Úraz hlavy-boule na hlavě která nemizí

169
11.12.19 21:28

Úraz hlavy-boule na hlavě která nemizí

Ahoj holky, prosím o radu. Dcera(12let) měla úraz hlavy při jízdě na hoverboardu narazila do zábradlí, je to už asi tak třičtvrtě roku od úrazu a stále má bouli na hlavě která jde vidět. Je to normální po takové době? Po úrazu jsme byli v nemocnici na rtg a byl v pořádku. Mám strach že to tam má tak dlouho. Prosím poraďte díky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
995
11.12.19 21:31
@sisisi píše:
Ahoj holky, prosím o radu. Dcera(12let) měla úraz hlavy při jízdě na hoverboardu narazila do zábradlí, je to už asi tak třičtvrtě roku od úrazu a stále má bouli na hlavě která jde vidět. Je to normální po takové době? Po úrazu jsme byli v nemocnici na rtg a byl v pořádku. Mám strach že to tam má tak dlouho. Prosím poraďte díky :srdce:

Trochu pozdě to řešit, je to už docela dlouho. Nejspíš řešit opět u lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7351
11.12.19 21:32

@sisisi dcera ma takhle bouli po urazu dva roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7932
11.12.19 22:41

Neteř celý život…boule se má vždy za čerstva na sílu zamáčknout studenou lžíci, bolest nebolest…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
11.12.19 22:48

To nešlo měla to tenkrát strašné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76791
12.12.19 09:30
@pannda píše:
Neteř celý život…boule se má vždy za čerstva na sílu zamáčknout studenou lžíci, bolest nebolest…

Pekne hloupa rada, kdyz ta boule muze znamenat prasklou lebku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7932
13.12.19 16:21
@j.a.n.i1 píše:
Pekne hloupa rada, kdyz ta boule muze znamenat prasklou lebku.

Ale prosímtě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76791
13.12.19 17:15
@pannda píše:
Ale prosímtě…

Prosit nemusíš, to je konstatování faktu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
13.12.19 17:17
@pannda píše:
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
13.12.19 20:25

Ahoj, já mám na hlavě bouli jako vrata. Ale nepotesim tě, nezmizela mi ani po víc než dvaceti letech. Nic mi není, prostě jen nezmizela, ale zkostnatěla nebo co… Byla jsem nedávno na CT a tam mi to vysvětlovala sestřička. Ale pro klid duše to řekni u obvodní, ona ti určitě poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
15.12.19 22:13
@Jukat píše:
Ahoj, já mám na hlavě bouli jako vrata. Ale nepotesim tě, nezmizela mi ani po víc než dvaceti letech. Nic mi není, prostě jen nezmizela, ale zkostnatěla nebo co… Byla jsem nedávno na CT a tam mi to vysvětlovala sestřička. Ale pro klid duše to řekni u obvodní, ona ti určitě poradí.

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat