě to jsou tedy dva poslední zaměstnavatele.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >