Úřad práce - je nutné mít potvrzení od všech zaměstnavatelů?

2189
18.12.18 14:26

úřad práce - potvrzení od všech zaměstnavatelů?

Holky rychlý dotaz, budu se přihlašovat na úřad práce a vlastně nevím, jestli musím přinést takové to potvrzení kvůli podpoře od všech mých zaměstnavatelů, nebo jen od toho nejnovějšího?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4184
18.12.18 14:27

Od posledního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
18.12.18 14:29
@yweta píše:
Od posledního.

a jak poznají, že jsem pracovala 12 měsíců, abych dostala podporu? Protože tady u toho končím ve zkušebce, takže po 3 měsících

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7572
18.12.18 14:45

@Quinn7 odváděli za tebe sociální pojištění..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1934
18.12.18 14:45
@Quinn7 píše:
a jak poznají, že jsem pracovala 12 měsíců, abych dostala podporu? Protože tady u toho končím ve zkušebce, takže po 3 měsících

Ahoj.

Jmenuje se to „Zápočtový list“ a v tom by měly být veškeré informace uvedené.

Každý zaměstnavatel má tuším povinnost ho vydat.

Jako bonus jsem našla toto: :)

Potvrzení o zaměstnání, známější pod pojmem zápočtový list, je dokument, který je zaměstnavatel povinen vydat zaměstnanci po skončení pracovního poměru. Tato povinnost se vztahuje i na skončení dohody o pracovní činnosti a dohody o provedení práce, uvedena je v § 313 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, společně s náležitostmi, které musí potvrzení o zaměstnání obsahovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
18.12.18 14:54

@tininas jasné, ten mám, ale i tak tam je uvedena jen ta doba co jsem odpracovala, takže nějaky necelý 3 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
18.12.18 14:55
@Aduš8 píše:
@Quinn7 odváděli za tebe sociální pojištění..

ahá, tak to by dávalo smysl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
19.12.18 13:14

tak mi na pracáku řekli, že potřebuju dokumenty od více zaměstnavatelů, aby mi to dalo dohromady rok a měla jsem nárok na podporu. Tak třeba se to někomu do budoucna bude hodit. V mém případě to jsou tedy dva poslední zaměstnavatele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama